Starania o dziecko. I ciąża.

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Milutka na nowym mieszkaniu to trzeba przetestowac co nie co wiec bedziecie mieli duzo okazji:)No my od poczatku na swoim,ale zebym zapomniala choc na jakis czas o dziecku moj maz duzo mysla przez to wkoncu zadecydowalismy o slubie,ze pora na nas, po slubie chcemy wieksze mieszkanie kupic,a w miedzy czasie zajac sie praca:)Wiec mysli jak najlepiej odciagniete:)Moze wkoncu klapnie czego i Tobie zycze
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
My również będziemy brać ślub, lecz najprawdopodobniej dopiero za rok.. :( No napewno będziemy je testować, :lol: Kasiu a słyszałaś o takim leku jak castaganus? Zaraz ide do lekarza.. Zastanawiam się tylko czy iść jak mam okres ale teraz za dłuo bym czekała na następną wizytę..
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
My również będziemy brać ślub, lecz najprawdopodobniej dopiero za rok.. :( No napewno będziemy je testować, :lol: Kasiu a słyszałaś o takim leku jak castaganus? Zaraz ide do lekarza.. Zastanawiam się tylko czy iść jak mam okres ale teraz za dłuo bym czekała na następną wizytę..

Idz wizyta cie nic nie kosztuje lekarz cie nie musi badac zawsze mozesz sie poradzic:)Co do leku to nie slyszalam,a co to za lek??
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
witam,

widze ze wszystkie tutaj mamy podobne watpliwosci i tak samo potrzebujemy roznego wsparcia.

Ja staram sie o dzidzie z mezem, no i sytuacja dla mnie nie jest teraz zbyt jasna poniewaz: nigdy nie spoznial mi sie @, moje cykle to 28dni, od poczatku cyklu wspolzylismy mezem praktycznie codziennie lub co drugi dzien wiec prawdopodobienstwo zajscia w ciaze - dosc spore ;)

Teraz juz drugi dzien spoznia mi sie @, mam wszystkie typowe objawy, bolace sutki, nabrzmialy biust, bole w podbrzuszu, troche zgaga, temp. 37,2st. - ale zrobilam wczoraj test wieczorem i wyszla 1 krecha. Nie wiem czy to ne zawczesnie dziewczyny???

Czy ufac tym testom czy nie, a jak tak to kiedy moge go smialo robic zeby wynik byl wiarygodny???

Dzieki i pozdrowienia dla wszystkich starajacych sie !!!! oby sie nam udalo:) :papa:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Ja jestem przykladem,ze testom nie warto ufac mnie oklamaly:)My staramy sie od ponad roku i czesto okres mi sie spoznia,ale nic z tego nie wychodzi:)Dzis bylam u lekarza i czekam do poniedzialku na wyniki moze wkoncu cos sie uda:)
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Ja jestem przykladem,ze testom nie warto ufac mnie oklamaly:)My staramy sie od ponad roku i czesto okres mi sie spoznia,ale nic z tego nie wychodzi:)Dzis bylam u lekarza i czekam do poniedzialku na wyniki moze wkoncu cos sie uda:)
kasia to powodzenia mam nadzieje ze sie uda!!!!!

daj znac!

a ja poczekam i zobacze:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Kasiu nie byłam jeszcze u lekarza... Aten lek to jakieś ziółka.. Ponoc skuteczny. Pomaga zafasolkować.. No i do tego olejek z wiesiolka i powinno sie udać.... :) :D Pozdrawiam.. :* A jak tam u Ciebie? :papa:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Co do ziolek to ja w to jakos nie wierze:)U mnie klapa kolejny miesiac dopisany do nie zaliczonych:)Wczoraj wieczoerem dostalam miesiaczke wiec ciazy napewno nie ma:)Ale sie nie martwie bo w poniedzialek mam wyniki hormonow-dowiem sie cos wiecej:)No a za dwa tyg.mamy wizyte w klinice i bedziemy robic wszystkie badania nas obojga od A do Z i wtedy bedzie wiadomo co i jak i gdzie problem lezy,a w najgorszym wypadku bedziemy szukac innych metod ktore nam pomoga:)
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
hej.
Ja tez juz stracilam nadzieje w tym m-cu, bo chyba mi sie @ zaczyna od plamien. Wiec klapa, a naprawde juz myslamal ze to teraz. Poczekamy do nastepnego razu.
Pozdrawiam starajace sie.
Dziewczyny czy wie ktoras z was kiedy zaczac brac wiesiolek?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
U nas pierwsze:)Zaczelismy staranka w zeszlym roku poczatkowo myslelismy szybko zajde jak nie w tym miesiacu to w nastepnym:)I z mieisaca na miesiac coraz dluzej to trwa;(Jestem pod stala opieka lekarza wiec co chwile daje mi cos zeby zwiekszyc szanse na ciaze:)Ale jak narazie zero rezultatow...Szczescie,ze udalo nam sie zalatwic klinike i za dwa tyg idziemy na konkretne badania i bedziemy wiedzieli co jest grane i szukac rozwiazan:)

My staramy sie ponad rok:)
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
U nas pierwsze:)Zaczelismy staranka w zeszlym roku poczatkowo myslelismy szybko zajde jak nie w tym miesiacu to w nastepnym:)I z mieisaca na miesiac coraz dluzej to trwa;(Jestem pod stala opieka lekarza wiec co chwile daje mi cos zeby zwiekszyc szanse na ciaze:)Ale jak narazie zero rezultatow...Szczescie,ze udalo nam sie zalatwic klinike i za dwa tyg idziemy na konkretne badania i bedziemy wiedzieli co jest grane i szukac rozwiazan:)

My staramy sie ponad rok:)

Wiec zycze Wam powodzenia w staraniach! My dopiero 3 m-ce sie staramy, ale tak jak mowisz miesiac za miesiacem leci... myslisz ze wiesiolek pomaga w czyms? bo mam zamiar brac.

ja juz nie moge sie doczekac dzidziusia tak jak pewnie Ty tez! CO WAM jeszcze lekarz poradzil abys sie udalo?
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Szczerze nie wiem czy wiesiolek pomoze,ale napewno nie zaszkodzi:)Wiesz jak sie chce dziecko to sie wszystko wezmie zeby tylko je miec:)Poczatkowe miesiace byly dla mnie katastrofa bo nic nie wychodzilo,a ja tak bardzo chcialam...Takie cos strasznie na psychike dziala <_< Kazdy kazal odpuscic bo za duzo sie mysli i za bardzo chce wtedy nie wychodzi ;) Wiec odpuscilismy nadal sie staramy,ale ja juz tego tak do siebie nie biore jak nie wyjdzie...poczatkowo to co miesiac byl placz,ze zas sie nie udalo,a na chwile obecna,gdy pojawia sie @ to sobie mowie-w nastepnym miesiacu moze sie uda i tak leci:)

My wykorzystalismy wszystkie mozliwe sposoby od lekarza i nie wyszlo teraz pora na klinike niby ponad rok to nie dlugo,ale my nie chcemy czekac wolimy dzialac...

Najwazniejsze to nie poddawac sie a wkoncu sie uda:)

Meza kuzynka 4 lata sie starali lekarze powiedzieli,ze sa bardzo male szanse,ze kiedykolwiek zajdzie i po 4 latach nagle zaszla w listopadzie bedzie rodzic:)Wiec ja mysle,ze jak jej sie udalo to nam tez:)

A mialas juz jakies badania robione?
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Szczerze nie wiem czy wiesiolek pomoze,ale napewno nie zaszkodzi:)Wiesz jak sie chce dziecko to sie wszystko wezmie zeby tylko je miec:)Poczatkowe miesiace byly dla mnie katastrofa bo nic nie wychodzilo,a ja tak bardzo chcialam...Takie cos strasznie na psychike dziala <_< Kazdy kazal odpuscic bo za duzo sie mysli i za bardzo chce wtedy nie wychodzi ;) Wiec odpuscilismy nadal sie staramy,ale ja juz tego tak do siebie nie biore jak nie wyjdzie...poczatkowo to co miesiac byl placz,ze zas sie nie udalo,a na chwile obecna,gdy pojawia sie @ to sobie mowie-w nastepnym miesiacu moze sie uda i tak leci:)

My wykorzystalismy wszystkie mozliwe sposoby od lekarza i nie wyszlo teraz pora na klinike niby ponad rok to nie dlugo,ale my nie chcemy czekac wolimy dzialac...

Najwazniejsze to nie poddawac sie a wkoncu sie uda:)

Meza kuzynka 4 lata sie starali lekarze powiedzieli,ze sa bardzo male szanse,ze kiedykolwiek zajdzie i po 4 latach nagle zaszla w listopadzie bedzie rodzic:)Wiec ja mysle,ze jak jej sie udalo to nam tez:)

A mialas juz jakies badania robione?

Ja jeszcze nie mialam badan robionych bo narazie chcialam probowac i jak nam nie bedzie wychodzilo przez jakies kolejne 2,3 miesiace to wtedy sie za to wezme. Teraz zaczne sobie mierzyc temperature stosowac testy owulacyjne, itd wiesz zeby wiedziec dokladnie kiedy jest owulacja.

do tej pory myslalam ze tak poprostu nam sie uda w dni plodne. No ale nie wyszlo wiec zobaczymy.

moja znajoma tez starala sie rok, poszla do lekarza ktory powiedzial jej ze nie bedzie mogla miec dzieci, no ale dal jej jakies tabletki. Zanim zaczela je brac - okazalo sie ze jest w ciazy. Wiec nigdy nic nie wiadomo.
Jutro do niej jade to sie dowiem jak jej wyszlo, co robila ,itd.

Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc 2 kreski na tescie-ale bedzie super.
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Jak my zaczelismy sie starac to tez tak myslelismy:)Z miesiaca na miesiac inaczej probowalismy nie celowalismy tylko w dni plodne:)i tez nic...

Mnie testy raz oszukaly mimo iz bylam w ciazy nie pokazaly tego wiec ja dwie kreski nie zobacze pewnie nigdy-najpredzej o ciazy dowiem sie od lekarza:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny.. Przepraszam że aż tak was zaniedbałam.. Olejek z wiesiołka sprawia że śluz jest lepszy, najlepiej brac go od 1 dnia cyklu.. Polecam też castaganus do tego, wielu osobom starajacym sie własnie po tym wyszlo
 

AgaS

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Hej dziewczyny.. Przepraszam że aż tak was zaniedbałam.. Olejek z wiesiołka sprawia że śluz jest lepszy, najlepiej brac go od 1 dnia cyklu.. Polecam też castaganus do tego, wielu osobom starajacym sie własnie po tym wyszlo

dzieki za odp Milutka 112! Dzis zaczne brac wiesiolek. Jakie dawki stosowalas? 3 razy po 1 tabletcce? Jezeli chodzi o castaganus - to nie slyszalam o tych tabletkach. moglabys cos wiecej powiedziec na ich temat tosobie je tez kupieponiewaz staramy sie z mezem o pierwsze dziecko.

z gory dziekuje i pozdrawiam goraco.
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
A więc tak.. Olejek z wisiołka łykasz 3 tabletki dziennie przez 60 dni.. Do tego możesz łykać kwas foliowy 1 tabletkę dziennie..

Castaganus to takie ziółka które regulują cykl mięsiączkowy dzieki czemu łatwiej zajść w ciążę o co przecież nam chodzi :) Bierzesz 2 tabletki rano przez 90 dni... ;)

Jest jeszcze taka mieszanka ziółek pobudzająca pracę jajników..

lebiodka (oregano) { Origani Herba} 50gr
koszyczek rumianku { Anthodium Chamomillae} 50gr
macierzanka {Serpylli Herba} 50gr
pokrzywa {Urticae Folium} 50gr
dziurawiec {Herba Hyperici} 50gr
rdest ptasi {Herba Polygoni avicularis} 50gr
ruta {Herba Rutae} 20gr
nagietek {Calendulae flos} 20gr
nostrzyk {Herba meliloti} 20gr

Łyżeczkę ziół zalać szklanką wrzącej wody, naparzać pół godziny. Pić szklankę odwaru przed snem.


Mam nadzieję, że Wam pomogę, jakbym się jeszcze czegoś dowiedziała to od razu napiszę...

Pozdrawiam i życzę owocnych starań... :] ;)
 
Do góry