Śmietniczek

Kociara

dążę do celu...
Dołączył
5 Czerwiec 2005
Posty
617
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
A ja dzisiaj byłam na wycieczce i bawiliśmy się śnieżkami..ja dostałam w oko..jakoś cała klasa mnie obstawiła i wszyscy czakali aż coś powiem.Powiedziałam że nic mi nie jest i wszyscy się jakoś wyluzowali,ale potem się okazało ,że mi naczynko pękło.Przez około 3 godz. bolało mnie oko ,ale już jest wszystko ok. :)

P.S.Fajnie jest mieć fajną klasę. :p :)
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
kurcze nas wychowawczyni ochrzanila ze nam sie slizgac, bic sniezkami itp. nie wolno no jak nam cos sie stanie ona jest taka glua ze do kitu z nia ciagle tylko zakazy i zakazy ewentualnie nakazy i punkty ujemna wszystkich juz to wkurza chyba zaczniemy jej robic na zlosc :)

a jak pojde do szkoly i bede sobie spokojnie szla poslizgne sie i wyrzne i mi sie cos stanie to czy to tez bedzie moja wia bo w zeszlym roku to szlam podjazdem dla wozkow ide ide bum i zjechalam razem z tornistrm w dol ale potem ubaw byl naszczescie nic mi sie nie stalo

p.s. szkola nie jest miejscem dla ludzi jest miejscem dla kujonow ktorzy nie lamia zadnych zakazow
 

zielonooka23

Nowicjusz
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
274
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Radom
a mnie sie strasznie nudzi...przegladam caly "smietniczek" i pisze posciki, jak jest jakis tematcik interesujacy...no a poza tym humorek jakos dzis nie dopisuje, moze dlatego ze mam "te dni" :/ ehss takie zycie :(
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja pisze bo mi sie nudzi strasznie wrocilam z konkursu i czycham na GG az ktos z mojej klasy sie pokaze to zaraz o lekcje zaczepie ;)
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Kiedys jak bylo jeszce "stare" forumowisko mozna bylo zobaczyc wszytkie swoje posty czy jest teraz taka mozliwosc? bo wiem ze mozna 10 zobaczyc, a reszta?
 

skakanka25

Neko
Dołączył
8 Sierpień 2005
Posty
1 181
Punkty reakcji
0
Miasto
Wojkowice
ja nie mam ogolnie ni9e slucham muzyki a ta opcja z postami chyba gdzies tam jest ale chyba i jak jest to nie wiem gdzie bo mnie moje posty nie interesuja
 
Do góry