Sklepy internetowe z ubraniami i gadżetami dla subkultur

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
wojowniku, igła w rękę, i trenuj wyszywanie smile.gif cholera, jak ja szukałem bandamki czarnej nigdzie nie było, musiał szukać po najróżniejszych sklepach internetowych, a teraz jak już mam to pestka kupić. nawet na RMS pewnie mają dry.gif
Tez sie naszukałem jak cholera i w końcu mi mama kupiła w Szczecinie.
Sa sklepy (w realu nie na necie) ktore robia takie rzeczy na zamowienie. Idziesz z T-shirtem czy czyms tam i z tym co chcesz na nim miec i oni ci robia nadruk.
Każda lepsza drukarnia, czy poligrafia drukuje koszulki ;)
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
udzielam słownego ostrzeżenia jak że ebay raczej nie jest specjalnym sklepem, nie dałem 20% bo nie wygląda to na świadomy spam. Morion
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
W sumie ten Takt-Rybnik to też nic za specjalnego i też trochę kiczu tam jest, ale w porównaniu do RMS jest tam sporo więcej porządnego towaru, przynajmniej jest kilka ciekawych ekranów, na przykład Sodomu. Może nawet za niedługo kupię.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dzisiaj z kolegą doceniliśmy RMS pod jednym względem. Kumpel uparł się na bluzę Slayera z płyty "Reign in blood". Znaleźliśmy ją może w dwóch, czy trzech sklepach, z czego w jedynym rozmiary były za małe, a w drugim cena kosmiczna. RMS wygrał pod tym względem.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Dzisiaj z kolegą doceniliśmy RMS pod jednym względem. Kumpel uparł się na bluzę Slayera z płyty "Reign in blood". Znaleźliśmy ją może w dwóch, czy trzech sklepach, z czego w jedynym rozmiary były za małe, a w drugim cena kosmiczna. RMS wygrał pod tym względem.

Akurat gadżety związane ze Slayerem to są prawie w każdym takim sklepie. Przecież to jeden z najbardziej znanych zespołów Metalowych, więc nic dziwnego, że bluzy z ich nadrukami znajdzie się nawet w tak kiepskim sklepie, jak RMS.
Jest pełno sklepów, które oferują szerszy wybór towaru dla Metali.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Akurat gadżety związane ze Slayerem to są prawie w każdym takim sklepie. Przecież to jeden z najbardziej znanych zespołów Metalowych, więc nic dziwnego, że bluzy z ich nadrukami znajdzie się nawet w tak kiepskim sklepie, jak RMS.
Jest pełno sklepów, które oferują szerszy wybór towaru dla Metali.
Ale właśnie chodzi o to, że większość sklepów oferuje gadżety z nowszymi płytami Slayera, nigdzie nie mogliśmy znaleźć bluzy ze starym "Reign in Blood", jedyna atrakcyjna oferta była na RMS-ie.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Podobnie było ze mną , wszędzie szukałem koszulki Dissection i jedyne co sensownego znalazłem było na rms (na trakt-rybnik tez sprawdzalem-nie ma).
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
Podobnie było ze mną , wszędzie szukałem koszulki Dissection i jedyne co sensownego znalazłem było na rms (na trakt-rybnik tez sprawdzalem-nie ma).
ja jak na razie raz kupowałęm RMS i była to koszulka GNR. W sklepach z koszulkami mówili mi że Guns and Roses nie ma i ciężko dostać bo głównie mają nowe zespoły, ale na RMS było i jestem akurat z tego zadowolony.
 

BlueRain

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2008
Posty
139
Punkty reakcji
0
w jaki sposób tamte towary nawiązują do subkultur?!
raport


We wcześniejszych postach innych autorów w tym temacie pojawiały się linki nawet do konkretnych aukcji i nikt na nikogo nie raportował.

Cóż, "za moich czasów", jak się nosiło naszywkę z nazwą zespołu, albo podobną, ale nie kiczowatą frotkę na rękę, to o czymś to świadczyło (np. o tym, jakiej muzyki się słucha, czy w jakiej grupie się człowiek przewija - żeby nie powiedzieć subkulturze), najwyraźniej się to zmieniło od tego czasu i teraz świadczą o tym tylko koszulki i kubeczki? <_<
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Akurat Guns'n'Roses to też znany zespół.
Wystarczy jednak popatrzeć, czy w RMS, albo nawet innych lepszych tego typu sklepach w poszukiwaniu naszywek, albo koszulek takich kapel, jak Nuclear Assault, Tankard, Hammer, Wolf Spider, Destroyers, Violent Force, Vio-Lence, Sadus, Exodus, czy Kat.
Za pewne o żadnym z tych zespołów nie słyszeli ludzie z RMS, a w każdym razie o gadżetach związanych z nimi.
Gdyby był taki sklep, w którym są gadżety związane z takimi zespołami, jakie tu wymieniłem, to miałbym do niego duży szacunek.
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
zdziwiłbyś się jakbyś zapytał niektórych moich znajomych którzy uważają że słuchają rock o GNR. częśc z nich by nie wiedziała co to jest a ja mówie tak jak jest w RMS była koszulka w w sklepach do których poszedłęm nie mieli
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
Akurat Guns'n'Roses to też znany zespół.
Wystarczy jednak popatrzeć, czy w RMS, albo nawet innych lepszych tego typu sklepach w poszukiwaniu naszywek, albo koszulek takich kapel, jak Nuclear Assault, Tankard, Hammer, Wolf Spider, Destroyers, Violent Force, Vio-Lence, Sadus, Exodus, czy Kat.
Za pewne o żadnym z tych zespołów nie słyszeli ludzie z RMS, a w każdym razie o gadżetach związanych z nimi.
Gdyby był taki sklep, w którym są gadżety związane z takimi zespołami, jakie tu wymieniłem, to miałbym do niego duży szacunek.
proszę bardzo:
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-83...CI-KKOL247.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-82...OW-KKOL248.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-16...LS-KCZY035.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-31...92-KCID290.html
http://www.rockmetalshop.pl/product-pol-30...KGDY218-gd.html
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czytam czytam, sam sie zdziwiłem, że aż tak nisko cena spadła. Może coś sobie znajdę i się skuszę ;)
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
też mnie zdziwiło , podoba mi się ta "Kill your idols", tylko sęk w tym ,że dziewczęca :D
 
Do góry