Sklepy internetowe z ubraniami i gadżetami dla subkultur

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Zamówiłbym sobie Black Sabbath ale juz wykupili :(
A nie będę brał Venomu czy Kiss tylko żeby mieć- przecież tego nie słucham.
 

mistall

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2006
Posty
194
Punkty reakcji
0
hehe, a zauwazyliscie, ze nie zaleznie od subkultury zawsze znajda sie zwolenicy trampek? one saw kazdej subkulturze. nawet fan klub powstal ___________
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
hehe, a zauwazyliscie, ze nie zaleznie od subkultury zawsze znajda sie zwolenicy trampek? one saw kazdej subkulturze. nawet fan klub powstal ___________ ;)

i co z tego wynika?
my tu o sklepach a nie o trampkach rozmawiamy :bag:
takie spostrzeżenia to sobie pisz w temacie w trampkach... Tak w ogóle to co to za spam?!
Raport, za odświeżenie tematu i spam.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Ostatnio trafiłem tu www.kropa.pl Według mnie mają dość ciekawy wybór w koszulkach

Ciekawy wybór ? Raczej kiepski, tak, jak w innych sklepach.
Ze starych Polskich kapel tylko Kat. I w ogóle nie ma koszulek z nadrukami okładek ze starych albumów...
A z zagranicznych.... nawet Sodomu nie ma koszulek. Oprócz tego, co jest ogólnie dostępne, to jeszcze z ciekawszych jest Exodus i Over Kill.

A gdzie Nuclear Assault, Wehrmacht, Vio-Lence, Violent Force, Destroyers, Wilczy Pająk, Hammer, Dragon, TSA, Turbo i sporo innych ?
I nie ma żadnych ekranów na plecy, a zwykłych naszywek też nędzny wybór.


A poza tym w kropa z tego, co zauważyłem jest pełno koszulek, naszywek i innych gadżetów z piep.szo.nym, komunistycznym sku.rwie.lem - Che Guevarą.
Następny sklep, który promuje wizerunek komunistycznego zbrodniarza i wciska gadżety z nim dzieciakom nie wiedzącym, kim on był.
Nawet, gdybym na kropa natrafił na coś ciekawego, to i tak nie kupuję od lewackich pomiotów. Dla zasady. Nie wspieram kogoś, kto promuje wizerunek czerwonego zbrodniarza. Z mojego portfela lewackie pomioty nie zarobią ani grosza.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Ciekawy wybór ? Raczej kiepski, tak, jak w innych sklepach.
Ze starych Polskich kapel tylko Kat. I w ogóle nie ma koszulek z nadrukami okładek ze starych albumów...
A z zagranicznych.... nawet Sodomu nie ma koszulek. Oprócz tego, co jest ogólnie dostępne, to jeszcze z ciekawszych jest Exodus i Over Kill.

A gdzie Nuclear Assault, Wehrmacht, Vio-Lence, Violent Force, Destroyers, Wilczy Pająk, Hammer, Dragon, TSA, Turbo i sporo innych ?
I nie ma żadnych ekranów na plecy, a zwykłych naszywek też nędzny wybór.


A poza tym w kropa z tego, co zauważyłem jest pełno koszulek, naszywek i innych gadżetów z piep.szo.nym, komunistycznym sku.rwie.lem - Che Guevarą.
Następny sklep, który promuje wizerunek komunistycznego zbrodniarza i wciska gadżety z nim dzieciakom nie wiedzącym, kim on był.
Nawet, gdybym na kropa natrafił na coś ciekawego, to i tak nie kupuję od lewackich pomiotów. Dla zasady. Nie wspieram kogoś, kto promuje wizerunek czerwonego zbrodniarza. Z mojego portfela lewackie pomioty nie zarobią ani grosza.
Może i masz rację. Po prostu zauważyłem koszulki i naszywki z motley crue, czy poison, o które w innych sklepach trudno i może dla tego tak to posądziłem :p a o Che nie wiem bo w końcu go nie szukałem... Do sklepu ogólnie trafiłem pierwszy raz więc o takich rzeczach nie wiem
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
Może i masz rację. Po prostu zauważyłem koszulki i naszywki z motley crue, czy poison, o które w innych sklepach trudno i może dla tego tak to posądziłem :p a o Che nie wiem bo w końcu go nie szukałem...

Z Glam Metalu to by się przydała koszulka, albo naszywka np. Twisted Sister.
A gadżety z tym zbrodniarzem Che zauważyłem, jak przeglądałem koszulki i naszywki w dziale (inne), przeważnie ideologiczne.
I od razu rzuciła mi się w oczy ta zakazana gęba na czerwonym tle.
Z gadżetów ideologicznych jedyne ciekawe dla ogólnie metalowców to odwrócone pentagramy i czasem odwrócone krzyże.

A cała reszta to takie pier.do.ły w klimatach punkowych, hipisowskich, rasta i lewackich typu anarchia, trawka, pacyfka, pie.pszo.ny Che Guevara, barwy rasta, punkowe hasła itp. )-:

Skoro pisze Rock,Metal, to powinno być trochę więcej gadżetów dla metalowców. Również ideologicznych.
A z ideologicznych rzeczy jedyne, co się z kropa nadaje dla metalowców to pentagram odwrócony, 666 i chyba nic więcej nie ma związanego z ideologią związaną z heavy metalem (mówię ogólnie).

Wkurza mnie, że nie ma żadnych gadżetów w klimatach neo-pogańskich, narodowych itp. np. flaga Polski, krzyż celtycki, starożytna swastyka (nie faszystowska, tylko pogański krzyż słońca), Światowid Zbruczański itp.
 

Glamowiec

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
378
Punkty reakcji
0
Miasto
Z daleka :}
Z Glam Metalu to by się przydała koszulka, albo naszywka np. Twisted Sister.
Na to, to nawet nie liczyłem, ich koszulek, bądź naszywek chyba nie ma nigdzie. A przydały by się z glamu koszulki/naszywki na przykład z W.A.S.P., Twisted Sister, Skid Row, czy Ratt, a jak już są to jakieś cholernie drogie, ale niestety. Wiem, że o thrashowe koszulki trudno, ale o glam metalowe jeszcze bardziej :)
Więc jak zobacze byle co, to zwyczajnie oczywiste, ze sklep mógł zyskać w moich oczach. No ale skoro tak mówisz to raczej stracił.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Z Glam Metalu to by się przydała koszulka, albo naszywka np. Twisted Sister.
A gadżety z tym zbrodniarzem Che zauważyłem, jak przeglądałem koszulki i naszywki w dziale (inne), przeważnie ideologiczne.
I od razu rzuciła mi się w oczy ta zakazana gęba na czerwonym tle.
Z gadżetów ideologicznych jedyne ciekawe dla ogólnie metalowców to odwrócone pentagramy i czasem odwrócone krzyże.

A cała reszta to takie pier.do.ły w klimatach punkowych, hipisowskich, rasta i lewackich typu anarchia, trawka, pacyfka, pie.pszo.ny Che Guevara, barwy rasta, punkowe hasła itp. )-:

Skoro pisze Rock,Metal, to powinno być trochę więcej gadżetów dla metalowców. Również ideologicznych.
A z ideologicznych rzeczy jedyne, co się z kropa nadaje dla metalowców to pentagram odwrócony, 666 i chyba nic więcej nie ma związanego z ideologią związaną z heavy metalem (mówię ogólnie).

Wkurza mnie, że nie ma żadnych gadżetów w klimatach neo-pogańskich, narodowych itp. np. flaga Polski, krzyż celtycki, starożytna swastyka (nie faszystowska, tylko pogański krzyż słońca), Światowid Zbruczański itp.

z pogańskich to w niektórych tych sklepach kupisz młot Thora ;)
Wojowniku mnie też to irytuje. Może założymy własny sklep internetowy ? :D
Ja powiem wam tak: dzisiaj chcąc dostać koszulkę czy ekran zespołu typu: Dragon, Wilczy Pająk czy Hammer trzeba osobiście nawiązać kontakt z jakąś drukarnią poligraficzną itd. no ale ostatecznie można dogadać się z gościami i wychodzi góra 10zł drożej niż normalnie na takim rockmetalshop.pl. Gorzej jest z naszywkami, jakbyś chciał min. 5 takich samych naszywek zamówić to koszt 60zł :/
A tak przy okazji wiecie możne gdzie można dostać koszulkę (bez rękawów), takie jakie można zobaczyć na zdjęciach np. z Jarocina (najczęściej z zespołem Kreator )?
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
http://allegro.pl/item514441047_koszulka_z...pisem_logo.html

Taka ciekawostka :p . Jak nie możecie znaleźć koszulki jaką chcecie to możecie zamówić z własnym nadrukiem, nawet nie wychodzi o wiele drożej. Tylko nie wiem jakiej to jest jakości.

http://allegro.pl/item517327041_naszywki_h...aft_gratis.html
A tu naszywki. Nie jest napisane ilu sztuk się to tyczy, ale niestety możliwość kupienia pojedynczej naszywki za normalną cenę wydaje się zbyt piękna, by była prawdziwa :p ... Chociaż w sumie jak ktoś chce to może spróbować :p .
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
http://allegro.pl/item514441047_koszulka_z...pisem_logo.html

Taka ciekawostka :p . Jak nie możecie znaleźć koszulki jaką chcecie to możecie zamówić z własnym nadrukiem, nawet nie wychodzi o wiele drożej. Tylko nie wiem jakiej to jest jakości.

http://allegro.pl/item517327041_naszywki_h...aft_gratis.html
A tu naszywki. Nie jest napisane ilu sztuk się to tyczy, ale niestety możliwość kupienia pojedynczej naszywki za normalną cenę wydaje się zbyt piękna, by była prawdziwa :p ... Chociaż w sumie jak ktoś chce to może spróbować :p .

12,00 zł brutto za sztukę (9,84 zł netto)- za naszywkę :/ drogo.
No z koszulkami mówiłem ze nie jest drogo. Ale muszę powiedzieć, że zamawiałem longslave z wlasnym nadrukiem i po 2 praniach obrazek stał się znacznie jaśniejszy :/
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Mazury
I ostatnio się jeszcze pytałem o ceny produkcji ekranu w takiej jednej fabryce naszywek, co przez internet zamówienia przyjmuje i wysyła.
I okazało się, że koszt produkcji to około 110 zł + sprzedawane po cenie około 90 zł, to razem zlecenie wykonania i kupno wychodzi gdzieś 200 zł.
I jeszcze coś pisali o doliczeniu podatku vat (22%) no i jeszcze koszt przesyłki.

Więc na razie mnie niestety nie stać.
 

Qua

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2008
Posty
126
Punkty reakcji
3
To już lepiej sobie wyciąć kawałek koszulki i zrobić ekran. Tak swoją drogą - pomijając cenę, to produkcja własnych naszywek to już nie to samo :p . Specjalnie robić wzór, składać zamówienie, czekać, płacić sporo kasy, a potem człowiekowi przyślą tą naszywkę, którą sobie naszyje na plecak... Nie wiem czemu, ale już wolałbym sobie nabazgrać markerem nazwę ulubionego zespołu :p . Jedyna zaleta to niepowtarzalność tej naszywki i to, że robi się ją dokładnie taką jaką się chce.
 
Do góry