Protest przeciwko homo-tęczy w Warszawie.

M

MacaN

Guest
Primawera napisał:
A czy podoba Ci sie pomysł, aby łuk był biało-czerwony. ? Przeciez to symbol wszystkich Polaków .
Hołota znajduje się po obu stronach tej barykady. Osobiście nie chciałbym, aby ktoś podpalił tęczę w barwach narodowych. Barwy te powinny być traktowane z najwyższym honorem, natomiast narażenie ich na wandalizm takim traktowaniem nie jest.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
A co się stanie, jeśli jacyś geje w Zimbabwe sobie właśnie biało- czerwoną flagę uczynią na znak swego gejostwa?

Ja pierdzielę, ale się wam nudzi.
Niszczycie mi bajki z dzieciństwa, wymyślając jakieś seksualne brednie na ich temat, teraz przyczepiacie do symbolu zjawiska atmosferycznego.

Nie ma jak popierać wandalizm, gratuluję wam.

Ja jestem za tym, żeby to odbudowali, żeby pokazać, że jedna głupia dzicz nie zmieni planów.
Ogarnijcie się, naprawdę są poważniejsze problemy niż jakaś tęcza.
 

annawes

Bywalec
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
2 810
Punkty reakcji
101
Primawera napisał:
Słusznie! a niektórym to nawet życie za mało.
Faktycznie za mało na rzeczy ważne mądre i dobre-jeśli jednak mam dowiadywać się o "pedalskiej tęczy"-to żal mi,właściwie smutno,że są ludzie przesiąknięci uprzedzeniami,nienawiścią tak bardzo,że nawet tęcza im przeszkadza-nie ważne ile ma kolorów-kogo to obchodzi?Jeśli nawet ta konkretna jest symbolem emancypacji mniejszości seksualnych -powinna stać się także symbolem przymierza,tolerancji i pokoju-jak widać nasze społeczeństwo nie jest na to gotowe.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Osobiście nie chciałbym, aby ktoś podpalił tęczę w barwach narodowych. Barwy te powinny być traktowane z najwyższym honorem, natomiast narażenie ich na wandalizm takim traktowaniem nie jest.
Ale nie masz pewności czy biało-czerwona by podpalili. Moze własnie wspolny symbol narodowy uzdrowiłby te sytuacje.
 

FrozenSky

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2011
Posty
74
Punkty reakcji
0
Bądź co bądź, większość takich podpalaczy to nacjonaliści. Biało-czerwony łuk faktycznie mógłby być dobry. :)
 

Einherjar

Wyjadacz
Dołączył
15 Grudzień 2011
Posty
3 409
Punkty reakcji
322
Jasne, to teraz już koniec z bagatelizowaniem aktów wandalizmu. Teraz już nawet myśli się o włażeniu w dupę bezzębnym baranom.

A idę spać. Dobranoc.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
Thyme napisał:
Nie ma biało-czerwonej tęczy.
Przewidziałam taką wypowiedź, dlatego wczesniej pisałam o łuku. :)



Salomonowym rozwiazaniem w tej dziwnej sytuacji byłoby udekorowanie łuku, biało-czerwonymi kwiatami. Byc moze wtedy sie okaże o co faktycznie chodzi w tym cyrku. :)
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
Moja droga Primawero, referendum było w całej Warszawie a nie tylko w dzielnicy Śródmieście, czy ty jesteś z Warszawy ?
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Moim zdaniem powinno się odbudowywać tęczę. Ona jest wskaźnikiem tego jakie poglądy i w jaki sposób są wyrażane. A palenie tęczy, bo komuś kojarzą z diabelskimi siłami importowanymi z zachodu, można porównać tylko do palenia czarownicy - mieszankę cynizmu i kretynizmu w akcji.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 444
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Primawera napisał:
Zastanawiać może skąd u pani prezydent taka determinacja w pakowaniu pieniedzy Polaków w symbole homoseksualistów.
Ta Tęcza pozwala kreować agresję wobec marszu niepodległości i dlatego zawsze płonie kilka razy . Marsz Niepodległości nie opowiada za tęcze . Nie było jej na trasie marszu . Podpalenie jej było prowokacją i nikt jej nie pilnował i osoba która ją zniszczyła nie została złapana . Pomimo że jest centrum miasta nikt jej nie pilnuje i nikt za jej spalenie nie jest łapany . Prowokatorzy specjalnie ją spalili . Media mogły wykreować agresję . Większość osób normalnie maszerowało i jeśli doszli to końca marszu słuchali przemów . Zawsze na koniec marszu kreują agresję a policja napada na osoby które mają pecha bo były na końcu marszu . Zawsze niewielka grupa szaleje i te osoby są prowokatorami bo zawsze pod konie lub połowie marszu pojawiają się osoby zamaskowane i łamią prawo . Jej podpalenie jest zawsze prowokacją . Mieszka tam sporo osób i powinny być osoby które zobaczyły by podpalaczy i po każdym podpaleniu nie ma świadków . Odbudowa tej tęczy przez HGW ma zadanie ułatwić wykreowanie przez media agresji jeśli nie uda się kreować przez prowokatorów zamieszek i jeśli nie ma kraju żadnych wypadków to media mogą przez wiele dni zajmować się podpaleniem tęczy i ukrywać obecną sytuację gospodarczą lub ustawy głównie zwiększające podatki . PO nie potrafi rządzić zrujnowała kraj . Dlatego opanowali media i te media mają zadanie ukrywać problemy kraju i dlatego pokazują tylko co złego zdarzyło się na świecie lub wybierają inne wydarzenia przez wiele dni je pokazują i to ukrywa ustawy i bezrobocie które rośnie np Finał Ligi Mistrzów i przez kilka dni propagowanie tego wydarzenia , Wybory USA i wiadomościach maraton wyborów , Wybór Papieża Franciszka dominowała tylko ta wiadomość i ta wiadomość ukryła rewolucję śmieciową i ludzie nie dostali informacji że muszą zrezygnować starej umowy i jeśli nie zrobią tego płacą podwójnie nowe i stare stawki . Dlatego odbudowali tęcze by użyć jej do ukrywania problemów rządu i ukrywają fakt że jej odbudowa jest zbyt droga . Jej odbudową zajmują się koledzy z PO i oni za to mają kasę .


Inżynier z PO zarobiła na odbudowie „Tęczy”
http://www.narodowcy.net/polska/8330-inzynier-z-po-zarobila-na-odbudowie-teczy
Za te pieniądze można na karmić głodne dzieci które są Warszawie .

Raport: kto głoduje przez warszawską tęczę
http://niezalezna.pl/50523-raport-kto-gloduje-przez-warszawska-tecze
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
prawdziwy prawicowy heteroseksualista w życiu by nie podpalił "pedalskiego znaku". On woli poranne spacery po rosie i deklamowanie poezji
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
pan k napisał:
Ta Tęcza pozwala kreować agresję wobec marszu niepodległości i dlatego zawsze płonie kilka razy .
Ta tęcza stała się również symbolem nienawiści genderowo-homoseksualnej wymierzonej w społeczeństwo, które nie życzy sobie tego typu kiczowatych atrakcji.
Zapowiedź Gronkiewicz o kolejnej odbudowie kontrowersyjnej tęczy, i odbudowywanie jej do skutku - to sianie nienawiści i agresji w społeczeństwie.
Czy nie lepiej rozebrać konstrukcję, aby więcej nie dzieliła Polaków, bo przeciez to jest do przewidzenia, że jak ją odbudują to i tak predzej czy później znowu spłonie..
 
M

MacaN

Guest
Może tak - sama tęcza niech sobie będzie. Problem w tym, że ta tęcza kosztuje ogromne pieniądze i - moim zdaniem powinni ukarać podpalacza właśnie taką sumą pieniędzy, jaka potrzebna będzie do jej odbudowy.

Zamieścić kamery skierowane na plac i tęczę i po sprawie. Połączyć całość z kamerami z dalszej części Warszawy i założę się, że ów podpalacz ściągnie kominiarkę ( o ile ją ubierze ) co najwyżej ulicę dalej. Wystarczy śledzić go na kamerze.

Prawo w Polsce jest po to, by je przestrzegać, nie łamać. Tecza to tylko symbol marnotrawienia naszych pieniędzy, każdy jeden akt wandalizmu należy karać tak surowo, by nikt nawet nie pomyślał o podpaleniu czegoś, wyrwaniu kostki brukowej z chodnika, czy popisaniu budynku / przystanku. Taki wandalizm to, w moim przekonaniu wstęp na ścieżkę, która później może nas zaprowadzić do bycia typowym anty-systemowym gnojkiem, atakującym ludzi na ulicy.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
9macan5 napisał:
Zamieścić kamery skierowane na plac i tęczę i po sprawie. Połączyć całość z kamerami z dalszej części Warszawy
Czy tak ? :eek:czko:

1461151_329102457229457_1737965966_n.jpg
 
M

MacaN

Guest
Nie. Czyli umieścić kamery i traktować jej zniszczenie jak zniszczenie każdego innego mienia - wprowadzić prawo, które pozwoli żądać od ludzi całej wartości zniszczonej rzeczy. Nie ważne, czy to tęcza, czy cokolwiek innego. Wyjątkiem są tutaj symbola narodowe, których zniszczenie grozi pozbawieniem wolności - właśnie dlatego sprzeciwiałem się biało-czerwonemu łukowi.
 

Primawera

Bywalec
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
809
Punkty reakcji
121
9macan5 napisał:
Nie. Czyli umieścić kamery i traktować jej zniszczenie jak zniszczenie każdego innego mienia - wprowadzić prawo, które pozwoli żądać od ludzi całej wartości zniszczonej rzeczy. Nie ważne, czy to tęcza, czy cokolwiek innego.
A mnie zastanawia determinacja Gronkiewicz i bezsensowna deklaracja topienia pieniedzy podatników - do skutku.
Jesli po kolejnej, kosztownej reanimacji , ktoś tęczę zniszczy, Gronkiewicz bez opamietania utopi tam kolejne tysiące. Takie zachowanie to niegospodarność i tym powinien zając sie prokurator.

Reanimują to kiczowate "dzieło sztuki", jakby od tego zależało istnienie Warszawy. a mnie bedziej bulwersują poniszczone wiaty tramwajowe i zas.ane chodniki, których rozrzutna pani prezydent zdaje sie nie widzieć.




Wyjątkiem są tutaj symbola narodowe, których zniszczenie grozi pozbawieniem wolności - właśnie dlatego sprzeciwiałem się biało-czerwonemu łukowi.
Biało-czerwony łuk nie zostałby spalony, bo nie kojarzy się z pedalskim lobby. Moim zdaniem jest to demonstracja siły Gronkiewicz i ruchu ktory wspiera. Jakos musi sie odwdzieczyc za referendum.
 
M

MacaN

Guest
Primawera napisał:
Biało-czerwony łuk nie zostałby spalony, bo nie kojarzy się z pedalskim lobby
A nie przyszło Ci do głowy, że mógłby być spalony w odwecie ? W takim wypadku osoba, która postawiła ten łuk powinna za to odpowiedzieć.
 

La Bella Luna

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2012
Posty
657
Punkty reakcji
118
Wiek
35
Miasto
Wrocław
To nie homoseksualna tęcza jest tutaj problemem, ale skrajne ugrupowania z którymi nie da się dyskutować. Takie sprawy załatwia się "przy stole" a nie na ulicy. To tak jak z ambasadą rosyjską - niestety wandalizm kosztuje i jak to minister Sikorski trafnie ujął, pseudo-patriotyzm również. Nie tędy droga, takimi sposobami - przy użyciu siły - nie da się załatwić pewnych spraw w państwie bądź co bądź prawa, nie da się przeforsować interesów kogokolwiek - nawet ogólnonarodowych, stosując tego typu metody. Idąc tym tropem, można by było zdetonować jakiś ładunek wybuchowy podczas jednej z parad gejowsko-lesbijskich. Ale halo, przecież tu nie o to chodzi. Nie możemy wyrażać swojego niezadowolenia łamiąc prawo. Wracając zatem do tęczy, jeśli pani prezydent przy takich okolicznościach uznaje, że należy ją postawić na nowo, no cóż... Trudno się dziwić. Oczywiście, że to pieniądze wyrzucone w błoto, aczkolwiek ustąpienie tym bojowo nastawionym osobnikom, również nie można by było uznać za rozsądne rozstrzygnięcie. Patowa sytuacjia, obojętnie jak by się do niej nie podeszło, idealnego rozwiązania nie będzie.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
to jest po prostu szantaż - zdejmijcie tą tęczę bo ją spalę. To może ktoś zaproponuje - miejsce kobiety jest w domu, zakaz wychodzenia z domu bo ktoś zagrozi zgwałceniem

jeśli ktoś czyni zło w imię walki ze złem to sam jest złem, pogaństwo szerzy się w Polsce, który to kraj podobno jest katolicki
 
Do góry