siatkówka - opinie o meczach, obstawianie wyników itp

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
ehh ta siatkówka i doping z kasety :p Kiedys mnie to smieszylo, teraz juz drazni... Na palcach 2 rąk zliczyc mozna bylo cieniuuuuutke "Polska...Polska"

Z brazylia bedzie ciezko, ale dobrze ze Polacy nie kalkulowali i nie odpuscili meczu. Jak wygrywac to wygrywac.

2 raz z rzedu w 4 ligi swiatowej to swietna sprawa!

PS
A wracając do "świetnej" atmoswery w spodku... To jest doping?? To dopiero jest doping: http://youtube.com/watch?v=iJ5Le7HY-8M (kibice lecha na wyjazdowym meczu w kielcach i to nie na meczu ligowym ale olewanym przez wszystkich pucharze polski) :p
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
ehh ta siatkówka i doping z kasety :p Kiedys mnie to smieszylo, teraz juz drazni... Na palcach 2 rąk zliczyc mozna bylo cieniuuuuutke "Polska...Polska"

Z brazylia bedzie ciezko, ale dobrze ze Polacy nie kalkulowali i nie odpuscili meczu. Jak wygrywac to wygrywac.

2 raz z rzedu w 4 ligi swiatowej to swietna sprawa!

PS
A wracając do "świetnej" atmoswery w spodku... To jest doping?? To dopiero jest doping: http://youtube.com/watch?v=iJ5Le7HY-8M (kibice lecha na wyjazdowym meczu w kielcach i to nie na meczu ligowym ale olewanym przez wszystkich pucharze polski) :p

no co Ty...albo nie oglądałeś całego meczu, albo nie chciałeś oglądac.. poza tym w transmisjach nie słychac nigdy wszystkiego...to bezdyskusyjnie najlepsza atmosfera na zawodach sportowych w Polsce...wielka zabawa i wielki szacunek dla siatkówki.. tego w piłce na ogół nie ma aż tyle..a w wiekszosci przypadkow nie ma tego wcale..

z innej strony musze przyznac, ze doping na lechu to ścisła polska czołówka..
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
No ja pier*ole. Nie mam słów.
Znowu Brazylia...
Zbiłem wazon mamy po meczu :/
W ogóle jestem strasznie zły
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
ja też strasznie zła... nie cierpię tej brazylii no...no ale cóż gramy o 3 miejsce to tez coś i myślę że wygramy.
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
też coś, ale dobrze wiemy, że jednak już nie to samo... :/
(od wulgarnych słów się już powstrzymam, bo nie wypada)
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
też coś, ale dobrze wiemy, że jednak już nie to samo... :/
(od wulgarnych słów się już powstrzymam, bo nie wypada)

pewnie że nie to samo mi też się finał marzył ale cóż... taki sport brazylia nawet w nie najlepszej formie potrafiła nas pokonać jutro niech też wygrają bo rosji bardziej nie trawię
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Rosji też nie lubię, ale na Brazylijczyków nie mogę nawet patrzeć. Dlatego jutro będę kibicował naszym rosyjskim "przyjaciołom".
A ten Giba cały czas całował libero... Jakiś pedałek czy co?
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
Rosji też nie lubię, ale na Brazylijczyków nie mogę nawet patrzeć. Dlatego jutro będę kibicował naszym rosyjskim "przyjaciołom".
A ten Giba cały czas całował libero... Jakiś pedałek czy co?

a ten Giba to zawsze kogoś całuje :D

nie no rosji jakoś nie potrafię kibicować, to są cwaniaki jakich mało brazylijczycy to przynajmniej tak nie pajacują jak oni...no i jak wygrają to zawsze można powiedzieć że przegraliśmy z mistrzem.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Szacunek dla Polaków za dojscie do 4, byli słabsi ale nie aż tak wyraźnie od już smialo to mnozna powiedziec, legendarnego zespolu (chociaz dzisiaj w nienajwyzszej formie).
To jest fantastyczny zespol i od lat nikt im podskoczyc nie moze. W finale pewnie 3:1 z rosja i obronia tytul.

Eh jak ja nie lubie ogladac meczow Polakow na naszych halach :/
Znowu te zenujace czterej pancerni(jacy k.wa pancerni?), mały rycerz (ze niby kto maly?), ze juz nie wspomne o tym straszliwym wypinam smialo cialo ... :/
 

skowroneczek

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
10
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
zamosc
ja tez co sadzicie o meczu z Brazylia? Mogli go wygrac wg mnie. zapraszam na mojego bloga o siatkarzach www.siatkowkakasia.blog.onet.pl
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
w sumie chyba dobrze na jedno, ze przegrali...po pierwsze tan balon był juz tak solidnie nadmuchany, ze po prostu bardziej juz chyba nie mozna było..po drugie nasi przypomną sobie smak porazki i wyciągną z niej wnioski..oszywiście szkoda, ze nie awansowaliśmy do finału, ale tak widac musiało byc...

po tym meczu widac jak wielki progres zrobiła polska reprezentacja..Brazylia nadal gra siatkówke o klase lepsza od innych druzyn...mozna ja oczywiście pokonac, jednak jak widac poki co w meczu o stawke jest to praktycznie niemozliwe..jednak z kazdym setem jestesmy blizej ich poziomu...

mam nadzieje, że jutro nasi sie podniosą i powalczą o 3 miejsce..a w finale bedzie ciekawie..cos mi mowi, ze Rosja moze jutro dzieki swojemu blokowi sprawic mnostwo problemow Brazylii, która rozkreca sie z kazdym meczem, ale nie gra jeszcze na maksa..

a atmosfera wbrew temu co pisał A.D.D.A.M.2.3. była jak zwykle kapitalna...oby tak dalej..
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
mam nadzieje ze Rosja dokopie dzis Brazylii, wkurzali mnie wczoraj jak nie wiem a ten ich trener to juz nie mowie. Ciagle mieli jakies ale... <_< nie przepadam za rosyjska druzyna ale mam nadzieje ze wygra...
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Chociaż liczyłem na Rosję, to wygrała Brazylia...
Ale trudno się mówi - dobrze, że było widowisko
Porażka Polaków w pierwszej chwili mnie załamała, ale ja zawsze jestem z nimi - niezależnie od wyników. Nadal wytrwale czekam na złoto - następnym razem się uda :)
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Chociaż liczyłem na Rosję, to wygrała Brazylia...
Ale trudno się mówi - dobrze, że było widowisko
Porażka Polaków w pierwszej chwili mnie załamała, ale ja zawsze jestem z nimi - niezależnie od wyników. Nadal wytrwale czekam na złoto - następnym razem się uda :)

szkoda troche Rosji, bo prawde mówiąc to nie zupełnie Brazylia wygrała ten mecz, a Rosja go przegrała...w drugim meczu Rosjanie mieli ich juz na tacy, nie wykorzystali tego i Brazylijczycy wtedy zaczeli grac..szkoda...ale Rosjanie pokazali tym samym, ze wracają na podium światowej siatkowki..to oni beda faworytem ME jednak, nie my.

a naszej druzyny szkoda...widac zawodnicy nie wytrzymali i fizycznie i przede wszystkim psychicznie..presja była zbyt wielka, a rywale nie mieli nic do stracenia..zawiodło to, co było naszą najmocniejszą stroną - atak... nie mam wątpliwości, ze sie pozbierają szybko..teraz beda mieli 2 tygodnie odpoczynku i potem zaczna przygotowania do ME...Lozano ze Świderkiem wezmą te swoje komputerki, popatrzą, przeliczą i i poprawią to co trzeba by z Moskwy przywiezc medal..

podsumowując..udany turniej, w którym z kazdym setem rosl poziom, wspaniała atmosfera, promocja Polski...zwycięstwo Brazylii, która udowodniła, ze na powaznej imprezie jest nie do ogrania w meczach o stawke, nawet bedąc w słabszej dyspozycji, no i lekko rozczarowująca pozycja Polski, choc dramatu nie ma..

MVP - Ricardo Garcia (Brazylia) - 35 000 dolarów
najlepszy punktujący - Siemion Połtawski (Rosja) - 40 000
atakujący - Jurij Biereszko (Rosja) - 14 720
rozgrywający - Paweł Zagumny (Polska) - 14 720
zagrywający - Siemion Połtawski (Rosja) - 14 720
blokujący - Gustavo Endres (Brazylia) - 14 720
libero - Richard Lambourne (USA) - 14 720

teraz znów ich zobaczymy w połowie sierpnia na memoriale Wagnera..
 

Motyl_ak

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
392
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Brawa dla Zagumnego.
On przynajmniej został wyróżniony.

Mistrzostwa Europy będą nasze. Ruskim już nie oddamy podium, o nie.
 
Do góry