Wierzycie w duchy???????

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
przemyslaw90k, duchy a DUSZE to to samo..... Moze Tobie duchy też z KACPREM się kojaza??:> Bo mi tak... wiec wole o duszach mówic. Co do zjawisk paranormalnych to tez w pewnym stopniu są to zjawiska wywołane przez jakies istoty ( dusze??) Ludzie nadal nad tym pracują... wiec nie ma co tu GDYBAĆ ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
oglądłam film "Miasto aniołów" i chyba zaczynam wierzyć w duchy :hyhy:
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
Niektorzy twierdza ze duch to takie cos w przescieradle i ze robi: "łuuu", a niektórzy (np. ja) twierdza ze duchy to dusze zmarlych ludzi... tylko co to sa poltargeist'y ?? dusze potępione i wloczace sie po ziemi w celu odkupienia win?
czy kiedykolwiek sie dowiemy?
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
przemyslaw90k, he he he he... :))) Dowiemy się wtedy kiedy NASZE dusze zaczną się błąkać...
 

przemyslaw90k

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Bydgoszcz
ja chyba nie... ale raz u babci w domu (na wsi) byl taki piecyk (kaflowy) i ja na niego patrze a tu nagle do gory sie podnosi raczka (to cos do zamykania drzwiczek) i sie piecyk otwiera... nie wiem co to bylo/kto to byl... :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
U mnie na 'peryferiach' miasta jest taki dom co straszy nawet było to w "Nie do wiary" i gazetach...A teraz jest tam jakaś knajpa "Straszny dwór"
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
mielismy w domu u mamy kwiat ktorego moj ojciec zawsze sam podlewal, ten kwiatek sam spadl z kwietnika dokladnie wtedy jak mojego ojca chowano do ziemi, slychac bylo w pokoju w nocy tak jak by ze sciany spadl kalendarz i przewracaly sie kartki, a dodam ze na scianie nigdy nic nie wisialo, dzien przed pogrzebem moj syn wtedy 3 letni siedzial sam w pokoju goscinnym juz w lozku, i raptem mnie zawolal i wiecie co mi powiedzial ze byl u niego dziadek sie pozegnac , :(
 

justik18

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2005
Posty
159
Punkty reakcji
0
Miasto
Dobrodzień
tez wierze ze jest cos takiego...inni sie smieja z tego ale ja tez przezylam dziwne rzeczy po smierci mojej kochanej babci... :zalamany:
 

stokrotka81

Moderator
Dołączył
19 Maj 2005
Posty
1 996
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Miasto
bydgoszcz
tak kilkakrotnie miałam spotkanie 4 stopnia NIE CHCĘ o tym pisać bo to naprawde nieprzyjemne :niepewny: :niepewny: :niepewny:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Własnie... ale ja nie jednak nie chciałabym spotkać sie z zadna duszą choć zyje ze swiadooscią ze obok mnie może "przechodzic" ich wiele... Jak mój znienawidzony wujek ( on nas nienawidził, ja dopiero po jego smierci UWIERZYŁAM ze to naprawde był mój BLIKI wuj) umarł to tez ... tak jakby coś przed moim łózkiem na mnie sie patrzyło... ale szybko zawołałam rodzicow i sie skonczyło. Jednak miewam czasem takie sny w których wujek wraca jako dusza i pisze nam na przedmiotach ze mamy go zostawić w spokoju... Dodam ze ON był naszym sasiadem i wiecznie po nas krzyczał, wyzywał... Gdy mój drugi wujek umarł to jeszcze zyjąca ciocia RÓWNIEŻ doznała dziwenych rzeczy.... Było troje drzwi wyjsciowych i wszytskie w jednym momencie sie zatrzasły... ciocia je otwierała a one znów... Tak jakby wujek ja chcial rzed czyms ostrzec. To było bardzo dawno wiec nie pamietam czy wkoncu cos złego sie stalo póznie, czy ktos chciał sie włamac... naprawde... nie pamietam a nie chce tu bajek spisywać
- ta ciocia juz takze nie zyje :(
Pozdrawiam
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
przerażające te wasze historie mi się nic podobnego nie zdarzyło i mam nadzieję zę nie zdaży...i tak nie wierze w duchy
 
Do góry