Śmietniczek

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Karolina napisał:
domofonu to nie da sie wyłonczyć a jak odłoże słucahwke to wszyscy na polku beda słyszeć co się dzieje u mnie w domu Wstyd i ja będe również słyszal co tam się dzieje...chyba będę musiała go jakoś zniszczyć Wesoly może to bedzie sposób...

nie wiem po co ja to wogle pisze bo kogo to obchodzi...no ale jak "Śmietniczek" to śmietniczek
najlepiej sobie przetnij kabelek od domofonu i wloz tam przelacznik wtedy nie bedzie cie budzil! :hyhy:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
heh dobry pomysł :D Tom, coraz bardziej Cię lubie :hyhy:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
tu ru ru rummm
tak mi się przypomniało to napisałam :p
w ogóle to pije herbate z kubka żółtego? chce ktoś? nie naplułam nawet, ani nic :p
a w głosnikach "one way or another i'm gonna get ya... '
no
czyli beware :p:p:p
 
A

Anonymous

Guest
ehh zlapalam nerwa non stop ryją mnie strzałkami a jak w końcu zaczailam sie zlapac strzalkowca to przestac dzwonic ehh ale jeszcze ich wylapie hihihih
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
ehhh...co za strzałki ?:] faktycznie głupoty tu piszecie :D
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
ehh zlapalam nerwa non stop ryją mnie strzałkami a jak w końcu zaczailam sie zlapac strzalkowca to przestac dzwonic ehh ale jeszcze ich wylapie hihihih
To powodzenia w lapaniu strzalek! :rotfl:
 
A

Anonymous

Guest
udalo sie 1 złapałam hihih a teraz do spania sie szykuje tylko cos nie bardzo mi to wychodzi :) wynudzilam sie dzisiaj jakos nie bardzo lubie niedziele a juz poniedzialek to wogole :(
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
udalo sie 1 złapałam hihih a teraz do spania sie szykuje tylko cos nie bardzo mi to wychodzi Wesoly wynudzilam sie dzisiaj jakos nie bardzo lubie niedziele a juz poniedzialek to wogole Smutny
A kto lubi poniedzialek. Rano wstawac nic sie niechce a tu jeszcze szkola a niektorzy praca. :zdegustowany:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a dzis jak sie ubirałam do szkoły za oknem piękna pogoda to sobie tak pomyślałam "jeju ale mi sie w szkole nie chce siedzieć" co wcale nie jest dziwne ale nighdy jeszce tak nie myślałam...hehe
 
A

Anonymous

Guest
hmm ja jak wstalam załamalam sie :/ nie dość że pobudka 5 rano bo na 6,30 do pracy...do tego pogoda fatalna deszcz i wogole to jeszcze jak weszlam do pracy to chcialam uciekac cały grafik zapełniony wizytami nie no nie cierpie poniedzialków :dezorientacja:
 

zielka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
838
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.::Dobrze mi tu::.
heheh noM :D:D

[ Dodano: 16 Maj 05, 18:51 ]
i popratrzcie- kto by pomyslal ze smietnik jest taki pozyteczny :p
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
trzeba gdzies wyrzucac swoje mysli no nie??? :hyhy:
 

przypadkowa

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
470
Punkty reakcji
0
Wiek
40
Miasto
Białystok :)
a ja sobie uciełam włosy. Nozyczkami fioletowymi. Kurde chyba to bedzie moim hobby :p
A poza tym jestem sfrustrowana bo smerfów nie obejrzałam. Ot co!
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
A poza tym jestem sfrustrowana bo smerfów nie obejrzałam. Ot co!
O ja ja tez :zawstydzony: Ale bede ogladal jutro co innego :hyhy:

[ Dodano: 16 Maj 05, 20:25 ]
W necie sa fajne smerfy przerobine@!!!!
 
A

Anonymous

Guest
:eek:rany: a ja wlasnie wstalam bo mialam ciezki dzien w pracy i bylam strasznie zmeczona i musze wam sen opowiedziec jejku juz dawno mi sie nic takiego nie snilo......bylam na dyskotece i byla tam jakas podejrzana grupka kilka razy zakrecili sie kolo mnie i moich znajomych a potem strasznie mnie zaczely plecy swedziec i czulam jakas gulke na nich cos mnie tkenalo ze jest cos nie tak i zaczelam do braciszka dzw. zeby szybko przyszedl po mnie bo cos jest nie tak najpierw nie moglam num wybrac jak to zawsze w snach a jak sie dodzwonilam to nie odbieral a ja czulam ze trace przytonosc i widzialam jak podchodzi do mnie ta grupka i mnie wciaga do samochodu strasznie krzyczalam a nie moglam glosu wydobyc jejku straszne to bylo az sie obudzilam i wiecie co 1 co za plecy sie zlapalam i okazalo sie ze gulka nadal jest doszlam do wniosku ze chyba komar mnie ugryzl i stad tak..ale mowie wam ten sen byl straszliwy :zdziwko:
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a u mnie w domu byla babka siostry kolegi i nikogo w domu nie bylo i sie wszytskich sasiadów pytała co my jesteśmy za rodzina :| jakaś wariatka chyba
 
Do góry