Pseudo

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
Chciałbym zobaczyć w swoim zyciu modę na skinhead

Skinheadów było dużo na początku lat 70-tych w Angli.
W moim mieście zawsze było ich nie wielu, a teraz nie ma prawie w ogóle. Kiedyś jak miałem z 5,6 lat, to było jedno takie osiedle, że było tam chyba z 4,5 skinów ( NS ), pili czasem z metalami z mojego osiedla.....

Ale raczej od skinheadów było dużo więcej punków.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
ale czy wtedy tamci skini to byli pozerzy? chyba nie :)
a mi chodziło wlaśnie o takie wielkie grono pseudo-skinów-dzieci :p
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
BERIALS dobrze mówisz.. zgadzam się z Tobą, prawie we wszystkim ;]
Sam byłem 'metalem' ;d.. do czasu jak poznałem inne zespoły z tego tak nielubianego przez Ciebie NuMetalu :] ..oczywiście nie mówię tu o TokioSrotel bo to w ogóle jest jakieś nieporozumienie masakryczne. Kilku pedałów się spotkało i zrobili.. 'zespół' :| Btw. do MINDI też myślałem na początku, że ten "wokalista" to laska xD

Np. Tool jest dla mnie zespołem, który zrobił naprawdę coś nowego. Nie zaliczę ich do typowego, klasycznego metalu, bo to było by niekompetentne. Jest to zespół z fali NewWave... ale w sumie tak do końca nie można ich zaszufladkować x]. Oczywiście nikomu nic nie narzucam, ale nie można tak od razu tego sprowadzać do dna ;].. bez urazy.

To w takim układzie gdzie przypisać Slipknota ?!!? Dla mnie to mieszanka Metalu, Trash,Speed metalu, wstawki melodyjne co daje chyba NuMetal, ja tak to przynajmniej odbieram.

pzdr! Slips rlz.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
BERIALS dobrze mówisz.. zgadzam się z Tobą, prawie we wszystkim ;]
Sam byłem 'metalem' ;d.. do czasu jak poznałem inne zespoły z tego tak nielubianego przez Ciebie NuMetalu :] ..oczywiście nie mówię tu o TokioSrotel bo to w ogóle jest jakieś nieporozumienie masakryczne. Kilku pedałów się spotkało i zrobili.. 'zespół' :| Btw. do MINDI też myślałem na początku, że ten "wokalista" to laska xD

Np. Tool jest dla mnie zespołem, który zrobił naprawdę coś nowego. Nie zaliczę ich do typowego, klasycznego metalu, bo to było by niekompetentne. Jest to zespół z fali NewWave... ale w sumie tak do końca nie można ich zaszufladkować x]. Oczywiście nikomu nic nie narzucam, ale nie można tak od razu tego sprowadzać do dna ;].. bez urazy.

To w takim układzie gdzie przypisać Slipknota ?!!? Dla mnie to mieszanka Metalu, Trash,Speed metalu, wstawki melodyjne co daje chyba NuMetal, ja tak to przynajmniej odbieram.

pzdr! Slips rlz.

Jak dla mnie, to Slipknota i zespoły jego pokroju można przypisać do komercyjnego pseudo-metalu.
Jaka tam nowa fala ? Kapale takie, jak Korn, limp bizkit itp. to nic innego, jak rap w nowszym i spokojniejszym wydaniu.
Który jest na siłę podpinany pod Metal i takie zespoły prawdziwemu Metalowi robią koło du.py.
Jestem fanem Metalu, a nie jakiegoś rapu, w dodatku w tandetnym wydaniu. Prawdziwy Metal to heavy, power, black, thrash, death, groove, czy viking i jeszcze sporo innych gatunków.
A takie coś to zwykłe pozerstwo, komercha i pedalstwo. Kiczują i skrzywiają wizerunek Metalu. Potem dzieciak 13,14 lat, który zaczyna się interesować tą muzyką, myśli, że to Metal. A prawdziwego Metalu może nawet w ogóle nie słyszał.
Nie uznaję i nie znoszę Slipknota, Korna, limp bizkita i tym podobnych kapel. Uważam, że to pozerskie zespoły. Takie jest moje zdanie.
W dziale Rock-Metal też nie powinno tego być. Powinno być w dziale hip-hop i właściwie, to prędzej mogłoby się to nazywać
nu-rap, bo to jest prawie czysty rap, a z Metalem raczej nic wspólnego nie ma. Że są gitary i bębny, to nic jeszcze nie znaczy, bo w starym rapie też są.
 

Anarchista

ni ma
Dołączył
28 Sierpień 2007
Posty
649
Punkty reakcji
1
zgadzam się z wojownikiem , nu to muzyka dla pozerów. 13 latkowie latają z koszulkami slipknota i uważają się za szatan wie jakich metalowców ,a w życiu nie słyszeli takich kapel jak JP czy scorpions.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
BERIALS dobrze mówisz.. zgadzam się z Tobą, prawie we wszystkim ;]
Sam byłem 'metalem' ;d.. do czasu jak poznałem inne zespoły z tego tak nielubianego przez Ciebie NuMetalu :] ..oczywiście nie mówię tu o TokioSrotel bo to w ogóle jest jakieś nieporozumienie masakryczne. Kilku pedałów się spotkało i zrobili.. 'zespół' :| Btw. do MINDI też myślałem na początku, że ten "wokalista" to laska xD

Np. Tool jest dla mnie zespołem, który zrobił naprawdę coś nowego. Nie zaliczę ich do typowego, klasycznego metalu, bo to było by niekompetentne. Jest to zespół z fali NewWave... ale w sumie tak do końca nie można ich zaszufladkować x]. Oczywiście nikomu nic nie narzucam, ale nie można tak od razu tego sprowadzać do dna ;].. bez urazy.

To w takim układzie gdzie przypisać Slipknota ?!!? Dla mnie to mieszanka Metalu, Trash,Speed metalu, wstawki melodyjne co daje chyba NuMetal, ja tak to przynajmniej odbieram.

pzdr! Slips rlz.


To co pogrubiłem to z tym się zgadzam... Slipknot to mieszanka Trasha (nie wiem jak ty ale ja celowo pomijam literke 'h' ) z Numetalem.
Byłeś metalem? Zauwazyłem że dałeś ten wyraz w cudzysłów więc pewnie nie byłes takim tru metalem itp. Ale słuchałeś metalu. Więc oświeć nas i powiedz czego słuchałeś z metalu co było gorsze od nu metalu?




Jak dla mnie, to Slipknota i zespoły jego pokroju można przypisać do komercyjnego pseudo-metalu.
Jaka tam nowa fala ? Kapale takie, jak Korn, limp bizkit itp. to nic innego, jak rap w nowszym i spokojniejszym wydaniu.
Który jest na siłę podpinany pod Metal i takie zespoły prawdziwemu Metalowi robią koło du.py.
Jestem fanem Metalu, a nie jakiegoś rapu, w dodatku w tandetnym wydaniu. Prawdziwy Metal to heavy, power, black, thrash, death, groove, czy viking i jeszcze sporo innych gatunków.
A takie coś to zwykłe pozerstwo, komercha i pedalstwo. Kiczują i skrzywiają wizerunek Metalu. Potem dzieciak 13,14 lat, który zaczyna się interesować tą muzyką, myśli, że to Metal. A prawdziwego Metalu może nawet w ogóle nie słyszał.
Nie uznaję i nie znoszę Slipknota, Korna, limp bizkita i tym podobnych kapel. Uważam, że to pozerskie zespoły. Takie jest moje zdanie.
W dziale Rock-Metal też nie powinno tego być. Powinno być w dziale hip-hop i właściwie, to prędzej mogłoby się to nazywać
nu-rap, bo to jest prawie czysty rap, a z Metalem raczej nic wspólnego nie ma. Że są gitary i bębny, to nic jeszcze nie znaczy, bo w starym rapie też są.

I przecież tego nie ma :)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
całą noc siedziałem nad działem rock metal aby oczyścić dział z takich śmieci... około 400 tematów poszło do kosza. numetal metalcore i takie. kilkadziesiąt tematów o kornie, i jakimś teledysku korna. po czymś takim co zobaczyłem krew mnie zalewa jak ktoś o takich zespołach wspomina!
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
WOJOWNIK 1988 - powiem w skrócie, wpadłeś w metal, ciężki i nie wiem czy to Cię boli czy naprawdę się w tym czujesz.. nie przyjmuj proszę tego za jakieś dogryzienie. Mówisz mi, że zespoły tego pokroju co KoRn czy przypuszczam też Deftones, bo to prawie ta sama linia to :cenzura:, komercja czy jak tam. I w tym momencie nie wiem co myśleć.. jeśli KoRn jest dla Ciebie "rapem w nowszym i spokojniejszym wydaniu to ..respect ;]

Dalej mówisz, że "takie zespoły prawdziwemu Metalowi robią koło dupy." Ok. według Ciebie to nie jest metal czy trash. To poświęć 4mini obejrzyj to:
http://pl.youtube.com/watch?v=EP3_Sxln4Ks&...feature=related
To co mnie najbardziej rozwaliło, że "Slipknot czy KoRn to prawie czysty rap" !! No no x] Stary..nie wiesz nic na temat zespołu to po prostu nie pisz, bo lepiej nic nie napisać niż pisać bzdury! :]

MASTER - Nie powiedziałem nic takiego, że metal jest gorszy od NuMetalu.. dlaczego ?! Przecież sam słucham Metalu i to oldskulowego. Wziąłem w nawias dlatego, że już taki nie jestem i nie będę raczej ;] A jeśli dla Ciebie ktoś kto słuchał( i nadal wracam do tego) Pantery, Damageplan, Sepultury, Motorhead, Blach Sabbath, Judas Priest czy Metallicy - która btw wydała w końcu znakomity album, nie jest true no to coś nie ten :p.. ale okej nie zamknąłem się w jednym i się cieszę... tylko jak ktoś Slipknota uważa za shit, że są dnem itd. a słucha ciężkiej muzy to nie ma o czym rozmawiać.
Jeszcze jedno MASTER , jak nie zauważyłeś, że Slipknot ma elementy speed metalu to znaczy, że w ogóle ich nie słuchałeś ;]

Jeszcze do ANARCHISTY - jak zauważyłeś nie jestem szalonym 13 latkiem i nie latam z koszulką jakiegoś zespołu :] "Nu to muzyka dla pozerów" stary pod jakim względem, dlaczego i jakie zespoły !? Radzę wejść trochę w sferę merytoryczną tych zespołów..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to co pokazałeś to rap, tyle że do tego drze się. :cenzura:. nie ma interesującego wykonania, tekstu. nic. dobre dla małolatów. 4 minuty szlag trafił. ale wojownik, poświęc mu te 4 minutki by się cieszył :)
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
VARDAMIR - z całym respectem mi chodziło o pokazanie w tym linku, że to nie jest rap... mówisz, że to jest ?! no ok, niech tak będzie :]
Nie ma przesłania tekstowego.. może nie w tym numerze.. Drze się owszem, aw metalu jest inaczej ?! :p Proponuję najnowsze dzieło Slipów "All hope is gone"

Każdy ma swoje jazdy i to trzeba respectować.. poza techno i disco polo trawię prawie wszystko ;D

pzdr!
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wojowniku, Masterze i Vardamirze. Z całym szacunkiem jakim was darzę zmuszony jestem jednak stwierdzić, że czasem pieprzycie głupoty. Owszem, ja też nie uznaję i nie lubię zespołów takich jak Korn, Slipknot, etc. Nie podobają mi się, kłócą się z moim gustem i przekonaniami. Rozumiem, że wam też się mogą nie podobać. Ale czasami trzeba odrzucić na bok przekonania i system oceniania zespołu według poziomu "metalowości" i spojrzeć na coś obiektywnie. To jest ogólnodostępne forum dla wszystkich. Nie jakaś mekka metalowców, gdzie tru-norwegian-blackmetalowcy rozmawiają o tru-norwegian-blackmetalu z innymi tru-norwegian-blackmetalowcami. Ale ad rem. Mimo, że wy byście bardzo tego chcieli to tych zespołów nie można sklasyfikować jako hip hop. Tylko rock, czy już dajmy na to ten naciągany metal z rapowanym wokalem. Najpierw trzeba dostrzec różnicę między rapem a hip hopem. Rozumiem, nie akceptujecie tego, macie prawo, ale już sama terminologia "numetal" o tym świadczy. Oczywiście doskonale wiem, że nazwa ta jest przez was odrzucana i uważacie ją za bezczeszczenie dobrego imienia metalu, ale taka nazwa funkcjonuje i taka nazwa funkcjonować będzie. Ja osobiście mimo, że pop-punka i tych innych shitów nie słucham, to jako moderator działu "Punk, etc..." nie wywalam tych tematów, tylko zostawiam. Bo wiem, że są ludzie, którzy będą chcieli sobie o tym porozmawiać i SZANUJĘ TO. Mówię to głównie do Mastera i Vardamira. To nie userzy są dla Was, tylko Wy jesteście dla nich. I w waszym zadaniu leży umożliwiać im rozmowę na temat na jaki mają ochotę. To, że jest sprzeczny z waszymi poglądami to już nie moja wina. Zawsze mi się wydawało, że moderator powinien być obiektywny. Może się myliłem? Trochę odbiegłem od tematu i poszedłem nie w tą stronę co chciałem, ale może to i lepiej. Pozdrawiam.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
terminologie nu metal nie stworzył ani Dio, ani Ozzy czy Halford. terminologia stworzona dla wypromowania bandy gówniarzy. powtarzam, w metalu nie ma miejsca na rapowanie.


a drzeć się trzeba umieć.
 

Wojownik1988

Syn grzesznych ciał
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 853
Punkty reakcji
6
Wiek
36
Miasto
Mazury
WOJOWNIK 1988 - powiem w skrócie, wpadłeś w metal, ciężki i nie wiem czy to Cię boli czy naprawdę się w tym czujesz.. nie przyjmuj proszę tego za jakieś dogryzienie. Mówisz mi, że zespoły tego pokroju co KoRn czy przypuszczam też Deftones, bo to prawie ta sama linia to :cenzura:, komercja czy jak tam. I w tym momencie nie wiem co myśleć.. jeśli KoRn jest dla Ciebie "rapem w nowszym i spokojniejszym wydaniu to ..respect ;]

Dalej mówisz, że "takie zespoły prawdziwemu Metalowi robią koło dupy." Ok. według Ciebie to nie jest metal czy trash. To poświęć 4mini obejrzyj to:
http://pl.youtube.com/watch?v=EP3_Sxln4Ks&...feature=related
To co mnie najbardziej rozwaliło, że "Slipknot czy KoRn to prawie czysty rap" !! No no x] Stary..nie wiesz nic na temat zespołu to po prostu nie pisz, bo lepiej nic nie napisać niż pisać bzdury! :]

Tak, jak pisał Vardamir - to, co tu podsunąłeś to rap. Czy tego chcesz, czy nie. Wiesz, dlaczego nie powinno się tego nawet nazywać "metalem z elementami rapu" ?
Dlatego, że w starym rapie też była perkusja i gitary, niekiedy ciężkie i do tego rapujący wokal.
Doskonały przykład - Beastie Boys. Nie trzeba się na tym znać, żeby zauważyć, że nushit jest zubożoną wersją, bez jaj.
Raz rapujący wokal, raz krzykliwy, a po chwili zmienia się w jakieś łagodne, pedalskie jęczenie.
I to ma być Metal ? Du.pa, a nie Metal.

Jak nie wierzysz, to wyszukaj sobie w you tube jakieś kawałki Beastie Boys (najlepiej jakieś kawałki z lat 80-tych) i porównaj do tego nushitu.
Wtedy zobaczysz, że to nic innego, jak łagodniejsza, pozbawiona jaj wersja klasycznego rapu.
Która, jakby na to nie patrzeć, robi Metalowi koło du.py, bo Metalem w żadnym wypadku nie jest, a ci, co wymyślili nazwę numetal, okazują w ten sposób brak szacunku do prawdziwego Metalu. Ktoś, kto się na tym nie zna, potem usłyszy takie coś, poczyta o tym w jakimś kiczowatym szmatławcu i weźmie to za Metal. Co dla prawdziwego Metalu jest krzywdzące i ubliżające.

Dlatego, czy tego chcesz, czy nie - zespoły pokroju korna, są, były i będą rapem. Rapujący wokal, skrecze itp.
I każdy fan prawdziwego Metalu odrzuci coś takiego, co jest zupełnie innym typem muzyki i nie ma w sobie za grosz tradycji Metalowego grania, jaka towarzyszy starym zespołom z pod szyldu heavy,glam,power,black,thrash,groove,death,grindcore,czy viking.

I bardzo dobrze, że moderatorzy wywalają takie tematy z działu Rock-Metal. Z takiego czegoś trzeba czyścić ten dział.
Dla porównania obejrzyj sobie np. to, to jest prawdziwy, najprawdziwszy Metal;
http://pl.youtube.com/watch?v=gQo3oE5GiBU
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Stary motyw już ograny do znudzenia, ale jak czytam powyższe posty to muszę interweniować. Nu-metal jest generalnie słabą odmianą muzyki metalowej i na pewno nie jest stricte metalowy. Ale zaliczanie ich do rapu wzbudza u mnie uśmiech politowania. Vard, Wojownik z całym szacunkiem, ale w tym momencie wyrażacie bardzo zamkniętą postawę "co złego to oni". Choćby nie wiem co KoRn, Slipknot kombinowali będzie be, złe i niemetalowe, a więc heretyckie. Ja z numetalu lubię(oprócz pojedyńczych kawałków innych bandów) Slipknota, który jest precedensem w tym gatunku. Na starych płytach słychać naleciałości rapu, ale później zespół staje się dojrzalszy, przez co na najnowszej płytce uzyskano brzmienie bardzo zbliżone już, jeśli nie równe właściwemu metalowi. Jest energiczna, ale i zadbana pod względem technicznym perkusja, solówka ściele się gęsto, a wokal przechodzi o skowytu po melodie-ja uważam to za efekt rozwoju zespołu i różnorodności w ich muzyce. Myślę, że gdyby na takie brzmienie pokusiłaby się jakaś thrash metalowa grupa niejeden groźny, prawdziwy metal uznałby to ciekawą odmianę, ale skoro gra to zespół z nu to musi być do cna złe.
Ale wrócę do sedna, oprócz tego wyjątku nu mnie nudzi. Jednak potrafię i w tej muzyce znaleźć coś ciekawego, a za nowicjusza w muzyce się nie uznaję. Więc zamiast krytykować n-ty raz, warto się zastanowić, że i tutaj jest czego posłuchać. Bez obrazy, ale wolę już usłyszeć, że ktoś słucha Papa Roach, niż kolejnego kazania na temat, jak to muzyka upada, a dzisiejsze zespoły to g*** dla pseudo-metalowych trzynastolatków. Przez taką postawę nie stajecie się lepsi od zbuntowanego Michałka, z Evanescence na koszulce, który wykrzykuje, że życie jest bez sensu. On ma jeszcze czas żeby dorosnąć, poznać o wiele lepsze kapele. Ale wy swoje lata macie, z tego co widzę w muzyce jesteście oblatani, a mimo to, w tym momencie niedojrzali.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Muszę poprzeć jabobbsa i Caleba..
Za bardzo krytykujecie. Może on właśnie tą muzykę kocha i własnie ta , nie inna, jest całym jego światem.
Nie podoba Wam się taka muzyka - ok. Mi też nie podchodzi, ale przynajmniej staram się zrozumieć ludzi, którzy jej słuchają.
To zachowanie przedszkolne: "Nie podoba ci sie moja zabafka? Gópi jesteś!" , a to mała przesada ;)
Zacytuję jacobbsa:
To nie userzy są dla Was, tylko Wy jesteście dla nich. (...) Zawsze mi się wydawało, że moderator powinien być obiektywny
Co do klasyfikacji.. Nie powiem, jest z tym problem, bo nie jest to raczej ani metal ani rap.
No, ale nie wiem czy jest sens zakładać nowy dział dla tego typu muzyki :/
Za dużo znów byłoby tych "rozdzialików".

Coś jeszcze miałam napisać , zapomniałam <_<
 

kakyoshi

Nowicjusz
Dołączył
7 Marzec 2007
Posty
70
Punkty reakcji
0
Wiek
38
WOJOWNIK - zostanę przy swoim i tak czyli ..nie wiesz człowieku o czym piszesz :). Chcesz rapu ? Posłuchaj 2Pac'a, Dree, Notorious'a, Snoop'a, NAS'a...
http://pl.youtube.com/watch?v=0WWu9HSrb3E&...feature=related ..to jest rap tak ? 'pedalskie jęczenie' ?
Po prostu zamknąłeś się w jednym i nie akceptujesz innej muzyki jak zresztą zauważyli inni forumowicze. Podobnie VARDAMIR. Nie chcę prowadzić do niczego złego tylko do uświadomienia sobie przez niektórych różnych rzeczy. A w metalu co.. to co mi podałeś Sodom no ok. ja to uznaje, bo metalu słucham nadal i będę słuchał i BUSSI - to nie jest mój cały świat, nuMetal ;]

Wyjeżdżasz mi z Beastie Boys..joke? Znam to, słuchałem i to jest legenda, ale porównujesz do KoRna ?! :] Jasne, że oni byli pierwsi, jasne, że używają 'żywych' instrumentów, ale muza całkiem inna !!
W KoRn'ie są skrecze ? Pierwsze słyszę :]

Ale shit on it.. ja szanuję ludzi.. ich poglądy, po warunkiem, że szanują moje... mam szeroki horyzont jeżeli chodzi o muzykę i mówię to szczerze, każdy może to sprawdzić. Gram na gitarze już dość długo i tworzę na razie dla siebie, ale już niedługo ;]

Ja nie będę się kłócił, a będę rozmawiał...o muzyce oczywiście. Peace!
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
to co że slipknot się zmienił, popełnił błąd. gdy zespół popełnia błąd jest cały spalony. kiedy patrzą Ci na ręce i nie możesz nic zataić nie ma miejsca na błędy. jednego klasycznego zespołu nie słucham za pewien błąd. co do tego że nie jestem obiektywny, najpierw jestem metalem, potem człowiekiem. a następnie modem. a jako że czuje się metalem, czuje się zobowiązany dbać o metal jak mogę. i robię to. nie potępiam muzyki jako że tej nie powinno być. nie słucham tylko. i nie pozwalam tego wcieskać tam gdzie nie jest tego miejsce. słuchajcie sobie i evanescence. ale niech nikt się nie waży tego nazwać metalem. nu pop gothic metalem czy co nie wymyślicie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
terminologie nu metal nie stworzył ani Dio, ani Ozzy czy Halford. terminologia stworzona dla wypromowania bandy gówniarzy.
No tak.
powtarzam, w metalu nie ma miejsca na rapowanie.
Powyższa sentencja z pewnością jest autorstwa Dio, czy innego Ozzyego. Bo jakżeby inaczej.

Nie chce mi się już cytować, ale wniosek nasuwa mi się jeden. Vard i Wojownik. Nie bądźcie takimi zatwardziałymi ortodoksami i otwórzcie w końcu oczy. Wpiszcie sobie "hiphop" w youtubie i porównajcie do KoRna. Przejdźcie się do empika, czy innego sklepu muzycznego, albo chociażby znajdźcie jakiś internetowy i poszukajcie Korna w dziale z muzyką hiphop/rap. No sorry, ale wasze pie*rzenie staje się już uciążliwe.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No tak.

Powyższa sentencja z pewnością jest autorstwa Dio, czy innego Ozzyego. Bo jakżeby inaczej.

Nie chce mi się już cytować, ale wniosek nasuwa mi się jeden. Vard i Wojownik. Nie bądźcie takimi zatwardziałymi ortodoksami i otwórzcie w końcu oczy. Wpiszcie sobie "hiphop" w youtubie i porównajcie do KoRna. Przejdźcie się do empika, czy innego sklepu muzycznego, albo chociażby znajdźcie jakiś internetowy i poszukajcie Korna w dziale z muzyką hiphop/rap. No sorry, ale wasze pie*rzenie staje się już uciążliwe.
moge przestać o tym mówić, ale to nie zmieni faktu że dział już z numetalu i tym podobnych wyczyściłem, i już te zepsoły nie wrócą.
 
Do góry