Sklepy internetowe z ubraniami i gadżetami dla subkultur

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
I ostatnio się jeszcze pytałem o ceny produkcji ekranu w takiej jednej fabryce naszywek, co przez internet zamówienia przyjmuje i wysyła.
I okazało się, że koszt produkcji to około 110 zł + sprzedawane po cenie około 90 zł, to razem zlecenie wykonania i kupno wychodzi gdzieś 200 zł.
I jeszcze coś pisali o doliczeniu podatku vat (22%) no i jeszcze koszt przesyłki.

Więc na razie mnie niestety nie stać.

A bo jesteś słaby bolo :p i gadasz z tymi co nie trzeba :D :p
Ma być wykonany sitodrukiem, tak jak nadruk na koszulce?
Mówiłem Ci wcześniejszy już gdzie pisać i jakie warunki ustalić ;)
Powinno Ci wyjść ok. 40zł z wysyłką (tylko, że tutaj będzie trzeba wliczyć, aż transport w 3 strony czyli 20zł ) :p
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
A bo jesteś słaby bolo :p i gadasz z tymi co nie trzeba :D :p
Ma być wykonany sitodrukiem, tak jak nadruk na koszulce?
Mówiłem Ci wcześniejszy już gdzie pisać i jakie warunki ustalić ;)
Powinno Ci wyjść ok. 40zł z wysyłką (tylko, że tutaj będzie trzeba wliczyć, aż transport w 3 strony czyli 20zł ) :p

Oni tam pisali, że nie robią nadruków, tylko jakieś hafty maszynowe, albo komputerowe.
I że to nie jest drukarnia naszywek, tylko taka wyszywalnia.
Podaje się wzór i wyszywają.

Może dlatego jest tak drogo ?

A możecie podać jakiś link do jakiejś strony, który robi też naszywki drukowane i w którym jest taniej ?
Zleciłbym wykonanie drukowanego ekranu Kata (Metal and Hell), oraz małej wyszywanej naszywki z logo Wilczego Pająka.
Żeby tak do 50,60 zł było za jedno i drugie.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Oni tam pisali, że nie robią nadruków, tylko jakieś hafty maszynowe, albo komputerowe.
I że to nie jest drukarnia naszywek, tylko taka wyszywalnia.
Podaje się wzór i wyszywają.

Może dlatego jest tak drogo ?

A możecie podać jakiś link do jakiejś strony, który robi też naszywki drukowane i w którym jest taniej ?
Zleciłbym wykonanie drukowanego ekranu Kata (Metal and Hell), oraz małej wyszywanej naszywki z logo Wilczego Pająka.
Żeby tak do 50,60 zł było za jedno i drugie.

A no to wszystko tłumaczy jak haft :D Moim zdaniem to raczej nie za bardzo nadawałaby się na ekran taka mega naszywka :/
Zaraz spróbuję nawiązać kontakt z kilkoma kolesiami i jak coś to podam ci namiary :)

a i co do tej naszywki to ci nie podam namiarów, raczej będziesz musial wydać te 13zł na tą naszywkę Wolf Spidera...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dobra mówię jak wygląda sytuacja na dzień dzisiejszy:
Aby pozyskać materiał na ekran trzeba wydać 20zł (razem z wysyłką) + 5zł na wysyłkę do gościa od nadruków.
Z jednym gościem z którym piszę za nadruk w formacie A4 trzeba zapłacić 20zł + wysyłka zwrotna do 10zł.
Czyli do 55zł.
Jak wszystkiego dowiem się to podam namiary.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
Świetne sklepy :lol: . Zwłaszcza ten, w którym jest bluza SS <_< ... Szkoda, że nic ze swastyką nie ma, bo chciałem sobie kupić :mruga: ...
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Jak to nie ma?
"Leave your mark with the Aryan Wear Panzer Shoes. The one of a kind tread pattern leaves Swastikas and SS bolts in the rain and snow."
:D
 

Lady Vicca

Nowicjusz
Dołączył
30 Czerwiec 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Swastykę można dostać w jakiejkolwiek formie nawet na allegro.
a co do sklepów to jest ich w mirę dużo. ja korzystam z kilku.
http://www.klimatyczne.pl/ Tu biżuteria.
http://www.papercats.pl/ Tu wszystko.
http://www.restyle.pl/ Tu również.
http://evildolls.pl/ Absolutnie genialne ciuchy z Punk Rave.
I często jakieś które posiadają asortyment akurat prze zemnie poszukiwany. Ogólnie Gothshopów mi nie brakuje. ;)
 
Do góry