Sukienka Na Studniówke,studniówka

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Dziewczyny a Wy nie macie zadnych wzorow? Ja mam juz dosc sporo wiec powklejam je jak bede miec czas bo dzisiaj juz pozno troche :)
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Ta niebieskawa sukienka podoba mi sie niesamowicie! :) a ta druga tez niezla..
 

Attachments

  • galeria_we_dwoje_11.jpg
    galeria_we_dwoje_11.jpg
    96,9 KB · Wyświetleń: 1 601
  • f_2420_1.jpg
    f_2420_1.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 1 826

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja w styczniu bylam z chlopakiem na jego studniowce a teraz bede miala swoja i juz kupilam sukienke.
ja mam krotka, taka a'la dirty dancing, bardzo krecaca sie, czarna w rozowe grochy. zajefajna jest :D:D:D:D do tego mam fajne buciki niskie i kupie sobie albo czarne rajstopki z czarnym szwem albo rozowe samonośki :) lubie szokowac i tak bedzie tym razem. :) a wlosy pol bialych,pol brazowych i zrobie sobie totalna burze na glowie. dancing dancing :D:D:D
 

weroncia

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2006
Posty
129
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wieje wiatr???
Moim zdaniem ta suknia jest niezbyt i nie pasuje na studniówke stosowne beda np te poniżej
polecam kolekcje DanHen moim zadaniem pasuje na studniówkę
16.jpg

12.jpg
 

aekw

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
563
Punkty reakcji
0
sukienka sukienka! pamietaj o tym co ma byc pod spodem no i o takim starym przyslowiu a raczej przesadzie ktorego trzeba sie trzymac ;)
 

milka2306

Nowicjusz
Dołączył
21 Wrzesień 2006
Posty
136
Punkty reakcji
1
Wiek
35
ja nei lubie byc taka jak inni...nie lubie prostoty, lubie wyzwania i odwage i to w czym sie dobrze czuje. chociaz beda mnie pamietac :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A czy ktoras z Was ma juz sukienke? Czy kupywalyscie ją czy szylyscie? Bo ja jezdzilam, szukalam i oczywiscie jak zwykle nic, więc szyję i będę mieć cos mniej więcej to: ( z malymi ,,ulepszeniami" :D )

 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kocurekola ładna sukieneczka :D a ja dzisiaj kupiłam sobie mała czarna na studniówke :D też jest prosta do połowy uda, obcisła dość i wiazana na szyi z koronka przy dekolcie :D
 

evae

Nowicjusz
Dołączył
27 Maj 2006
Posty
172
Punkty reakcji
0
Miasto
wrocław
Ja miałam studniówke 4 lata temu....troche dawno...ale myśle, że niewiele sie zmieniło- MAŁA CZARNA jest the best :D
Koleżanki miały suknie- gorsety i spódnice do tego i się męczyły cały wieczór- ani to ładne, ani wygodne i nie założysz tego więcej, a mała czarna zawsze pasuje, zawsze modna, nigdy się nie zestarzeje-2 wesela jeszcze w niej obskoczyłam i mysle,że sie jeszcze przyda... ;)
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
u mnie w klasie jest dziewczyna, która na bal gimnazjalny ma gorset i spódnice :/
ehh.. to chyba jeszcze nie ten wiek, żeby takie suknie wkładac..
 

caramella

|wredotka|
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
2 466
Punkty reakcji
0
no ja tak myślę, że to nie jest zbyt wygodne
no, ale skoro ona chce się męczyć :p
moim zdaniem lepsze są sukienke proste, takie które jeszcze można potem założyć
 

jenndor

I need some fine wine and you, you need to be nice
Dołączył
29 Lipiec 2006
Posty
1 099
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z kosmosu... :)
a to poniżej sukienka autorki postu, wkleilam za nią :D
jak dla mnie nie ma wniej nic nadto szykownego, w koncu studniowka to prawdziwy bal ;)
ale ja chyba wolalabym inny kolor, co myślicie? ;)
 

mlodape

Nowicjusz
Dołączył
15 Grudzień 2005
Posty
848
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
z sypialni do której wchodzi ten Miś =* :)
Ja kupiłam sukienkę już pół roku temu. Jest bardzo prosta, kolor: brązowy przechodzący w złoty. spódnica do kostek, kloszowana; gorset w tym samym kolorze ale ma naszytą czarną siateczkę z zamszowymi wzorami kwiatowymi i do tego szal... Tak jak powiedziałam, jest bardzo prosta ale bardzo wyrafinowana i elegancka. Wiele kolezanek mi jej zazdrosci :p
 
Do góry