Śmietniczek

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
babcia mojej kolezanki tez dzwonila do rodzicow jej znajomych w obawie zeby jej wnisia w narkomanie nie wpadła :hyhy:
dobrze ze moja mieszka daleko troche :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ah te ludzie...nie to pokolenie...i tu tez chodziło o narkomanie i jeszce miała wąty do mojej siski że sie maluje haha
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
No ja rozumiem- troska babcina, ale ta dziewczyna miała już ponad 18...
A poza tym ja nie wiem skad ta babcia wiedziała jak rozpoznac, czy znajomi wnuczki sa narkomanami czy nie :p moze miała doświadczenia jakieś :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
wiec wpadlam jeszcze cos dodac ...dziś dostałam 2 gwiazdke :yahoo: ... za 21 dni mam 23 urodzinki,zapowiadaja ładna pogode <niestety tylko do wtorku> :/ za 4 dni weekend i to wlasnie mnie cieszy chyba nic wiecej mi nie potrzeba nie no jest jednak rzecz urlopu tego mi trzeba ;) :papa: buziakow 102 :p
 
D

Dora

Guest
moja babcia ostatnio zobaczyla ze sie maluje i powiedziala ze to nie do pomyslenia aby taka mloda dziewczyna sie malowala jak ona byla w moim wieku to nawet na kosmetyki nie patrzyla (moja babcia ma ok 80 lat )
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jak juz mówiłam nie to pokolenie...chociaż moja babcia jest oryginalna...gdy gadałam z nią prez telefon na pożegnanie powiedziała mi "trzym się" mało tam nie spadłam z krzesła oczywiście ze śmiechu haha dobre...ciakawe od kogo nauczyła sie tak mówić...
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
heheh..............trzym się :D słuchaj się babci :D babcia Ci mówi, żebyś się trzymała, a ty spadasz z krzesła.....bezczelne ! hehehe
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ona chyba za dużo z młodymi ludźmi przebywa tzn z wnukami hehe :D
 
A

Anonymous

Guest
hmm ja mam takaą mamuske za duzo mlodych chyba słucha hihi bo śmiesznie to brzmi jak sie gada z mamuśką a ona ci nagle wypali ziomek nie no beke mialam :hyhy:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
coraz to nowocześniejsi robią sie te ludzie :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
No gonia za moda ale niektorzy to troche techniki i czlowiek sie gubi! :hyhy: :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
u mnie mamuśka jest ok wogole rozm. duzo z moimi znajomymi i lubi ich towarzystwo ..tylko tatko taki jakis nieraz dziwaczny :p nic a nic sie nie zna na dzisiejszej mlodziezy jak zobaczyl u mnie tatuaz pow, ze pumeksem go zdrapie(nie zrobil tego) jak kolczyka w języku to pow. żebym :cenzura:e sobie przeklula hihih ale ogolnie tylko mowi a potem mu przechodzi.... :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
ehh czy to tylko ja jestem na tyle stuknieta ze tu siedze o tej godz.?? :p wlasnie siedze przed kompem i pije kawkę ;) i mam malutkiego nerwa bo juz 3 dzien jest remont w lazience strasznie tak bez łazienki .kosmetyki poustawiane w 3 pokojach i trzeba niezle sie naszukac by cokolwiek znalezc...i wogole nie chce mi sie isc do pracy ..bo sloneczko ładnie siweci :( miluskiego dnia zyczę
 
Do góry