Sukienka Na Studniówke,studniówka

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
ja bylam na kilku studniowkach i na kazda kupowalam sukienke w GC.
przewaznie byly w kolorze czerwonym lub czarnym no a teraz na slub mialam zloto-biala.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziś kupiłam sobie materiał na sukienkę-ciemny bordo :)
Śliczny kolor ważne mi się podoba :p
Jak skończę szyć to wam podrzucę fotkę ;)

Tez zamieszcze moją suknię ale będę ją miała dosłownie na ostatni moment, bo moja krawcowa ma bardzo dużo szycia w tym roku :) Ale to nic :)
A dodatki już macie?
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Nie mam nic jeszcze oprocz sukienki! :D no,kupilam sobie jeszcze bardzo ladne czerwone majteczki specjalnie na studniowke :D
a tak to jeszcze biżuteria jakas, cien do powiek,szminka albo blyszczyk nowy,lakier do paznokci, rajstopy, biustonosz...no i buty oczywiscie :D aha,mam tez torebke, a tak to dopiero wszystko musze pokupowac....
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ja kupiłam sobie bieliznę i torebkę,mam już biżuterię.
Kurczę muszę się rozejrzeć za butami,ale ciężko wybrać takie które będą w miarę wygodne :p

o tak to prawda :p ja bede w nich przez jakis czas chodzila po domu zeby je troche rozbic, no i nauczyc sie w nich chodzic bo prawde mowiac nigdy nie chodze w butach na obcasie... :D
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Wklejcie pozniej fotki, waszych sukienek :) nie zapomnijcie :p zobaczymy w jakichkreacjach sie wybieracie... :D
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja kupiłam dzisiaj czerwoną podwiązkę, biżuterię. Załatwiłam też makijaż i fryzjera, tylko teraz problem z fryzurą.
Może Wy macie jakieś zdjęcia fryzur tylko żeby były takie luźne upięcia, niekoniecznie z kręconych włosów.
Ja jak narazie znalazłam takie:

 

asiekwil

złośnica
Dołączył
1 Styczeń 2006
Posty
5 437
Punkty reakcji
1
Miasto
z wariatkowa/pokój 8 obok Sary
Ja mam coś takiego:

galeriawedwoje6bh7.jpg


mk03vb5.jpg
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
no właśnie dawajcie jakies fryzury bo tez mam z tym kryzys a do 20 stycznia coraz blizej!

Ja znalazlam taka:
 

Attachments

  • 8.JPG
    8.JPG
    119,6 KB · Wyświetleń: 408
  • 1.JPG
    1.JPG
    85 KB · Wyświetleń: 250
  • 3.JPG
    3.JPG
    72,1 KB · Wyświetleń: 343
  • 088.jpg
    088.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 521
  • 103.jpg
    103.jpg
    17,3 KB · Wyświetleń: 205
  • 113.jpg
    113.jpg
    31,3 KB · Wyświetleń: 302
  • blonde.jpg
    blonde.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 361
  • bride.jpg
    bride.jpg
    11,2 KB · Wyświetleń: 336

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dzisiaj mialam przymiarke i widze że moja suknia będzie bardzo ładnie sie prezentować :) Właściwie mam juz wszystko prócz fryzury....
 

Callypso

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2007
Posty
198
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Poznań
no właśnie dawajcie jakies fryzury bo tez mam z tym kryzys a do 20 stycznia coraz blizej!

Ja znalazlam taka:


Moja koleżanka świetnie czesze. Ma malo wlosow na glowie a potrafi wyczarowac z nich cuda. Na wszystkich imprezach ma zawsze rewelacyjne uczesanie i ukladala wlosy do slubu swojej przyjaciolce. Niebanalna nowoczesna fryzurka. W miarę prosta, bo amatorska. W każdym, razie dziewczyna ma dużego czuja. Tylko zastanawiam się czy cały sekret nie tkwi w tym, ze ona w te uczesania włożyła sporo serca. Niestety zdjęć z owego ślubu do dziś nie udało mi się wyprosić... ale postaram sie opisać

Włosy były sredniej dlugosci, pocieniowane. Bardzo rzadkie w kolorze jasny blond (naturalny!) teraz o upieciu: wygladalao to jak dwa rogale odwrocone do siebie wewnętrznymi stronami, ze srodka wychodził welon (na studniówkę można go zastapić czymś innym). I te "rogale" były chyba jakimś wkładem wypełnione, bo panna młoda nie miała nigdy tylu włosów.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
raczej dalej tylko że przod to chyba wezmę ten:

Bo ladnie mi jest wlasnie w takim czyms luźnym, ktore nie jest zaczesane do gory i koniecznie musi cos ,,wisiec" przy twarzy :)
A w pokręconych to też mi raczej nie za dobrze :) A ta mi sie podoba z tego wzgledu, ze wlasnie przy twarzy jest sporo wypuszczonych luźno włosów :)
 

maja_84

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2007
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Tbg
Ja miałam studniówkę 3 lata temu, chciałam się wyróżniać i tak było jako jedyna miałam złotą sukienkę, wtedy to było modne a teraz jeszcze bardziej :) Polecałabym jakiś prosty, szykowny a zarazem modny krój, ponieważ taka sukienka jeszcze wiele razy może się nam przydać. Moją uszyła mi ciocia (jest krawcową) z mojego własnego projektu, jestem z niej bardzo zadowolona bo bardzo często jest mi przydatna a szczególnie na wesela. Tak mi się spodobała, że uszyłam sobie podobną ale czarną też jest śliczna, znakomicie prezentuje się z różnymi dodatkami i pasuje na wszystkie okazje wesela, sylwestra czy inne :p Moje koleżanki chętnie je pożyczają i mówią, że każdy się nimi zachwyca :D

Pozdrówki i powodzenia napewno wybierzesz właściwą...
 
Do góry