Telewizja dla dziecka

D

Dobrawa

Guest
Fajnie jakby na wakacje teraz MiniMini puściło jakies nowe bajki. Więcej dzieci jest w domu i mozna im nawet z telewizją czas zorganizować, żeby nie było nudno.
 
D

Dobrawa

Guest
Nawet nie wiedziałam. Fajna jest ta małpka, bo przez taką ciekawość przegazuje oglądającym dzieciom ogromną wiedzę, a o to przecież chodzi w bajkach. O której godzinie teraz puszczają ?
 

samba_mamba

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2011
Posty
1 023
Punkty reakcji
19
Miasto
Oświęcim
Dobrawa napisał:
Nawet nie wiedziałam. Fajna jest ta małpka, bo przez taką ciekawość przegazuje oglądającym dzieciom ogromną wiedzę, a o to przecież chodzi w bajkach. O której godzinie teraz puszczają ?
W weekendy - sobota i niedziela 8.20 i 17.00. :)
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
Naprawdę tylko weekendy? nas często nie ma ale jak coś to może nastawię nagrywanie bo moje dzieci bardzo, bardzo lubią Ciekawskiego Georga.
 
D

Dobrawa

Guest
A kto z was pamięta bajki "Pomysłowy Dobromił" czy "Plastusiowy Pamiętnik" ? Niedawno zauważyłam , że mój synek je oglądał i aż się zdziwilam, ze jeszcze je puszczają. Ogromny plus dla mini mini, że myśli o tym, żeby dzieciakom pokazać świat bajek w taki sposób.
 
D

Dorka123

Guest
Plastusiowy Pamiętnik właśnie oglądaliśmy na minimini+ niedawno, aż mi się łezka w oku zakręciła jak to zobaczyłam :D Młodemu tez się podobało, potem pytał o inne bajki, które oglądałam jak byłam w jego wieku ;)
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Kto rano wstaje ten może się załapać na minimini+ na Przygody kota Filemona czy też Dziwne przygody Koziołka Matołka, a popołudniu Plastusiowy Pamiętnik :) Klasyki zawsze są obecne w ramówce minimini+. Nowe bajki też są ciekawe i uczące dużo mądrych rzeczy, tak jak np.Myszka w paski i dobre maniery, gdzie myszka uczy znaczeń i zastosowań taki magicznych słów jak:proszę, dziękuję, przepraszam :)
 
D

Dobrawa

Guest
Dla mnie z ramówki mini mini najprzyjemniejsze co puszczają z samego rana to Przygody pingwina Pik-Poka. Tylko, ze o 5.40, więc nie zawsze wtedy jesteśmy na nogach. Mój synek tak samo jak i ja lubi sobie pospać.
 
Do góry