Sukienka Na Studniówke,studniówka

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
majaaa to bylo pytanie o fryzurke a Ty piszesz o sukience :) Ale to nic :)
Zgadzam się z Tobą jesli chodzi o sukienke ze powinna byc taka zeby mozna bylo ją jeszcze założyc :) Podobnie jak Ty, tylko ze 2 lata temu na studniowce mialam suknię złotą tylko taką bardziej balową, ale w tym roku szyję sobie prostą czarna tylko bez pleców jak będę ją miała to Wam pokażę :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
A ja nie bede upinac wlosow bo wszystkie dziewczyny zawsze upinaja, ja chce miec rozpuszczone ale jakos ekstra wymodelowane :D moj pan fryzjer ulubiony w studio Loreal napewno wyczaruje mi cos super juz sobie zamowilam wizyte, jest genialny :D
a wogole kiedy macie studniowki?? ja 10 lutego a potem zaraz mamy ferie wiec super sie sklada :)
 

maja_84

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tbg
Cześć.
Mam poważny dylemat odnośnie tego, co ubrać na studniówkę mojego chłopaka.
Sukienka, którą chcę zakupić i w której chciałabym się zaprezentować, jest śliczna, ale chyba zbyt szykowna. Czy mogłabym poznać Wasze opinie na ten temat?
Ponieważ nie wiem, jak wkleić zdjęcie sukienki (może mnie ktoś oświeci?), podam namiary dla tych, którzy zechcą zerknąć. Sukienka ma na imię SABRINA i można ją zobaczyć w kolekcji "Sylwia" na stronce firmy Dagnez.
Bardzo podoba mi się w kolorze bordo, ale zastanawiam się nad złotem (jest taka możliwość).
Za "doradztwo" i za ewentualne inne propozycje na studniówkę będę bardzo wdzięczna. :)


Napisałam o sukience odnośnie tego postu, temat fryzur zaczął się później. Pozdrawiam :D
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
No ja tez nie moge sie doczekac ciagle o tym mowimy z kolezankami i dni odliczamy! :D kurde a poloneza tancze w pierwszej parze!!
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
No ja tez nie moge sie doczekac ciagle o tym mowimy z kolezankami i dni odliczamy! :D kurde a poloneza tancze w pierwszej parze!!

Ja tez w pierwszej :) Co prawda nie z moim chlopakiem tylko z kolegą z klasy bo jego dziewczyna, podobnie jak mój chłopak nie może tańczyć bo nie mógł uczęszczać na próby, ale to nic :) I tak będzie super :) A tańczy się u Was walca?
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A u nas właśnie tak :) I wtedy to już tańczę z chłopakiem :) A jaka u Was dekoracja?
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
U nas to zrobili ciekawy system. Najpier uczniowie tańczą poloneza później grupa uczniów prosi nauczycieli i tez tańczą poloneza to jest taki wstęp zeby wprowadzic wszystkich w nastrój zabawy. Potem kolejna grupa uczniów prosi nauczycieli do walca i jazddaaaaa na całego :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
U nas na początek tańczymy poloneza, później pierwszy taniec żeby zacząć zabawe to własnie walc z osobą z ktorą sie przyszlo na studniówkę i drugi raz polonez o godzinie 12 i wtedy to juz jest taki na wesolo np chlopcy zamieniają sie z dziewczynami na miejsca, dołączają sie nauczyciele i inne osoby i jest strasznie smiesznie bo polowa nie potrafi tanczyc a druga jest troche podpita :)
Dekoracje robimy sami i co roku jest jakis temat przwodzni np u mojego chlopaka bylo ,,Dno morza" rok temy byl ,,Kosmos" , a u nas w tym roku będzie ,,Kultura orientu"
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
u mojego chłopaka było tak że najpierw zjedliśmy obiado-kolacje poczym wypiliśmy szampana , polonez i cała impreza zaczęła sie rozkręcać :)
 
Do góry