telefon stacjonarny - ktoś jeszcze używa?

Neverdie

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2014
Posty
68
Punkty reakcji
3
Miasto
Nsa
Oj nie używam od dawna :p i wcale jakoś nie narzekam, hak kiedyś miałem stacjonarny to głównie rozmawiałem przez niego z jakimiś dziwnymi przedstawicielami którzy chcieli mi coś wcisnąć, bo tak to każdy na komórkę dzwonił
 

e m m

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
45
Miasto
M a z o w s z e.
Ja już zapomniałem jak ten relikt wygląda... a nie !, przepraszam ... widziałem ostatnio na poczcie :przewraca:
 

boss84

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2015
Posty
2
Punkty reakcji
0
Osobiście w domu telefonu stacjonarnego nie posiadam. Używam tylko w pracy. Jednak moi rodzice ciągle mają jak to mówią "ze względów sentymantalnych":)
 

kajman

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław
U mnie w domu jest telefon stacjonarny ale tylko po to, by członkowie rodziny, którzy mieszkają za granicą, mogli do nas dzwonić. W praktyce wygląda to tak, iż zazwyczaj dzwonimy do siebie na Skype a jak telefon stacjonarny zadzwoni, to wszyscy jesteśmy zaskoczeni. Jak już ktoś odbierze, to okazuje się, że jest to ankieter lub ktoś z call center.
 

Jacek23

Nowicjusz
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
258
Punkty reakcji
7
Ja w sumie wśród swoich znajomych i rodziny nie znam już nikogo kto ma stacjonarny. nawet moja babcia 85-cio letnia przerzuciła się na komórkę :p
 

krystynadal

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2014
Posty
107
Punkty reakcji
1
Oj, oczywiście!
Może to po prostu kwestia przyzwyczajenia, ale jakoś tak lubię samą tę czynność na którą składa się na przykład siedzenie w okreslonym miejscu (na fotelu przy stoliku z telefonem) podczas prowadzenia rozmowy. Wydaje mi sie również, ze taki telefon to nieodzowny atrybut każdej szanującej się firmy. Ale mogę się mylić.
 

kajman

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2014
Posty
26
Punkty reakcji
2
Miasto
Wrocław
Przecież są już od wielu wielu lat stacjonarne telefony bezprzewodowe, więc człowiek nie jest zmuszony siedzieć w jednym miejscu podczas rozmowy. Ja zazwyczaj chodzę jak szalony po mieszkaniu, od kuchni poczynając, kończąc na łazience ;)
 

etella

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2015
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Kazimierz Dolny
Kajman ma rację, ja mam właśnie taki "niestacjonarny" telefon stacjonarny - muszę mieć, bo mam internet na kablu.
 
E

edyta80

Guest
w domach to już raczej nikt nie używa telefonów stacjonarnych bo się nie opłaca, ale w firmach, urzędach to stacjonarne są i pewnie pozostaną.
 

MarylkaTu

Nowicjusz
Dołączył
9 Styczeń 2014
Posty
62
Punkty reakcji
0
jasne że korzystamy zresztą dużo telefoni komórkowym posiada w ofercie darmowe połączenia na stacjonarne co często bardzo się opłaca :)
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
Ja to mam jeszcze telefon stacjonarny bezprzewodowy ;) a numer to już chyba z 20 lat ;) i jakoś się nie zanosi żebyśmy z niego zrezygnowali ;)
 

Misza1234

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2015
Posty
5
Punkty reakcji
0
Dla starszej osoby wygodniejszy jest stacjonarny niż skomplikowany telefon komórkowy szczególnie dotykowy. Kto z nas nie miał sytuacji " możesz mi to wyłączyć bo coś mi wyskoczyło"
 

Lukakos

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2015
Posty
6
Punkty reakcji
0
Nie posiadam od 3 lat. Nie potrzebuje, teraz są takie pakiety w komórkach, że nie opłaca się utrzymywanie telefonu stacjonarnego.
 

AndreeK

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja też mam :) Stacjonarkę mam w darmowym pakiecie z internetem. Często dzwonimy do siebie między sąsiadami ;)
 

stickydude

Nowicjusz
Dołączył
13 Wrzesień 2010
Posty
289
Punkty reakcji
12
Wiek
32
Miasto
Koge
W domu moich rodziców jest jeszcze telefon stacjonarny, ale już praktycznie go nie używają, bardzo sporadycznie.
 

berenikaeliza

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2015
Posty
50
Punkty reakcji
0
ja od dawna nie mam. Ale z sentymentem wspominam te czasy szkolne kiedy rozmawiało się godzinami przez stacjonarny :)
 

AndreeK

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2015
Posty
10
Punkty reakcji
0
Ja też pamiętam to podniecenie kiedy w naszym domu montowali telefon stacjonarny. Technika pędzi do przodu, nie mamy wyjścia, musimy się z tym wszystkim pogodzić :) Pozdrawiam
 

simpson

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2011
Posty
44
Punkty reakcji
0
Wiek
43
Nie mam już od kilku lat. Za to babcia, mimo, że ma komórkę, nie chce się odciąć od stacjonarnego :D
 
Do góry