telefon stacjonarny - ktoś jeszcze używa?

adii

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2017
Posty
202
Punkty reakcji
23
Wiek
27
Ja używam. Mieszkam z babcia i używamy go bardzo często. Chociaż z moim telefonem nie rozstaje się zbyt często to telefon stacjonarny u mnie jest dobra alternatywa.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
A ja mam wrażenie, że na telefony stacjonarne dzwonią już tylko telemarketerzy wciskając emerytom kołdry z mamutów za 3000 zł/sztuka. W każdym razie naszą babcię uwolniliśmy od stacjonarnego - ma komórkę, którą trzyma w tym samym miejscu, co stary telefon. :)
 

wikii

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2017
Posty
21
Punkty reakcji
1
moi rodzice mają i przeklinają każdego dnia bo telemarketerzy non stop dzwonią, a mają telefon bo starsze ciotki tylko takowe posiadają, więc chcą/muszą mieć z nimi kontakt ;) najfajniejsze że płacą grosze za stacjonarny a mają rozmowy za darmo po całym świecie :)
 

malwarossa

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2017
Posty
11
Punkty reakcji
0
Ja nigdy nie miałam w mieszkaniu a w domu rodzinnym też już dawno zlikwidowali i przerzucili sie na komórki. Nie ma teraz najmniejszej potrzeby posiadania takiego telefonu bo i po co.
 

amorka009

Nowicjusz
Dołączył
4 Marzec 2017
Posty
43
Punkty reakcji
0
już chyba odszedł do lamusa. jedynie w korpo może gdzieś został
 

Robevar

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2017
Posty
3
Punkty reakcji
1
Wiek
27
U mnie już dawno został zlikwidowany, teraz każdy już ma telefony komórkowe, nawet moja babcia:D Śmiga sobie nawet po necie.
 

Pchla

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
u mnie w rodzinie dużo osób jeszcze korzysta - rodzice, babcie, ciocie :) namawiam rodziców, żeby zrezygnowali, skoro mają komórki, ale nie chcą rezygnować z numeru, na który dzwoni cała rodzina
 

adwww

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja mam, bo babcia jak chce do mnie zadzwonić to nie może na komórkę bo się boi, że akurat będę autem jechać
 

zabam

Nowicjusz
Dołączył
14 Sierpień 2015
Posty
13
Punkty reakcji
1
ja się przerzuciłam na telefon IP od zadarma.com/pl :) połączenia są wielokrotnie niższe. Telefon stacjonarny to zdecydowanie przeżytek, teraz nawet dziadkowie mają komórki dla seniorów zamiast stacjonarnych :)
 

paulusia176

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2017
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
26
Miasto
Wielkopolska
Oczywiście, że tak. Mamy internet z pakietem internetu i TV, darmowe rozmowy do wszystkich, wszędzie za 10zł miesięcznie. Prawda, że brakuje mu mobilności, ale tak szybko nie zostanie wyparty przez telefony komórkowe. Tak sądzę przynajmniej.
 
Do góry