To czego nigdy byście nie zrobili....

Delilaah

Bywalec
Dołączył
5 Maj 2016
Posty
367
Punkty reakcji
51
Wiek
32
Miasto
Gorzów Wielkopolski
kate2 napisał:
Podobno w Chinach są restauracje które serwują ludzkie płody . Nie wiem ile w tym prawdy ale materiałów dotyczących tego tematu w necie sporo: Uwaga! Drastyczne! http://fakty.interia...odow,nId,868937http://theseoultimes...ad.php?idx=7333
No i widzisz- o tym właśnie mówię. To jest nie do ogarnięcia moim umysłem. Nawet nie chcę marnować siły na opisywanie tego. Porażka.
 
K

kate2

Guest
Delilaah napisał:
No i widzisz- o tym właśnie mówię. To jest nie do ogarnięcia moim umysłem.
To jest barbarzyństwo.

A na temat obrzydliwych , małych stworzeń znalazłam coś takiego w Księdze Kapłańskiej: ,,41 Wszelkie małe zwierzęta, które pełzają po ziemi, są obrzydliwością - nie wolno ich jeść! 42 Cokolwiek pełza na brzuchu, cokolwiek chodzi na czterech nogach i cokolwiek ma wiele nóg spośród małych zwierząt pełzających po ziemi, nie będzie przez was jedzone, bo to jest obrzydliwość. 43 Nie plugawcie siebie samych przez jedzenie wszelkich małych zwierząt pełzających, nie zanieczyszczajcie się przez nie, przez to stalibyście się nieczystymi. 44 Ponieważ Ja jestem Pan, Bóg wasz - uświęćcie się! Bądźcie świętymi, ponieważ Ja jestem święty!6 Nie będziecie się plugawić małymi zwierzętami, które pełzają po ziemi. 45 Bo Ja jestem Pan, który wyprowadził was z ziemi egipskiej, abym był waszym Bogiem. Bądźcie więc świętymi, bo Ja jestem święty!''
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Dobrze ja przynajmniej będę pisała o pajączkach nie wiem jak reszta :)
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
Delilaah napisał:
Ciągnie się ten temat zjedzenia pająka jak nie wiem co. [...] Kończcie ten temat z jedzeniem robali :p
A któż to taki zainicjował ów wątek w temacie...? :zhm:
Jakieś ryzyko zawsze jest w to wkalkulowane. Jak do naszej ojczyzny pasuje powiedzie: "Tu jest Polska, tu się pije", tak o forumowisku można śmiało powiedzieć, tu jest forum, tu się magluje... do oporu, do granic możliwości, nawet ocierając się momentami o czystą groteskę :scary:
;P


kate2 napisał:
Podobno w Chinach są restauracje...
Kate, ale to z płodami mogłaś sobie darować... mimo wszystko :pokrecony:


kate2 napisał:
To jest barbarzyństwo.
Za mało powiedziane. To jest kanibalizm.
 
K

kate2

Guest
greggxx napisał:
Kate, ale to z płodami mogłaś sobie darować... mimo wszystko :pokrecony:
Skoro już o wszelkich paranormalnych zjawiskach mowa w tym wątku to nie mogłam się powstrzymać. Tym bardziej, że wpisałam się , czego nigdy bym nie zrobiła. No właśnie tego.
Poza tym :)



greggxx napisał:
o forumowisku można śmiało powiedzieć, tu jest forum, tu się magluje... do oporu, do granic możliwości
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Ja też nie to jest straszne :eek:h:
Normalnie mnie zatkało.
 
K

kate2

Guest
Greggxx poza tym wracając jeszcze do wzmianki że mogłam sobie darować wątek z ludzkimi płodami....Wrzuciłam link, nie ilustracje i ostrzegłam że treść materiału jest drastyczna. Każdy więc klika na własną odpowiedzialność.


Myśl mnie jeszcze natrętna prześladuje że nigdy nie popełniłabym samobójstwa.
 

greggxx

Stały bywalec
Dołączył
1 Marzec 2011
Posty
580
Punkty reakcji
153
kate2 napisał:
Skoro już o wszelkich paranormalnych zjawiskach mowa w tym wątku to nie mogłam się powstrzymać. Tym bardziej, że wpisałam się , czego nigdy bym nie zrobiła. No właśnie tego.
Udało Ci się wyczerpać wątek kulinarny w tym temacie. Na polu obrzydliwości nic tej "zupy" nie przebije.


kate2 napisał:
Wrzuciłam link, nie ilustracje i ostrzegłam że treść materiału jest drastyczna.
Nie uwzględniasz siły ludzkiej ciekawości. Ostrzeżenia typu "Uwaga! Drastyczne!" to raczej zachęta do kliknięcia niż zniechęcenie :D
 
M

MacaN

Guest
kate2 napisał:
Myśl mnie jeszcze natrętna prześladuje że nigdy nie popełniłabym samobójstwa.
A ja w sumie nie wiem. Różnie to się może w życiu potoczyć. Z logicznego punktu widzenia nie ma to sensu, ale z perspektywy człowieka dotkniętego ogromną porażką / hańbą... Myślę, że jest to sprawa mocno dyskusyjna.
 

Baskerville

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2016
Posty
78
Punkty reakcji
13
Wiek
45
Nie będę oryginalny, ale:

1. Nie wstąpiłbym do tajnego stowarzyszenia,
2. Nie wystąpiłbym w reality show,
3. Nie wystąpiłbym w reklamie,
4. Nie okradłbym nikogo,
 
M

MacaN

Guest
O właśnie, sądzę, że jedną z rzeczy, której bym nie zrobił, kierując się moralnością, to wizyta u prostytutki.

Baskervile podsunął mi myśl :p
 
M

MacaN

Guest
viola1308 napisał:
A co to jest " normalność?
Jak to co? ;) Normalność to średnia wzięta z ... i tutaj wstawiasz dowolnie ( zachować społecznych, wzrostu, ilorazu inteligencji, dań, etc, etc. ) na określonym obszarze badań. Sądzę, że zżeranie na terenie Europy stworzeń uznawanych za obrzydliwe, czy też egzotyczne, normą nie jest, natomiast w takich Indiach już tak.
 

amelia181

Bywalec
Dołączył
13 Marzec 2016
Posty
157
Punkty reakcji
63
Na pewno nie skoczyłabym nigdy ze spadochronu gdyż bym się straszliwie bała bo mam lęk wysokości.. :rumieniec:
 
Do góry