siatkówka - opinie o meczach, obstawianie wyników itp

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Polska górą BB) Oj miałem nerwy oglądając wczorajsze spotkanie. Dobrze, że wygraliśmy, chociaż musimy podziękować Francuzom, bo to oni dali nam kilkadziesiąt punktów z własnych błędów....
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
ważny jest jeszcze fakt że pomimo słabości jednych zawodników ( np. Wlazły) znajdują się inni ( Szymański) którzy są w stanie poprowadzić drużynę do zwycięstwa :)
I to jest też znaczący argument na korzyść naszej drużyny..to że każdy zawodnik ma swojego zmiennika, różniącego się w indywidualny sposób grą (co może zaskoczyc przeciwnika), ale utrzymującego stabilny dobry poziom gry :)
Dlatego tak ważne było aby mimo braku takiej konieczności, wziąść udział w rozgrywkach eliminacyjnych LŚ, by rozegrać, sprawdzić zawodników.
 

adziak91

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2007
Posty
307
Punkty reakcji
1
Miasto
Ziemia Niczyja
super, że wygrali. Dobra wiadomość również, że Brazylia wkońcu przegrała :p moim zdaniem wczoraj bardzo dobrą zmianę dał G.Szymański, w sumie to głownie jemu druzyna zawdzięcza zwycięstwo
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
I to jest też znaczący argument na korzyść naszej drużyny..to że każdy zawodnik ma swojego zmiennika, różniącego się w indywidualny sposób grą (co może zaskoczyc przeciwnika), ale utrzymującego stabilny dobry poziom gry :)
Dlatego tak ważne było aby mimo braku takiej konieczności, wziąść udział w rozgrywkach eliminacyjnych LŚ, by rozegrać, sprawdzić zawodników.

tak masz rację, to jest nasz wielki + :) a do tego podoba mi się ten duch walki, nie rezygnują, grają do końca :) jeszcze chciałabym wrócić uwagę na trenera, zmiany które dokonuje są zawsze trafione, prawdziwy fachowiec.
 

Motyl_ak

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2007
Posty
392
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Polska górą BB) Oj miałem nerwy oglądając wczorajsze spotkanie. Dobrze, że wygraliśmy, chociaż musimy podziękować Francuzom, bo to oni dali nam kilkadziesiąt punktów z własnych błędów....
Dokładnie dali nam ok. 40 pkt. na błędach :D
Też miałam dużo nerwów. Cała rodzina była w nerwach <_<
3 seta kompletnie oddali Francuzom.
Szkoda że Szymański nie dostał tej nagrody na koniec -.-

Edit:
Zaczyna się właśnie mecz Bułgaria-Rosja. Oby Bułgarzy się postarali <_<
O 20 USA-Francja
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
stawiam na Rosje w meczu Bułgaria-Rosja

i sie nie pomyliłaś:)

To, ze Rosja zagra dobry mecz, to było wiadomo..to, ze Bułgaria poza Yordanovem nie bedzie chciala walczyc to dla mnie niespodzianka..choc z drugiej strony, jesli postac bułgarskiej siatkówki - Konstantinov mówi: "To zwycięstwo niewiele nam moze dac" po wczorajszym meczu, to lepiej, żeby oni nie awansowali dalej...
Rozstrzelali ich dzis Rosjanie niesamowicie.i to moze byc dla nas problem..musimy koniecznei wygrac grupe, żeby trafic na Rosje dopiero w finale...ciekawe co bedzie jutro...cos mi sie wydaje, ze Brazylia moze z Rosja nie wygrac..
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Za pół godziny rozpocznie się mecz Brazylii z Rosją
Hmm, po raz pierwszy w tegorocznej lidze światowej nie obstawiam wyniku bez dłuższego zastanowienia...
Myślę, że będzie 3:2 dla Brazylii ale może być jakaś niespodzianka.

Co do dzisiejszego meczu Polski ze Stanami - wygramy 3:1
 

Jusia1988

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2006
Posty
954
Punkty reakcji
0
Wiek
35
wydaje mi sie ze gdyby Polacy dostali sie do finalu (a nie śmiem w to watpic :p ) to Rosja bedzie grozniejszym przeciwnikiem niz Brazylia... no ale nigdy nic nie wiadomo.. ;)
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Brazylia wygrała z Rosją 3:1 - niewiele się pomyliłem, ale jednak
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
niezły mecz..poziom turnieju rośnie..choc jeszcze gdyby było mniej tych własnych błędów i zagrywek w pół siatki albo pod bandy..

Rosja grała widac było bez jakiegos wielkiego ciśnienia..a Brazylia tylko momentami grała pieknie...

zobaczymy co bedzie za godzine...w środe mielismy 2x3:2, wczoraj 2x3:0...czyżby wiec dzisiaj było 2x3:1..bardzo mozliwe... w sumie nie ma znaczenia z którego miejsca wyjdziemy..i Brazylia i Rosja to zespoły z którymi trzeba bedzie zagrac o wiele lepiej niz z Francją by wygrac...damy rade :)
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Terminatorzy znad Wisły znów triumfują :D !!!!... wygrana z USA 3:0
Spotkanie naprawdę piękne..stosunkowo mało błędów, dużo walki...mi sie podobało :eek:k:
To wydłuża nasze pasmo zwycięstw w LŚ..tylko stawai nas w trudnej sytuacji...jutrzejszego spotkania z Brazylią (gdybyśmy dziś przegrali, grali byśmy jutro z Rosją) i tu pytanie co było by lepsze :niepewny: , z Rosją już sobie raz poradziliśmy w ostatnich mistrzostwach..a czy z Brazylią (którą jak sie okazało w meczu z Bułgarią, mozna jednak pokonać ;)) sobie poradzimy..trzeba w to wierzyć :)
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
Takie spekulacje - czy łatwiej wygrać z Rosją czy z Brazylią naprawdę nie mają żadnego sensu.
Dzisiaj pokazaliśmy, że jesteśmy prawdziwymi sportowcami i gramy o zwycięstwo w każdym meczu.
A co do gry z Brazylią - oprócz wiary trzeba jeszcze znakomicie zagrać.
pzdr
 

Wuyeq

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2005
Posty
818
Punkty reakcji
1
Wiek
37
Miasto
.
Terminatorzy znad Wisły znów triumfują :D !!!!... wygrana z USA 3:0
Spotkanie naprawdę piękne..stosunkowo mało błędów, dużo walki...mi sie podobało :eek:k:
To wydłuża nasze pasmo zwycięstw w LŚ..tylko stawai nas w trudnej sytuacji...jutrzejszego spotkania z Brazylią (gdybyśmy dziś przegrali, grali byśmy jutro z Rosją) i tu pytanie co było by lepsze :niepewny: , z Rosją już sobie raz poradziliśmy w ostatnich mistrzostwach..a czy z Brazylią (którą jak sie okazało w meczu z Bułgarią, mozna jednak pokonać ;)) sobie poradzimy..trzeba w to wierzyć :)

Rosja jest w tej chwili silniejsza niz Brazylia..dzisiejszy mecz troche jednak zatarł to wrazenie...to najlepsza okazja żeby ograc Brazylie w decydującej fazie LŚ od lat..gramy u siebie, gramy dobrze, czego chciec wiecej?
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
ehh. na koniec trzeciego seta miałam łzy w oczach. ze szczęścia :p
pięknie grali, Pliński pokazał na co go stać, Gacek w obronie dziś przeszedł chyba samego siebie... tacy są Nasi Chłopcy :)

trzymajmy jutro kciuki ;) 1-wsze miejsce jest w zasięgu ręki, a raczej zagrywki :p
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
...to najlepsza okazja żeby ograc Brazylie w decydującej fazie LŚ od lat..gramy u siebie, gramy dobrze, czego chciec wiecej?
Tylko tego by jutro chłopakom towarzyszyła wola walki / determinacja gry do końca (by nie dopuścić rozegrać się Brazylijczykom) :) ..o korzystną atmosferę to już kibice zadbaja najlepiej ;)
 

michau

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2006
Posty
428
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
jesteś ?
jak dla mnie to dzisiejszy mecz był najlepszy w całej tegorocznej edycji ligi mistrzów! Polska drużyna popełniła bardzo mało błędów własnych i świetnie zagrała w obronie. Jeszcze jakby "Polaczki" dodali do tego lepszą zagrywkę to byłby LUX xD Jutro gramy z Brazylią, myślę że jest ona do ogrania, jeżeli zagramy na poziomie takim jak dziś. Mam oggrromną nadzieje że w finale zagramy z naszymi "przyjaciółmi" z Rosji i wygramy 3:X :D heh

moje typowania na jutro:

Rosja-USA-3:2

POLSKA-Brazylia-3:1

ps. ostatni atak Plińskiego i punktowa obrona Gacka były po prostu zayebiste :p
 

maaadzia

w dojczlandzie :)
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
1 858
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
Regensburg
nie no piękny mecz :) wspaniała gra, czysta siatkówka, piękne obrony Gacka no i piękna obrona setboli przez Winiarskiego :)

cała drużyna jest wielka :)
 

lewiatan84

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
43
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Varsovie
Jedyna drużyna bez porażki nie ma teraz innego wyjścia jak w końcu wygrać tę Ligę Światową. :przewraca: Zatem do boju Panowie!
 
Do góry