Women on Web

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Można, dlaczego nie? WOLNOŚĆ WYBORU to nie jest OBOWIĄZEK. Sam fakt, że coś będzie dozwolone, nie oznacza, że doprowadzi do degradacji Twojej ukochanej moralności. Jedni skorzystają, inni nie. O czym to świadczy? Jedynie o różnym podejściu do życia. Ale to nie oznacza, że człowiek, który jest za aborcją, bądź jej dokonał to śmieć.
Jeżeli aborcja byłaby dozwolona to ludzie częściej korzystaliby z możliwości pozbywania się niechcianych dzieci.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Jeżeli aborcja byłaby dozwolona to ludzie częściej korzystaliby z możliwości pozbywania się niechcianych dzieci.

Tylko że brak moralności nie jest wynikiem wolności, ale głupoty <_< To jak z bronią. W rękach dojrzałego człowieka nie stanowi zagrożenia. Daj ją idiocie to zacznie zabijać <_< Broń nie zabija ludzi, oni to robią. Tak samo jest z aborcją. Dojrzali ludzie nie będą tego traktować jako antykoncepcji, a idioci i tak by znaleźli sposób na dokonanie tej aborcji. Dlaczego warto? Dla tej garstki normalnych.
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Tylko że brak moralności nie jest wynikiem wolności, ale głupoty <_< To jak z bronią. W rękach dojrzałego człowieka nie stanowi zagrożenia. Daj ją idiocie to zacznie zabijać <_< Broń nie zabija ludzi, oni to robią. Tak samo jest z aborcją. Dlaczego warto? Dla tej garstki normalnych.
Nie powiedziałam, że jest jej wynikiem, ale sam popatrz im większa swoboda tym mniej zahamowań.

Kochanie antykoncepcją określa się wszelkie działania aby zapobiec zapłodnieniu więc działania stosowane po poczęciu dziecka są aborcją czyli to co napisałeś:

Dojrzali ludzie nie będą tego traktować jako antykoncepcji
nie ma sensu. Nie mylmy pojęć i nazywajmy rzeczy po imieniu.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Nie powiedziałam, że jest jej wynikiem, ale sam popatrz im większa swoboda tym mniej zahamowań.

Kochanie antykoncepcją określa się wszelkie działania aby zapobiec zapłodnieniu więc działania stosowane po poczęciu dziecka są aborcją czyli to co napisałeś:

Akurat ja nic takiego nie pisałem. Skoro Ty uważasz aborcję za metodę antykoncepcji, to pogratulować <_<

nie ma sensu. Nie mylmy pojęć i nazywajmy rzeczy po imieniu.

W ustach człowieka to oznacza "ja mam rację, a Ty źle postrzegasz problem i już". Aborcja nie jest metodą antykoncepcyjną. Będzie nią tylko w oczach debila. <_<
 

pamela a

...
Dołączył
16 Październik 2009
Posty
2 222
Punkty reakcji
85
Tylko że brak moralności nie jest wynikiem wolności, ale głupoty <_< To jak z bronią. W rękach dojrzałego człowieka nie stanowi zagrożenia. Daj ją idiocie to zacznie zabijać <_< Broń nie zabija ludzi, oni to robią. Tak samo jest z aborcją. Dojrzali ludzie nie będą tego traktować jako antykoncepcji, a idioci i tak by znaleźli sposób na dokonanie tej aborcji. Dlaczego warto? Dla tej garstki normalnych.

Masz niestety rację.
Ale jeżeli na głupotę nie działa nic innego niż przepisy, odgórne ustalenia, to trzeba je zachować, bo bez nich świat w ogóle by zwariował. Już lepiej jak ta garstka normalnych skorzysta z nielegalnej aborcji (a tak naprawde co drugi lekarz ją wykona, jak nie więcej) niż jak motłoch idiotów będzie miał dostęp do legalnej
 

Arisa.

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2010
Posty
184
Punkty reakcji
9
Napisałeś:
Dojrzali ludzie nie będą tego traktować jako antykoncepcji
więc w czym problem?
Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło... Aborcja to nie jest rodzaj antykoncepcji i nawet najgorszy debil nie może tego tak traktować więc jakiekolwiek określanie aborcji mianem zapobiegania ciąży jest mylne. Nie jest tak?
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Napisałeś:

więc w czym problem?
Chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło... Aborcja to nie jest rodzaj antykoncepcji i nawet najgorszy debil nie może tego tak traktować więc jakiekolwiek określanie aborcji mianem zapobiegania ciąży jest mylne. Nie jest tak?

Ty chyba nie wiesz gdzie żyjesz... <_< Debil, nazwijmy go zgodnie z prawdą - przeciętny człowiek, właśnie potraktuje to jako metodę antykoncepcji <_< A co do tego, że im więcej przyzwoleń tym mniej zahamowań? Dopiero do tego doszłaś? <_< Czy zgłupiałabyś gdybym dał Ci broń? Nie. Tym normalnym ludziom nagle nie odwali szajba. A resztą śmieci kto by się przejmował? Chcesz poświęcać im uwagę Twój problem.

[quote name='Pamela A]
Masz niestety rację.
Ale jeżeli na głupotę nie działa nic innego niż przepisy, odgórne ustalenia, to trzeba je zachować, bo bez nich świat w ogóle by zwariował. Już lepiej jak ta garstka normalnych skorzysta z nielegalnej aborcji (a tak naprawde co drugi lekarz ją wykona, jak nie więcej) niż jak motłoch idiotów będzie miał dostęp do legalnej. [/quote]

Tak, wykona. Za opłatą, na którą mało kogo stać <_< Wiesz, ja jestem zwolennikiem odwrotnej teorii. Mianowicie - zamiast tępić wolność wyboru przez idiotów, wolę tępić idiotów dla wolności wyboru. Ale każdy woli co innego :)
 

miska19

Wyjadacz
Dołączył
26 Grudzień 2009
Posty
6 439
Punkty reakcji
484
Wiek
32
To raczej nie jest tylko tak pameloo i Hauser, ze takie prawa przeciw aborcji sa tylko po to, by nie robic tego nagminnie. Mysle, ze po prostu musi byc jakas moralnosc i dobrze jesli jest wpisana w prawo, nie mozna do tego podchodzic na zasadzie 'jej brzuch, jej sprawa'. Gdyby tak bylo, to swiat by kompletnie zwariowal i weszlkie zasady moralne, by podupadly, bo skoro cos legalne.. chociaz wiadomo pozostalaby garstka ludzi z zasadami
po prostu pewne sprawy musza byc uregulowane prawnie, bo sa bardzo istotne dla spoleczenstwa !
Wiecie co ? Ludzka psychika jest taka,ze nawet normalny czlowiek moze stac sie nienormalny, ale to juz iny temat.
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
To raczej nie jest tylko tak pameloo i Hauser, ze takie prawa przeciw aborcji sa tylko po to, by nie robic tego nagminnie. Mysle, ze po prostu musi byc jakas moralnosc i dobrze jesli jest wpisana w prawo, nie mozna do tego podchodzic na zasadzie 'jej brzuch, jej sprawa'.

Moralność być musi, ale nie narzucana odgórnie <_<

Gdyby tak bylo, to swiat by kompletnie zwariowal i weszlkie zasady moralne, by podupadly, bo skoro cos legalne.. chociaz wiadomo pozostalaby garstka ludzi z zasadami.

Nic nie prowadzi do szaleństwa jeśli się umie z czegoś należycie korzystać. To nie ma w ogóle nic wspólnego z zasadami, ale z mózgiem. I dlatego społeczeństwo podupada, przez globalną "dysmózgię" <_<

po prostu pewne sprawy musza byc uregulowane prawnie, bo sa bardzo istotne dla spoleczenstwa !
Wiecie co ? Ludzka psychika jest taka,ze nawet normalny czlowiek moze stac sie nienormalny, ale to juz iny temat.

A gdzie ja pisałem, że to nie ma być uregulowane prawnie? Tylko widzisz, jest taki mały problem - żeby coś uregulować, najpierw musi być to dozwolone <_<

Owszem człowiek może stać się potworem. Ale do tego potrzeba gorszych rzeczy niż aborcja <_<
 

damkow

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2011
Posty
1
Punkty reakcji
0
Jestem oszołomiony tą rzeszą ludzi wypowiadających się za nas, tych którzy walczą o swoje prawo do wolności i decydowania o sobie. Widocznie katolicki ciemnogród wciąż silnie oddziałuje na ludzi. Proponuję wam, śmiesznym "obrońcom życia" jechać do kraju w którym właśnie dzieje się ludobójstwo i coś z tym zrobić, zamiast siedzieć wygodnie w fotelu i krytykować. Zejdźcie na ziemię albo przetrzyjcie oczy - aborcja była, jest i będzie, a dzięki waszemu durnemu podejściu zeszła do podziemia gdzie jest wykonywana często w okropnych warunkach. Nie raz na pewno było to przyczyną śmierci niejednej z tych kobiet. I co wy na to? Kobieta może umrzeć bo jest sobie winna?? To wy jesteście mordercami. Za waszą sprawą i waszych głosów taka ustawa weszła w życie i zmusza kobiety do porzucania dzieci w śmietnikach i domach dziecka. Śmiem wątpić w waszą możliwość pojmowania świata i konsekwencji postawy, którą prezentujecie. Uświadamiam was zatem: "zakazać" czegokolwiek nie równa się "wyeliminować problem", tylko zmienić jego postać w bardziej niekontrolowaną i niejawną. Podejście, które prezentujecie właśnie jest tego zaczątkiem. Na szczęście ta zasada działa na naszą korzyść, gdyż aborcja dalej jest możliwa. W dodatku dzięki waszej wspaniałomyślności multum oszustów może zrobić niezłą kasę, bo jak wiadomo w podziemiu tkwi duży potencjał finansowy. Ale czemu się dziwić, toż to Polska właśnie. Trochę chleba musicie jeszcze zjeść, dzieci żeby intelektualnie dorównać krajom wysoko rozwiniętym. Aborcja jest wg mnie sztuczną wersją doboru naturalnego, pozwala wyeliminować osobniki mające zmniejszone szanse na przetrwanie wobec ludzi które były dziećmi chcianymi. Wasze głosy są jak walka z wiatrakami, nigdy z tym nie wygracie bo to jest naturalne i tak widocznie miało być. Zróbcie krok do przodu, otwórzcie umysły albo tkwijcie w ciemnogrodzie do końca. Pozdrowienia dla wszystkich liberalistów i wyrazy współczucia dla konserwatystów, jako że muszą się zmagać z takimi problemami do końca swojego życia :) A jeśli ktoś z was nie jest w stanie przyjąć tej oczywistej prawdy (wymaga to tylko minimalnego zaangażowania waszych umysłów) to przyjmuję zakłady. Może i mnie się uda zarobić na waszej głupocie :)
 
Do góry