Starania o dziecko. I ciąża.

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
ja tez bede trzymac kciuki ;) ,mam nadzieje ze tym razem wam sie udalo.pozdrawiam :papa:
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
No co ty, dzwoniłam do bo chciałam iść prywatnie a termin najbliższy dopiero na 25 sierpnia.. :/ także widzisz nawet lepiej iśc normalnie do .. Kurcze mój narzeczony już sie nie może doczekać.. Tak jak ja.. Życze szcześcia kasiu.. oby tym razem ci sie udało..


Dziękuję kropeczko... :* Dziewczyny jesteście wspaniałe, naprawdę, nawet nie wiecie jak potrzebowałam kogoś by mnie wspierał w tak trudnej dla mnie sytuacji.. :* buziaki dla was..
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
To dobrze,ze w Niemczech sluzba zdrowia jest lepsza:)

No to teraz pora odczekac te kilka dni i zobaczymy co ci lekarz powie:)

Ja w tym miesiacu jak okresu nie dostane to bede musiala szybko dzialac:)Bo slub za pasem a ewentualnie wolalabym miec predzej okres,a nie w czasie slubu:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
ooo kasiu to życze Ci duzo szczescia na nowej drodze zycia... Ja zrobiłam 2 test-negatywny... :( :( ale okresu jak nie bylo tak nie ma..
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
ooo kasiu to życze Ci duzo szczescia na nowej drodze zycia... Ja zrobiłam 2 test-negatywny... :( :( ale okresu jak nie bylo tak nie ma..


A dziekuje:)Ale szczerze bardzo bym byla zadowolona jak by sie okazalo,ze jestem w ciazy idealny prezent dla rodzicow i meza,a zwlaszcza dla mnie:)

Nie denerwuj sie poczekaj na wizyte i bedziesz wiedziala...I nie mysl tyle o tym:)

Ja dwa miesiace temu tez nie mialam okres dlugo sie spoznial poszlam do lekarza i dal mi tabletki na wywolanie....
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
no oby.. :) okresu dalej nie mam.. :niepewny: a i mam takie dziwne uczucie w podbrzuszu jak nacisne, trudno to określić to nie ból ani nic przyjemnego, hmm tak jakbym naciskała na pełny pęcherz, ale tak jest nawet gdy dopiero co siusiałam.. ;) Dziś jadę na ryby z moim menem do Wisły także odpiszę na każdą odpowiedzieć dopiero w poniedziałek.. :) Pozdrawiam was dziewczynki moje kochane a przede wszystkim ciebie kasiu.. :) BB) ;)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
No ja do okresu mam jeszcze dwa dni:)Poczekamy zobaczymy moze akurat klapnie,ale bym byla szczesliwa...Ale nie ludze sie zobaczymy...

To zycze milego weekendu duzooooo RYBEK no i trzymam kciuki,aby sie udalo:)Pozdrawiam rowniez :D
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Dziękuję bardzo.. :) :] Kasiu napewno się tym razem Ci uda, życze Ci tego z całego serduszka... Zmiana planów, jednak jedziemy jutro... :rumieniec:

Trzymaj sie... :przytul:
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Dziękuję bardzo.. :) :] Kasiu napewno się tym razem Ci uda, życze Ci tego z całego serduszka... Zmiana planów, jednak jedziemy jutro... :rumieniec:

Trzymaj sie... :przytul:


I jak rybki braly??Wyjasnilo sie cos u Ciebie??Czy nadal nie ma okresu??Trzymam kciuki,aby sie okazalo,ze przez 9 miesiecy go nie bedzie:)

A u mnie dzien po spodziewanej i narazie nic czekam na okres i mam pewien dylemat...:(
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Niestety dostałam okresu.. No i nici z tego wszystkiego.. ;( Ale do lekarza i tak pojdę i powiem mu co jest grane żeby mi coś przepisał by mi łatwiej było zafasolkować.. :(
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Przykro mi,ale nastepnym razem sie uda nie ma sie co lamac:)U mnie okresu nie ma poczekam do piatku jak sie nie pojawi pojde sprawdzic co jest grane i ewentualnie szybko wywolam,zeby na slub czasem nie miec wpadki:)

Ja juz sie troche lekow nabralam zeby zafasolkowac i nic nadal cisza;(
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Oby sie natępnym razem udało, bo już tracę nadzieję.. A jakie leki brałaś? Oby chociażtobie się udało, szczescia życze.. :* :)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Mam nadzieję że tym razem Ci się udało... Pozdrawiam i życze ślicznego bobaska.. Informuj mnie co Ci powiedział lekarz... :*
 

Tusia188

ex uzytkownik
Dołączył
9 Czerwiec 2009
Posty
616
Punkty reakcji
1
Kasia a moze tescik zrob zeby szybciej wiedziec? :sexy: ten taki strumienioey jest skuteczniejszy, mam nadzieje ze ci sie udalo.

Milutka moze tym razem staraj sie nie myslec o tym zeby koniecznie zajs np zaaranzuj romantyczna kolacje, odstaw sie potem dluzsza gra wstepna i do dziela czytalam ze wieksze prawdopodobienstwo jest gdy nie ma stresu bedzie czy nie bedzie i gdy kobieta szczytuje no i nie biegnie od razu po do lazienki.Moze wyprobuj to chyba ze juz probowalas
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Wiesz nie bardzo ufam tescika bo kilka razy mnie oklamaly poczekam do piatku i pojde do lekarza:)Bardzo bym sie cieszyla jak by sie udalo fajny prezent by byl na slub:)

A Milutka nie mysl tyle o tym bo bedzie jeszcze gorzej wiem to po sobie ja odpuscilam i teraz luzik:)
 

kasia1648

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
597
Punkty reakcji
3
Miasto
TrOcHe Tu TrOcHe TaM
Wiesz nie bardzo ufam tescika bo kilka razy mnie oklamaly poczekam do piatku i pojde do lekarza:)Bardzo bym sie cieszyla jak by sie udalo fajny prezent by byl na slub:)

A Milutka nie mysl tyle o tym bo bedzie jeszcze gorzej wiem to po sobie ja odpuscilam i teraz luzik:)
 

Sylwusia__112

Nowicjusz
Dołączył
13 Lipiec 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
ok, poczekam dziewczyny.. Teraz znależliśmy sobie mieszkanie i będziemy sami, może to też przez stres że nie mieszklaiśmy do tej pory sami tylko z jego rodzicami? ;) kropeczko a z tą kolacją to całkiem niezły pomysł :D na uczczenie nowego mieszkania :D Dziewczyny nawet nie wiecie jaka jestem szczesliwa.. Nsza opowieść miłosna (hehe) jest długa ale piękna.. :D

pozdrawiam
 
Do góry