siatkówka - opinie o meczach, obstawianie wyników itp

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Ja tez wole ogladac niz grac - chocia zczasmai jak sie gra to niezla beke mozna sobie pokrecic :)
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Moj ulubiony sport :D ale nie lubie grac na piasku :p Wole tradycyjnie, hala ewentualnie boisko :)

a plazowka kobiet jest ciekawa :p Z kazdym rokiem ich spodenki sa robione z coraz mniejszej ilosci materialu... sponsorzy oszczedzaja na czym moga ? :D :rotfl:
 

empty

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2005
Posty
191
Punkty reakcji
0
Miasto
Dynów / Wrocław
lubie.. gramy sobie teraz z chlopakami w siatkowke plazowa- dwoch na dwoch.. i jest super.. prawie codziennie..
nogi polamane, palce powybijane.. ale milo jest :zawstydzony:
 

Myszkaxd

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
19
Punkty reakcji
0
Miasto
Z Polski :)
Siatka....

To jest to...;)uwielbiam grac w siatke!!Chodzilam w roku szkolnym na treningi i na siatke normalna i na plazowa:]]...Dzieki temu schudlam dobre 3,5 kg ...:))normalnie to pomaga!!Raddze wam kiedys zagrac to nie jest meczace...alez swietna zabawa jest przy tym...!!pozdrawiam wszystkich,ktorzy tez w nia graja no i oczywiscie tych, ktorzy moze kiedys zaczna!
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
siata halowa to moja pasja :D Moje HobbY & ulubiona dziedzina sportu!! Chodze na treningi od 4 lat, grywam na zawodach i kocham ja ponad zycie!! :D:D:D uwielbiam grać...
 

Madzia:(

LooooL :)
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
971
Punkty reakcji
1
Wiek
37
ja też uwielbiam siatkówke i grać i oglądać :D siuper sport :D
 

Aron

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2005
Posty
131
Punkty reakcji
0
Miasto
Jastrzębie
Rosja 3:2 niestety, ale nasi grali naprawde ladnie w ostatnich 3 setach (bo tylko je widzialem)
 

aga8811

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
184
Punkty reakcji
0
Miasto
:)
Faktycznie Rosja wygrala - szczerze mowiac to nasi na samym poczatku sie nie popisali ale pozniej wzieli sie za siebie :) nawet Golasiowi udalo sie kilka razy ladnie przbic pilke :D Tylko serwy mi nie sluza :zawstydzony:
 

wAzU

Zbanowany
Dołączył
13 Lipiec 2005
Posty
323
Punkty reakcji
0
Przynajmniej w tym Rzeszowie kibice odrobine lepiej sie prezentoja niz w Katowicach. Troche juz probowali nawet "Dróga strona odpowiada" ale widac ze niewiedzieli jak konczyc. Byloby lepiej jakby tych biednych muzyczek niepuszczali jeszcze bo te cale "Labamby" (czy jak sie to zwie) co niby z dopingiem maja wspulnego.
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
mi osobiście podobają sie te muzyczki na hali w trakciwe meczy reprezentacji
 
Ż

Żuraw //[9]\ PL

Guest
a ja se zaśpiewam hymna siatkarzy....."W stepie szerokim, którego okiem nawet sokolim nie zmieeeerzysz wstań unieś głowe wsłuchaj sie w słowa pieeeśni o małym rycerzu!"
ave Lepper!
 
Do góry