Wyprawka - co kupić? Czego unikać?

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
A to widziałam gdzieś na forum albo na stronie taki tort z pieluch :) fajnie to wyglądało :)
 
Z

Zato_zbanowany

Guest
Generalnie rzecz biorąc,to warto szukac różnych rzeczy na wyprawkę dla dziecka właśnie teraz kiedy mamy grudzień oraz liczne promocje z okazji świat. Wtedy kupimy po prostu znacznie taniej niż podczas pełni sezonu.
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No tak, teraz można upolować trochę promocji :))) ja juz prezenty mam ale jak ktoś szuka czegoś na początke roku to teraz warto zapolować na promocje ;)
 

Ola.Ola

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2011
Posty
31
Punkty reakcji
0
Promocje to dobry pomysł, w końcu maleństwo sporo kosztuje, a na początku trzeba kupić bardzo dużo rzeczy. Niezbędne ubranka to dopiero początek, trzeba też przygotować pokój dla nowego domownika ;) czyli m.in. łóżeczko i odpowiedni materacyk
 

Kamma_N

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2012
Posty
459
Punkty reakcji
0
No cóż, dziecko to spory wydatek :) ale co poradzić, najdrożej to te pierwsze przygotowania kiedy trzeba kupić wszystko na raz praktycznie, potem już tylko dokupować różne rzeczy to też inaczej finansowo się rozkłada :)
 

Dolio

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Nie cierpię kupować prezentów na wyprawkę, bo choć każda taka rzecz jest dedykowana dziecku, to cieszą się z niej głównie rodzice. Najlepsza zabawa jest wtedy,kiedy szkrab podrasta i można się wreszcie wyszaleć w sklepach szukajączabawek, maskotek, klocków czy czego duża zapragnie:D
 

renatka11

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2012
Posty
10
Punkty reakcji
0
Jak pisałam jakiś czas temu, miałam w planie kupienie małej wyprawki dla chrześniaka. no i zakupiłam kilka ciuszków, kosmetyków pielęgnacyjnych itd. Wracając do tematu pieluszek to fajnymi pieluchami są te bambino o których pisałam. Niestety chrześniak to mały szkrabek i są mu za duże, ale i tak kupiłam dodatkowo ten dwupak w rozm. 3 po to abyśmy razem z mamą małego zobaczyli jak wg te pieluszki wyglądają. No wiecie ostatnio słyszeliśmy dużo opini dobrych na ich temat i zwykła ciekawość spowodowała, że udałyżmy się do żabki w celu zakupu. heh
Wyglądają na dobre jakościowo, rzepy wydają się dosyć mocne i wg faktycznie godne uwagi, a kosztują nie tak dużo. nawet przypadły do gustu nam i jak mały podrośnie to będzie je pewnie używał.;p
 

BandaiWanda

Nowicjusz
Dołączył
3 Sierpień 2010
Posty
226
Punkty reakcji
1
Miasto
Fotelik :)
Z tą wyprawką to najlepij zapytać rodziców, czego jeszcze nie mają dla maluszka. Potem zdarza się, ze dotają po kilka butelek, nosidełke, czy innych gadżetów.
Ja chyba zażyczę sobie jakś fajną poścel albo karuzelę nad łóżeczko.
 

erudyta79

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2013
Posty
53
Punkty reakcji
0
ja bym się ucieszyła z takiego śpiworka - zapinany na ramionkach tworzy worek i maluszek się się nie odkopuje. i wcale nie są drogie, kilkadziesiąt złotych. a wiele o wyprawce można poczytać na siostrze ani, są rzeczy dla dzieci, o jakich się filozofom nie śniło :)
 

bombeczka

Nowicjusz
Dołączył
11 Styczeń 2013
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Jaworzno
Ja mam chyba ze trzy takie śpiworki jednak z nich nie korzystam, u nas w domu jest ciepło i jak dziecko śpi odkopane to się tym nie przejmuję. Na dzień dzisiejszy nie kupiłabym takiego śpiworka choć są one praktyczne
 
K

kargin

Guest
Ciuszków szukajcie raczej przez internet, np. w sklepie kolorowemarzenia można trafić dużo promocji. Wcale nie jest tak, że porządne ubranka, muszą kosztować dużo pieniędzy.
 
K

kargin

Guest
Aha... nie wszystko jest potrzebne. Pokazałam wam sklep z ubraniami, ale nie przesadzajcie z tymi zakupami, bo na początku i tak cała rodzina was zasypie prezentami, głównie w postaci ciuszków ;-)
 

slodziak

Nowicjusz
Dołączył
5 Luty 2014
Posty
26
Punkty reakcji
0
najlepiej podpytać rodziców,ale może coś na dłużej np nosidełko czytałam ostatnio o easi że fajne,może leżaczek
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
Uważam, że laktator to bardzo praktyczna i przydatna rzecz (mówię z własnego doświadczenia), dla mnie fajnym prezentem byłby też bujaczek dla dziecka, bo dzięki niemu mogłam zrobić cokolwiek w domu:) albo nosidełko!
 
I

ItaliaAmore

Guest
też bym obstawiała nosidełko, ta easia prezentuje się naprawdę fajnie, laktator często już się ma, ale powiem wam, że i paczka pieluch jest praktycznym prezentem, bo wiadomo, ze idą jak woda
 

basiaO

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2014
Posty
65
Punkty reakcji
1
ItaliaAmore napisał:
też bym obstawiała nosidełko, ta easia prezentuje się naprawdę fajnie, laktator często już się ma, ale powiem wam, że i paczka pieluch jest praktycznym prezentem, bo wiadomo, ze idą jak woda
Tak zgadzam się pieluchy to podstawa! Zależy co już ma bo tak to trudno trafić. Z mojego doświadczenia wynika, że im bardziej praktyczne prezenty tym bardziej cieszą:)
 

dudu23

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2014
Posty
60
Punkty reakcji
0
My tez bysmy sie cieszyli z nosidelka zwlaszcza jkby dzidzus z kolka mial problemy, wtedy rece nie odpadna... a to Easia z MC prezentuje sie niezle i opinie ma ok
 
I

ItaliaAmore

Guest
dudu23 napisał:
My tez bysmy sie cieszyli z nosidelka zwlaszcza jkby dzidzus z kolka mial problemy, wtedy rece nie odpadna... a to Easia z MC prezentuje sie niezle i opinie ma ok
tez czytałam opinie o easia, trzymam kciuki, żeby kolek nie było i żeby nie trzeba było lulać non stop :)
 
Do góry