Przepowiednia Nostradamusa.

marian10

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
"I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci, a na nim
znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty
chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy(...)"

Może tym wrogim najeźdźcą ze wschodu będą Chiny, albo Korea? ;>
I o wyborze papieża murzyna Nostradamus mógł się pomylić i chodziło o Baracka Obamę ;].
Patrząc na okres na jaki mniej więcej wskazywał to chyba pasuje.
Poczekajmy jeszcze trochę, a na pewno się przekonamy co nas czeka. Może specjalnie Nostradamus pisał w ten sposób, żeby dopiero po jakiejś tragedii można było dopasować jego słowa do sytuacji, żeby nie zaburzać biegu historii. ;]
 

blackhawk666

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
.... "o upadku społeczeństwa" .... jak na was patrze każdego dnia "ludzie" cieszycie się bmw, stanem portfela , myślicie że jest ok że jesteście lepsi ... jak upadną prawa i nikt strzec prawa nie będzie to zapadnie mrok... a wy wszyscy "normalni" zamienicie się w szaleńców którzy będą zabijać bliźniego swego aby samemu przetrwać... niczym więcej nie jesteśmy jak prostym virusem tej planety, żerowisko nam się kończy, więc ostrza skierujemy przeciwko słabszym, przeciwko nam samym... nie ma sensu pisać więcej bo i tak nie uwierzycie,...
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
.... "o upadku społeczeństwa" .... jak na was patrze każdego dnia "ludzie" cieszycie się bmw, stanem portfela , myślicie że jest ok że jesteście lepsi ... jak upadną prawa i nikt strzec prawa nie będzie to zapadnie mrok... a wy wszyscy "normalni" zamienicie się w szaleńców którzy będą zabijać bliźniego swego aby samemu przetrwać... niczym więcej nie jesteśmy jak prostym virusem tej planety, żerowisko nam się kończy, więc ostrza skierujemy przeciwko słabszym, przeciwko nam samym... nie ma sensu pisać więcej bo i tak nie uwierzycie,...
Ja jednak wolę szwajcarski ser.
 

kika868686

Master
Dołączył
21 Czerwiec 2009
Posty
2 568
Punkty reakcji
130
"I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci, a na nim
znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty
chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy(...)"

Może tym wrogim najeźdźcą ze wschodu będą Chiny, albo Korea? ;>
I o wyborze papieża murzyna Nostradamus mógł się pomylić i chodziło o Baracka Obamę ;].
Patrząc na okres na jaki mniej więcej wskazywał to chyba pasuje.
Poczekajmy jeszcze trochę, a na pewno się przekonamy co nas czeka. Może specjalnie Nostradamus pisał w ten sposób, żeby dopiero po jakiejś tragedii można było dopasować jego słowa do sytuacji, żeby nie zaburzać biegu historii. ;]

ah co tam papież z Watykanu czy prezydent w USA każdemu mogłoby się pomylić. Daj spokój, sama chyba w to nie wierzysz??

poczekamy, bo co innego mamy zrobić, a zawsze znajdzie się jakiś filozof i myśliciel od siedmiu boleści który wpakuje jakąś teorie bądź internetowe brednie żeby postraszyć kogoś, zasiać niepewność obawy lęk..bo wierzyć to my potrafimy, szkoda tylko że nie w to co trzeba...
.... "o upadku społeczeństwa" .... jak na was patrze każdego dnia "ludzie" cieszycie się bmw, stanem portfela , myślicie że jest ok że jesteście lepsi ... jak upadną prawa i nikt strzec prawa nie będzie to zapadnie mrok... a wy wszyscy "normalni" zamienicie się w szaleńców którzy będą zabijać bliźniego swego aby samemu przetrwać... niczym więcej nie jesteśmy jak prostym virusem tej planety, żerowisko nam się kończy, więc ostrza skierujemy przeciwko słabszym, przeciwko nam samym... nie ma sensu pisać więcej bo i tak nie uwierzycie,...

no to wtedy zgłosimy sie do Ciebie, wierze że uratujesz nas "ludzi". <_<
 

Zafahix

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2010
Posty
4
Punkty reakcji
1
"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

Czyżby chodziło o F-16 i nasze kaczuszki? :p

Pomyliłeś się, nie F-16 tylko Tu-154 :p. Teraz już wiadomo, chodziło o Lecha Kaczyńskiego, który przez katastrofę lotniczą w której zginął już nigdy nie zobaczy brata. Nawet trochę szkoda mi go.
 

grzeslaw

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

no tak to by się zgadzało jeden ptak zabił, a drugi rozdzielił i wywiózł na wawel.

...a na kraj ogarnięty
chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy(...)"

no tak, najeźdźca miał uderzyć ale pył wulkaniczny go powstrzymał:)
 

pappo

Nowicjusz
Dołączył
18 Kwiecień 2010
Posty
3
Punkty reakcji
0
"...a wielki, daleki nieobecny doczesnie naród, nabrzmiewający w nieznaną siłę
Sam tej mocy nie w pełni świadom, upomni się przekwitającemu światu
O niezapłacone długi,w dobie wielkiej zapaści XXI- wiecznych dobrodziejstw
Świat zwróci długi w walucie krwi"


" Wielka sięgająca pozaziemskich pyłów wojna
Oczywistością będzie dla każdego motyla i ptaka
Zatopione kontynety ustąpia ruchomym ziemiom
Ugodowa gwardia pogan, w przeddniu wojny rozbłysła
Narodów zacnych i zamożnych ścierwo
Zyski z nieszczęśc zagrabiając
Pomnażając swoje istnienia
Przygarniając rzeszę sług
Człowieczą zwierzynę
Śmietelną
Przedefiniują na mięso duszę"

(Podobno wypowiedziała te słowa Św. Julianna z Padwy- jeszcze przed nawróceniem. Ostatecznie odrzucona przez Kościół i spalona:( )

Naprawdę boję się, wydaję mi się, że chodzi o Chińczyków, a "ugodową gwardią pogan/ narodów zacnych i zamożych ścierwo" mogą byc obecni bogacze.
Dalej nie muszę już chyba tłumaczyc, klonowanie ludzi na podstawie DNA itd... ;/
 
M

MacaN

Guest
a ja powiem tylko tyle, że gdybyśmy mieli wierzyć we wszystko co NOSTRADAMUS przepowiedział to od 10 lat nas niepowinno być na tej planecie ;D

pozatym przyszłości nieda się w żaden sposób przepowiedzieć choćby dlatego, że człowiek ma wolną wole, a więc jeżeli mi ktoś może przepowiedzieć mi np. prezydenturę, a ja się powiesze to co wtedy??
 
B

Bad Boy

Guest
a ja powiem tylko tyle, że gdybyśmy mieli wierzyć we wszystko co NOSTRADAMUS przepowiedział to od 10 lat nas niepowinno być na tej planecie ;D
Udowodnij to.

pozatym przyszłości nieda się w żaden sposób przepowiedzieć choćby dlatego, że człowiek ma wolną wole, a więc jeżeli mi ktoś może przepowiedzieć mi np. prezydenturę, a ja się powiesze to co wtedy??
Nic. Przepowiednia, jeżeli byłaby prawdziwa by się spełniła, a ty byś się nie powiesił.
 

aaaaa2

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
1
Michal10
"I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci, a na nim
znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty
chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy(...)"

nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z naszą katastrofą ;s

ptak metalowy upadł (samolot) i rozdzielił dwóch braci (Kaczyńskich bo przeto 1 żyje)
a na nim były też ważne osoby naszego kraju niezwyciężonego( który od wieków zawsze powracał i nie dał się pokonać) teraz w kraju jest chaos (naród teraz jest prawdziwy czy był?)i żałoba ;s
pytanie kto?

ale to tylko moje myśli )
 
M

MacaN

Guest
Nic. Przepowiednia, jeżeli byłaby prawdziwa by się spełniła, a ty byś się nie powiesił.

no właśnie chodzi mi oto, że nie można przepowiedzieć przyszłości, bo aby przepowiednia była prawdziwa człowiek musiałby się starać, aby ją wypełnić ;D

... mam udowodnić, że nie żylibyśmy już od 10 lat?? otuż nostradamus przepowiedział konec świata w 2000 roku ;P
 
B

Bad Boy

Guest
Michal10
"I wtem wielki ptak metalowy upadnie i rozdzieli dwóch braci, a na nim
znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego... ...a na kraj ogarnięty
chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy(...)"

nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z naszą katastrofą ;s

ptak metalowy upadł (samolot) i rozdzielił dwóch braci (Kaczyńskich bo przeto 1 żyje)
a na nim były też ważne osoby naszego kraju niezwyciężonego( który od wieków zawsze powracał i nie dał się pokonać) teraz w kraju jest chaos (naród teraz jest prawdziwy czy był?)i żałoba ;s
pytanie kto?

ale to tylko moje myśli )
Przestańcie cytować ten fragment niby przepowiedni. Został on utworzony i wpuszczony w internet po fakcie. Taki zapis w centuriach Nostradamusa NIE ISTNIEJE!!!


no właśnie chodzi mi oto, że nie można przepowiedzieć przyszłości, bo aby przepowiednia była prawdziwa człowiek musiałby się starać, aby ją wypełnić ;D
Nie zrozumiałeś mnie. Aby ci to uzmysłowić (poteoretyzujmy trochę) przepowiadam ci że zostaniesz prezydentem... więc teraz idź popełnić samobójstwo.

... mam udowodnić, że nie żylibyśmy już od 10 lat?? otuż nostradamus przepowiedział konec świata w 2000 roku ;P
Na podstawie czego tak uważasz? To, że pare rozhisteryzowanych ludzi tak twierdziło, wcale nie znaczy to, że to prawda. Wskaż mi centurie, w której Nostradamus przepowiada koniec świata na dokładnie 2000 rok.
 
M

MacaN

Guest
mam w domu książkę, w której są opisane przepowiednie nostradamusa, a jedna z nich głosiła, że w 2000 roku ma nastąpić koniec świata właśni ;)
 
B

Bad Boy

Guest
To, że ktoś tak zinterpretował jego przepowiednie, wcale nie znaczy, że miał rację.
 

charlotta46

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2010
Posty
5
Punkty reakcji
0
apropo tekstu pierwszego w cale nie musiał on się odnośić do ataków z 1 września.....

* 11 (września)
 

h3lix

Bad Mutha Fucka
Dołączył
2 Listopad 2006
Posty
3 458
Punkty reakcji
13
Wiek
36
Miasto
www.forumovision.com
h3lix juz w 2006 napisal o rozdzieleniu braci Kaczynskich. Moze i on jest prorokiem.... a Nostradamus jesli mial wizje przyszlosci i wiedzial kiedy co sie stanie to czemu nie pisal wprost tylko bawil sie slowami ktore mozna dopasowac do roznych sytuacji w roznym czasie? dla mnie jest o conajmniej dziwne... a co do wizji przyszlosci to kazdy jasnowidz mowi ze najlepiej byc w polsce bo tam najbezpieczniej... to trzeba sie pakowac i wracac do naszego cudownego kraju i zyc za 1000 miesiecznie utrzymujac siebie i rodzine...
Zapisy do mojej sekty na moim gg 896705
 
Do góry