Pozycja społeczna kobiety

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Bardzo proszę, podaj mi konkretny przykład kobiecego szowinizmu. Bo jakoś nie słyszałam, by to kobieta chciała blokować mężczyźnie dostęp do jakieś dotąd przynależnego jej zajęcia i domaganie się dla niego z tej racji niższych zarobków.
A to może podasz jakies przykłady gdy mężczyzni blokowali kobiecie dostęp do jakiegoś zajęcia? Bo znów zmymślasz sobie, typowe kobiece gierki.
Prawdopodobnie dlatego, że nadal to kobiety, nie mężczyźni rodzą dzieci i raczej nie zanosi się, by było odwrotnie...
Przez dzieworodztwo? Ja słyszałem że to zdarzyło sie tylko raz w histori świata i nie wszyscy w to nawet wierzą. Swoją drogą mężczyzni wynależli już sposob aby ludzie mogli rodzic sie bez kobiet ... tylko to bez sensu, żadna przyjemność.
To by było dobre tylko dla homo mężczyzn .
Albo z ust dyrektora w okolicy 50tki, co miało być chyba komplementem w założeniu(sic!)
,,Po tak rzeczowych i fachowych mailach spodziewałem się mężczyzny, a tu przychodzi piękna kobieta. Umie pani zrobić wrażenie, przyznaję''
No wiesz coś strasznego! Rzeczywiscie przestępca z niego. Ale może te meile pisał jakiś znajomy, ja na miejscu tego szefa zrobił jakiś okres próbny, bo to rzeczywiscie dziwne.
,,Mężczyźni chcą kobiet, których już nie ma. Kobiety mężczyzn, których jeszcze nie ma'
Z tym jest inaczej. Mężczyzni to romantycy, wezma każdą ładną kobietę nawet tą biedną i głupią, bo tak mamy.
A kobiety szukaja zawsze tych bogatych, dawniej silnych samcow alfa.
Czy ktoś zna przypadek że bogata kobieta wzieła za męża biedaka? A u mężczyzn to bardzo czeste.
 

Zeus

Nowicjusz
Dołączył
5 Styczeń 2023
Posty
179
Punkty reakcji
19
Wczoraj o taką jedną poszło do piachu dwóch facetów w Poznaniu!
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
A to może podasz jakies przykłady gdy mężczyzni blokowali kobiecie dostęp do jakiegoś zajęcia? Bo znów zmymślasz sobie, typowe kobiece gierki.
Ty naprawdę nie wiesz o tym, że przez wieki dostęp do uniwersytetów mieli tylko mężczyźni? Że kobiety do dziś na identycznym stanowisku dostają czasem mniejszą pensję? Na szczęście to się zmienia, ale o to wszystko była walka. Czasem nadal jest.
Przez dzieworodztwo?
No chyba wielu facetów by tak chciało... Wykpić się z odpowiedzialności za własne dziecko. Latami nie płacąc alimentów, ukrywając dochody. Potrafią tylko wycierać sobie gębę frazesami, ale w praktyce nie na nich spadają główne obowiązki, odpowiedzialność. Może o to m.in. dziewczynom na marszach chodzi? Nie chcą robić za wykorzystywane frajerki, na których barki spada wszystko. I nie życzą sobie, by jakiś palant, co sam dziecka nigdy nie urodzi decydował za nie w ich sprawie.
Naprawdę masz czelność porównywać wysiłek kobiety i jej organizmu włożony w powstanie nowego człowieka z tą zabawą, którą to jest dla faceta? Jesteś tak bezczelny czy tak głupi?
Ja słyszałem że to zdarzyło sie tylko raz w histori świata i nie wszyscy w to nawet wierzą. Swoją drogą mężczyzni wynależli już sposob aby ludzie mogli rodzic sie bez kobiet ... tylko to bez sensu, żadna przyjemność.
To by było dobre tylko dla homo mężczyzn .
Wasza przyjemność nie jest naszym celem życiowym, wyobraź sobie. Ale w przeciwieństwie do niektórych z was, my nie chcemy dyskryminować czy pozbawiać stanowisk. Żeby kobieta znienawidziła mężczyzn musi ją z ich strony spotkać jakaś krzywda, która jest traumą na całe życie. Natomiast niektórzy mężczyźni mają jakieś wrodzone, wpojone przez prymitywnego ojca(?) uprzedzenie. Wynikające z jakiegoś leku/ nie radzenia sobie w sytuacjach damsko- męskich...
Nie spotkałam się z sytuacją, by ,,homo mężczyźni'' próbowali niszczyć czy dyskryminować kobiety. Jest wręcz odwrotnie. Może to wynika z tego, że rozumieją jak boli dyskryminacja, bo sami jej doświadczają. Gej to świetny materiał na przyjaciela dla kobiety i często geje się z kobietami przyjaźnią.
A już najbardziej fascynuje mnie podwójna moralność faceta, który otwarcie mówi, że chodzi na prostytutki, a jednocześnie chce pouczać innych.
Myślisz, że jak Ci pęknie guma z taką panienką i zajdzie w ciąże, to co zrobi? A jeśli będzie chciała urodzić, uznasz dziecko?
Jeśli nie to jesteś zwykłym aborcjonistą, przyczyniającym się do śmierci nienarodzonych, w dodatku własnych dzieci...
No wiesz coś strasznego! Rzeczywiscie przestępca z niego. Ale może te meile pisał jakiś znajomy, ja na miejscu tego szefa zrobił jakiś okres próbny, bo to rzeczywiscie dziwne.
Bez urazy, ale raczej Ci takie stanowisko nie grozi..
Z tym jest inaczej. Mężczyzni to romantycy, wezma każdą ładną kobietę nawet tą biedną i głupią, bo tak mamy.
🤣🤣🤣
Też mi romantyzm! Uprzedmiotowienie kobiety. Gdyby zakochał się w jej wnętrzu, to może jeszcze.
A poza tym, że kompletna bzdura. Już to widzę, jak mężczyzna żyjący na poziomie, cieszący się prestiżem weźmie sobie głupią kobietę gdzieś dalej, niż do łóżka.:) Mężczyźni wyjątkowo nie lubią świecić oczami za swoją kobietę. Kobiety za mężczyzn zresztą też nie. Głupia zona to wstyd i stres dla mężczyzny na poziomie. Żona go ma godnie reprezentować. Dlatego żenią się z kobietami o podobnym statusie i poziomie, przeważnie.
Zdarzają się wyjątki, głównie wśród artystów. Często smród potem pozostaje na lata. Patrz Johnny Depp.
Znam jednego polityka, co tak zrobił i do dziś nie ma miejsca na salonach, bo jest totalnym pośmiewiskiem. Pan od ,,Yes! Yes! Yes!'' o ,,Ej, ej, Isabel''.;) Do końca swych dni, będzie tego żałował.
Mężczyźni pragną żony, którą się mogą pochwalić, wszędzie zabrać, bez obawy, że ta ich skompromituje po całości.
A kobiety szukaja zawsze tych bogatych, dawniej silnych samcow alfa.
Jakaś totalna, archaiczna bzdura. Może pokutuje jeszcze gdzieś wśród mniej zaradnych panienek. No ale jak taki facet spośród wszystkich dostępnych kobiet, wybierze pustą lalkę, która leci tylko na kasę, to niech się nie dziwi, że na koniec zostanie oskubany, jak kurczak i niech nie przekłada gorzkiego doświadczenia generalizując, ze wszystkie kobiety takie są.
Czy ktoś zna przypadek że bogata kobieta wzieła za męża biedaka? A u mężczyzn to bardzo czeste.
Oczywiście. Np. znane stare piosenkarki biorą sobie młodych tancerzy za partnerów. Podobnie jak ich koledzy po fachu.
Odhibernuj się z tego XIXw. bo to już nie te czasy, gdy kobieta nie mogąc zarobić, była sprzedawana, jak krowa- temu co więcej zapłaci...

Z prywatnego życia nie znam nikogo, kto by wyszedł za mąż dla pieniędzy. Zawsze w grę wchodzi uczucie, a potem dorabiają się razem.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87

Użytkowniku Temp1, po pierwsze- gratuluję zaręczyn.:D
Po drugie- Ta pani ze zdjęcia ma męża, który pojechał na Słowację razem z nią. Czemu więc tylko na niej wieszane są psy?
Już abstrahując w ogóle od tego, że wstrętne jest takie wtrącanie się w cudze prywatne sprawy.
Powyższe piszę nie będąc prywatnie zwolenniczką aborcji. Nie poczuwam się jednak na sędziego w cudzej sprawie.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Ty naprawdę nie wiesz o tym, że przez wieki dostęp do uniwersytetów mieli tylko mężczyźni? Że kobiety do dziś na identycznym stanowisku dostają czasem mniejszą pensję?
Co do uniwersytetów to co ja na to moge i inni mężczyzni? Masz podobne podejscie jak murzyni w USA. Bo kiedys cos tam to teraz trzeba przed wami kobietami i murzynami na kolanach?
A w pracy płaci się za pracxę. Można byc na identycznych stanowiskach ale inaczej pracowac. Mężczyzni są bardziej inowacyjni,bystrzejsi, maja przeważnie większą wiedzę.
Ciekawe dlaczego dużo kobiet woli isc do ginekologa a nie do ginekolożki? To powinno wam wlasnie dac do myslenia.
No i nawet kobiety wolą miec szefa niż szefową , wielokrotnie słyszalem to od kobiet.
No chyba wielu facetów by tak chciało... Wykpić się z odpowiedzialności za własne dziecko. Latami nie płacąc alimentów, ukrywając dochody.
Przecież na marszach kobiety zawsze wyły to ich brzuch to tylko ich. Ze mężczyzni nie mają prawo o niczym decydowac.
A wiec wygląda że mężczyzna jest tylko do płacenia za błędy kobiety i za ich decyzje? Taki szowinizm kobiet i traktowanie mężczyzn jako kogos gorszego?
Może o to m.in. dziewczynom na marszach chodzi
Przeczytaj wyżej. Ich brzuch ich problem. Jesli mężczyzna nie może o niczym decydowac to dlaczego ma placic? Wasz brzuch.... wasz problem, bądz konsekwentna.
Ja teraz obcej kobiecie nawet w pociągu nie poloże bagaż na góre i nie zdejmę. Macie co chcecie.
Ostatni raz to ciężarnej ukraince zanioslem bagaż po schodach na peron z tunelu na dworcu Warszawa Wschodnia. Tylko dlatego ze zrobiło mi sie jej szkoda bo widziałem ze prosiła kilku mężczyzn i ją olali.
Mam miękkie serce dla kobiet.

Wasza przyjemność nie jest naszym celem życiowym, wyobraź sobie.
Waszym celem w zycie jest miec potomstwo i je wychować, tak was stworzyła natura, takie macie instynkty.... albo Bóg do wyboru.
Natomiast niektórzy mężczyźni mają jakieś wrodzone, wpojone przez prymitywnego ojca
No to proponuje wychowac syna na geja, ubieraj go w rózowe sukienki, dawaj lalki do zabawy, każ mu sikac na siedząco.
To nowoczesnie tak i postępowo.
Nie spotkałam się z sytuacją, by ,,homo mężczyźni'' próbowali niszczyć czy dyskryminować kobiety. Jest wręcz odwrotnie.
No wiesz a ja słyszałem i to wielokrotnie. Na przyklad autorka Harry Pottera jest niszczona za to ze mówi że kobieta to człowiek który urodzł sie kobietą. I jest niszczona przez srodowiska trans, homo. Poczytaj sobie o tym.
Poczytaj sobie jak kobiety w sporcie są dyskryminowane bo mężczyzni trans wymyslili sobie że będą sportowcami i prawdziwe kobiety nie mają z nimi szans, itd. Mało wiesz o takich sprawach jak na kogos niefizycznego.

Ogólnie dla mężczyzn homo jestescie chwastami, dla nich jestescie ogromną konkurencją.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Co do uniwersytetów to co ja na to moge i inni mężczyzni? Masz podobne podejscie jak murzyni w USA. Bo kiedys cos tam to teraz trzeba przed wami kobietami i murzynami na kolanach?
😄A to ciekawy zarzut. Szczególnie od kogoś, kto nonstop żyje historią sprzed 80 lat i chce ją przekładać na współczesność.
A w pracy płaci się za pracxę. Można byc na identycznych stanowiskach ale inaczej pracowac. Mężczyzni są bardziej inowacyjni,bystrzejsi, maja przeważnie większą wiedzę.
Stek bzdur. Mają głównie wybujałe, niepoparte stanem faktycznym ego. Jak to ujął mój szef. Ciężej pracują zwykle kobiety, co wynika z odpowiedzialności i chęci wykazania się na stanowisku. W szkole zwykle lepiej uczą się dziewczyny i są solidniejsze, bystrzejsze od chłopców. Kobieta też jest bardziej cwana. Lata użerania się z męką dominacją, ją tego nauczyły.
Badania wykazały też, że kobiety mają większy zasób słownictwa i samokrytycyzm, a co za tym idzie rzadziej zrobią błędny, efekciarski projekt. Taki przykład różnicy między męską a żeńską naturą widać już w prozaicznej sytuacji zapytania nieznajomego o drogę. Kobieta wskaże ją, gdy ją zna. Gdy nie zna, zgodnie z prawdą odpowie- nie wiem. Mężczyzna czy wie, czy nie, odpowie i wyprowadzi kogoś w zupełnie inny kierunek. Tylko dlatego, że nie chce się przyznać, że czegoś nie wie. To przekłada się na pracę i kosztuje błędy, które później trzeba usuwać, co zajmuje czas i pieniądze. Kobieta takie błędy popełnia o wiele rzadziej. Woli 4 razy sprawdzić, jak czegoś nie wie, niż udawać, że wie, bo jej się nie chce sprawdzić i w efekcie wprowadzić kogoś w błąd.
Mowa tu o zwykłych pracownikach intelektualnych, nie o geniuszach. Tych faktycznie wśród mężczyzn sporo więcej, ale stanowią oni tylko garstkę przedstawicieli męskiej płci. Podobnie jest z głupkami. Głupia baba rzadko jest tak głupia, jak głupi facet. Głupota męska jest tak katastrofalna, że aż widowiskowa. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, jak faceci z grupy tych głupków czy przeciętniaków poczuwają się do geniuszy, do których mają się tak, jak świnia do baletu.:)
Ciekawe dlaczego dużo kobiet woli isc do ginekologa a nie do ginekolożki? To powinno wam wlasnie dac do myslenia.
A skąd tak bzdurny wniosek?? Jeśli płeć lekarza ma jakikolwiek wpływ na wybór, to kobieta częściej wybierze kobietę, by uniknąć obnażania się przed obcym facetem. Np. moja mama do faceta ginekologa by nie poszła.
No i nawet kobiety wolą miec szefa niż szefową , wielokrotnie słyszalem to od kobiet.
Nie narzekam ani na szefa, ani na dwie poprzednie szefowe. Moja mama miała paskudną szefową. Kobietę, która wskoczyła na stanowisko i chciała wszystkim udowodnić, że jest twardsza, niż facet, co sprowadzało się do zwykłego chamstwa i pomiatania pracownikami. Mama się z nią procesowała o mobbing. I wygrała. Babę zwolnili. Są takie przypadki obrzydliwych karierowiczek niszczących otoczenie. Ja wcale tego nie neguję.
Należy pietnować takie zjawisko i zwalczać. Dzisiejsze przepisy na to pozwalają.
Przecież na marszach kobiety zawsze wyły to ich brzuch to tylko ich. Ze mężczyzni nie mają prawo o niczym decydowac.
Ale urodzone dziecko brzuchem już nie jest i ma DWOJE rodziców.
A wiec wygląda że mężczyzna jest tylko do płacenia za błędy kobiety i za ich decyzje? Taki szowinizm kobiet i traktowanie mężczyzn jako kogos gorszego?
Dlaczego za błędy? Dziecko nie jest błędem! Dziecko jest człowiekiem, któremu należy się utrzymanie. Tym bardziej od tatusia, który wymiguje się od innych form opieki. Z jakiej racji ma to spadać tylko na matkę?
O tym właśnie pisałam, że gdzie indziej taki wydziera się i obraża takie kobiety, co nie chcą być odgórnie zmuszone do rodzenia, a z drugiej wymiguje się od odpowiedzialności za dziecko, które spłodził. Obrzydliwa hipokryzja. Na szczęście nauka pomału kładzie kres temu zwalania całej odpowiedzialności na kobietę.
Przeczytaj wyżej. Ich brzuch ich problem. Jesli mężczyzna nie może o niczym decydowac to dlaczego ma placic? Wasz brzuch.... wasz problem, bądz konsekwentna.
Nie ma tak w naszym państwie. W Polsce kobieta musi urodzić, według prawa. Mnie to prawo nie dotyka, bo ja i tak nie brałabym aborcji pod uwagę, ale widzę tą rażącą niesprawiedliwość w traktowaniu kobiet i mężczyzn, i nie dziwię się, że są na to wściekłe Mężczyzna może decydować o urodzonym dziecku, mając prawa rodzicielskie. Jeśli się nie chce z nich wywiązywać, to jego psim obowiązkiem jest dokładać się do utrzymania dziecka.
Seks to nie jest zabawa bez konsekwencji. To może być rozrywka, ale dla ODPOWIEDZIALNYCH ludzi. Nie chcesz spłodzić dziecka, zakładaj gumkę/ poddaj się wazektomii, albo sypiaj z gumową lalką. Są już takie, co do złudzenia przypominają prawdziwą kobietę.:)
Ja teraz obcej kobiecie nawet w pociągu nie poloże bagaż na góre i nie zdejmę. Macie co chcecie.
A kto Ci karze?
Ostatni raz to ciężarnej ukraince zanioslem bagaż po schodach na peron z tunelu na dworcu Warszawa Wschodnia. Tylko dlatego ze zrobiło mi sie jej szkoda bo widziałem ze prosiła kilku mężczyzn i ją olali.
Mam miękkie serce dla kobiet.
Ja jak byłam w ciąży to nikogo o nic nie prosiłam. Byłam zdziwiona, że młodzi chłopcy(głównie oni) sami ustępują mi miejsca. To kwestia kultury, nie prawa. Ja wcale tego nie oczekiwałam. Brałam ile byłam w stanie unieść, gdy mój chłop akurat miał zlecenie w innym mieście o nie mógł mi pomóc. Nie egzekwowałam też swojego prawa do pierwszeństwa w kolejce, jeśli widziałam przed sobą babinkę, albo dziadka o kulach. Miałam do tego prawo, ale jest też coś takiego, jak kultura i empatia.
Zawsze śmieszą mnie te pierdoły, o tym jak to ,,feminizm się kończy, gdy trzeba wnieść kanapę''😆
A po co ją wnosić, prosić się jakiegoś faceta, gdy zarabia się pieniądze i można zapłacić tragarzom?:)
W Szwecji w takich firmach potrafią pracować kobiety i wnosić rzeczy mężczyznom, bo tam jest prawdziwe równouprawnienie.
Takiemu Szwedowi nie przyjdzie do głowy, by wyręczać kobietę w jej pracy, obraźliwie sugerując, że ona sobie nie poradzi. Ale już ten sam Szwed poproszony a taką pomoc, bez problemu pomoże, bo to bardzo uprzejmy naród. I o tą właśnie uprzejmość, kulturę się to wszystko rozbija.
Waszym celem w zycie jest miec potomstwo i je wychować, tak was stworzyła natura, takie macie instynkty.... albo Bóg do wyboru.
Mamy różne cele życiowe. Nie jesteśmy monolitem. I nie facet będzie decydował o tym za nas.
No to proponuje wychowac syna na geja, ubieraj go w rózowe sukienki, dawaj lalki do zabawy, każ mu sikac na siedząco.
To nowoczesnie tak i postępowo.
Nie można ,,wychować kogoś na geja''. Jeśli urodził się gejem, to nim będzie, a ja to zaakceptuję. Ale raczej nie zanosi się, byłabym więc zdziwiona.
A wychować, to go zamierzamy na fajnego człowieka, przede wszystkim. Kto powiedział, że fajnym człowiekiem nie może być heteroseksualny facet. Ja znam samych takich, bo szowinistyczne świnie natychmiast wyrzucam ze swoich znajomych. Na szczęście mało takich widać poza internetem i coraz mniej są akceptowalni.
No wiesz a ja słyszałem i to wielokrotnie. Na przyklad autorka Harry Pottera jest niszczona za to ze mówi że kobieta to człowiek który urodzł sie kobietą. I jest niszczona przez srodowiska trans, homo. Poczytaj sobie o tym.
Nie jest niszczona ona, za płeć, tylko atakowana jest jej książka. Każde środowisko ma swoich skrajnościowców i palantów. Środowisko ludzi lgbt nie jest tu wyjątkiem.
Już wole być chwastem dla geja( kompletna bzdura, znam kilku gejów i bardzo lubię, nigdy mnie źle nie potraktowali), niż dla męskiej szowinistycznej świni pralką, kuchenką czy bezwolną lalą do zaspokajania jego potrzeb.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
😄A to ciekawy zarzut. Szczególnie od kogoś, kto nonstop żyje historią sprzed 80 lat i chce ją przekładać na współczesność.
Kobieto pomysl? Chodzi o Wołyń? Wiem że dla ciebie to bez znaczenia bo kochasz ukrainców. Ale problemem jest to że ukraincy stawiają pomniki mordercom tym którzy mordowali 80 lat temu. A wiec uważają ich za bohaterów.
Co by było gdyby Niemcy stawiali pomniki mordercom z SS, pomniki Hitlerowi , Himlerowi itd?
Niemcom nie wolno ale ukraincom można? Bo ukraincy mordowali tylko Polaków?
Coś masz przeciw Polakom?
Stek bzdur. Mają głównie wybujałe, niepoparte stanem faktycznym ego. Jak to ujął mój szef. Ciężej pracują zwykle kobiety, co wynika z odpowiedzialności i chęci wykazania się na stanowisku. W szkole zwykle lepiej uczą się dziewczyny i są solidniejsze, bystrzejsze od chłopców.
Widzisz tak kobiety uczą się czesto lepiej bo uczą sie na pamięć, to nie znaczy że sa bystrzejsze, tylko bardziej się starają bo wiedza że same prochu nie wymyslą. Dlaczego nie ma kobiet lub prawie nie ma wybitnych kucharek, projektantek mody, wynalazczyń itd?
Bo kobiety swietnie coś robią to czego sie nauczyły. Dlatego gotują jak swoje matki, ich babki itd.
Ale brak wam inowacyjnosci, potraficie swietnie coś kopiowac ale same nic nie wymyslicie.
Kobieta też jest bardziej cwana.
To prawda...niestety.
Badania wykazały też, że kobiety mają większy zasób słownictwa i samokrytycyzm, a co za tym idzie rzadziej zrobią błędny, efekciarski projekt.
No widzic własnie, mają wiekszy zasób słow i własnie dużo mówią o niczym. Samokrytyzmu zero macie A te badania były anonimowe........ bo jesli tak to.....xD
Ale urodzone dziecko brzuchem już nie jest i ma DWOJE rodziców.
Tylko ze mężczyzna nie ma nic do powiedzenia czy kobieta urodzi czy nie. I kobiety na swoich marszach twierdzily ze ich brzuch i to co w brzuchu to tylko ich sprawa. Więc dlaczego teraz ma miec coś do tego co było u was w brzuchu? Wasza decyzja wasz problem. To prawda że prawo w Polsce jest przeciw mężczyznom. I trzeba walczyc o równe prawa dla mężczyzn!
Dlaczego mają odpowiadac za decyzje kobiet? Mężczyna powinien wspóldecydowac co do płodu w brzuchu kobiety, a jesli nie to..... zero odpowiedzialnosci za dziecko. to dziecko kobiety.
Mamy różne cele życiowe. Nie jesteśmy monolitem. I nie facet będzie decydował o tym za nas.
Przecież to nie facet mówi kobiecie że ma miec dziecko. Kobieta to ssak, samica ssaka. Natura stworzyła samice do rozmnażania, natura lub BÓG, co kto lubi.
To natura tak decyduje a natura jest rodzaju żeńskiego.xD A więc to wy same macie taką potrzebę , tak was stworzyła natura.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Kobieto pomysl? Chodzi o Wołyń? Wiem że dla ciebie to bez znaczenia bo kochasz ukrainców.
Widać, że nieuważnie czytasz moje wpisy, bądź bez zrozumienia. Gwoli przypomnienia- jako zwykłych ludzi wolę Rosjan. Za Ukraińcami nigdy szczególnie nie przepadałam. Teraz się do nich przekonuję trochę, ale dalej im do końca nie ufam. Nie jest to jednak dla mnie powód, by popierać chorą, morderczą politykę Kremla. A zwykłym Rosjanom najbardziej zarzucam bierność wobec takiej polityki.
Ale problemem jest to że ukraincy stawiają pomniki mordercom tym którzy mordowali 80 lat temu. A wiec uważają ich za bohaterów.
Co by było gdyby Niemcy stawiali pomniki mordercom z SS, pomniki Hitlerowi , Himlerowi itd?
Niemcy, gdyby nie przegrali wojny pewnie też by stawiali. Sprawa Wołynia powinna być załatwiona i strona polska powinna się tego domaga
Widzisz tak kobiety uczą się czesto lepiej bo uczą sie na pamięć, to nie znaczy że sa bystrzejsze, tylko bardziej się starają bo wiedza że same prochu nie wymyslą.
Akurat. Ciekawe z czego takie wnioski. Pewnie z tylnej części ciała wzięte, jak większość Twoich teorii, zwłaszcza, co do płci.
Dlaczego nie ma kobiet lub prawie nie ma wybitnych kucharek, projektantek mody, wynalazczyń itd?
Jak to nie ma? Nie słyszałeś o Chanel, Vivienne Westwood, Donatelli Versace? To po co się wypowiadasz w temacie, o którym nie masz pojęcia?
Dobitny dowód na to co pisałam w poprzednim poście- faceci wypowiadają się na temat rzeczy, o których nie mają wiedzy.
Tak samo są kucharki. Chociaż ja akurat stanie przy garach, chętnie oddałabym panom.😣
Wynalazczynie pojawiają się od niedawna. Bo od niedawna mają dostęp do świata nauki.
Bo kobiety swietnie coś robią to czego sie nauczyły. Dlatego gotują jak swoje matki, ich babki itd.
Ale brak wam inowacyjnosci, potraficie swietnie coś kopiowac ale same nic nie wymyslicie.
Kolejne kłamstwo. Znów brak wiedzy. Zobacz sobie, kto był pierwszym programistą, kto stworzył podwaliny pod system GPS, vi-fi, czy bluetooth(podpowiem, że piękna przedwojenna aktorka).
Ty sam co wynalazłeś, Saymonie?:)
To prawda...niestety.

No widzic własnie, mają wiekszy zasób słow i własnie dużo mówią o niczym. Samokrytyzmu zero macie A te badania były anonimowe........ bo jesli tak to.....xD
Były to badania przeprowadzana przez jakiś uniwersytet, bodajże.
Tylko ze mężczyzna nie ma nic do powiedzenia czy kobieta urodzi czy nie. I kobiety na swoich marszach twierdzily ze ich brzuch i to co w brzuchu to tylko ich sprawa. Więc dlaczego teraz ma miec coś do tego co było u was w brzuchu? Wasza decyzja wasz problem. To prawda że prawo w Polsce jest przeciw mężczyznom. I trzeba walczyc o równe prawa dla mężczyzn!
Facet nie przejmie ciąży za kobietę i nie urodzi za nią. Więc jeśli ona podejmie ten trud, o to trud i wielkie cierpienie- poród i dziecko jest na świecie, psim obowiązkiem faceta jest utrzymywać to dziecko. I wreszcie jest sprawiedliwość dzięki badaniom DNA! Koniec z wymigiwaniem się z odpowiedzialności za własne dziecko, bo ojcostwo można udowodnić.:)

Dlaczego mają odpowiadac za decyzje kobiet? Mężczyna powinien wspóldecydowac co do płodu w brzuchu kobiety, a jesli nie to..... zero odpowiedzialnosci za dziecko. to dziecko kobiety.
Nie powinien. To nie on rodzi. A jak nie chce zapładniać, to niech uważa, gdzie pakuje to co ma między nogami i się zabezpiecza. Albo niech się przerzuci na chłopów.:)
Przecież to nie facet mówi kobiecie że ma miec dziecko.
Przecież to facet ją zapładnia. ,,Kobieta nie ma dziecka przez partenogenezę'':)
Kobieta to ssak, samica ssaka. Natura stworzyła samice do rozmnażania,
I ta natura tak stwarza człowieka, że jedna kobieta chce, druga nie. Wbrew temu co sugerujesz, spora grupa mężczyzn też chce mieć dziecko. A ci co nie chcą, niech uważają co robią i wezmą odpowiedzialność.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
😄A to ciekawy zarzut. Szczególnie od kogoś, kto nonstop żyje historią sprzed 80 lat i chce ją przekładać na współczesność.

Stek bzdur. Mają głównie wybujałe, niepoparte stanem faktycznym ego. Jak to ujął mój szef. Ciężej pracują zwykle kobiety, co wynika z odpowiedzialności i chęci wykazania się na stanowisku. W szkole zwykle lepiej uczą się dziewczyny i są solidniejsze, bystrzejsze od chłopców. Kobieta też jest bardziej cwana. Lata użerania się z męką dominacją, ją tego nauczyły.
Badania wykazały też, że kobiety mają większy zasób słownictwa i samokrytycyzm, a co za tym idzie rzadziej zrobią błędny, efekciarski projekt. Taki przykład różnicy między męską a żeńską naturą widać już w prozaicznej sytuacji zapytania nieznajomego o drogę. Kobieta wskaże ją, gdy ją zna. Gdy nie zna, zgodnie z prawdą odpowie- nie wiem. Mężczyzna czy wie, czy nie, odpowie i wyprowadzi kogoś w zupełnie inny kierunek. Tylko dlatego, że nie chce się przyznać, że czegoś nie wie. To przekłada się na pracę i kosztuje błędy, które później trzeba usuwać, co zajmuje czas i pieniądze. Kobieta takie błędy popełnia o wiele rzadziej. Woli 4 razy sprawdzić, jak czegoś nie wie, niż udawać, że wie, bo jej się nie chce sprawdzić i w efekcie wprowadzić kogoś w błąd.
Mowa tu o zwykłych pracownikach intelektualnych, nie o geniuszach. Tych faktycznie wśród mężczyzn sporo więcej, ale stanowią oni tylko garstkę przedstawicieli męskiej płci. Podobnie jest z głupkami. Głupia baba rzadko jest tak głupia, jak głupi facet. Głupota męska jest tak katastrofalna, że aż widowiskowa. A najśmieszniejsze w tym wszystkim jest, jak faceci z grupy tych głupków czy przeciętniaków poczuwają się do geniuszy, do których mają się tak, jak świnia do baletu.:)

A skąd tak bzdurny wniosek?? Jeśli płeć lekarza ma jakikolwiek wpływ na wybór, to kobieta częściej wybierze kobietę, by uniknąć obnażania się przed obcym facetem. Np. moja mama do faceta ginekologa by nie poszła.

Nie narzekam ani na szefa, ani na dwie poprzednie szefowe. Moja mama miała paskudną szefową. Kobietę, która wskoczyła na stanowisko i chciała wszystkim udowodnić, że jest twardsza, niż facet, co sprowadzało się do zwykłego chamstwa i pomiatania pracownikami. Mama się z nią procesowała o mobbing. I wygrała. Babę zwolnili. Są takie przypadki obrzydliwych karierowiczek niszczących otoczenie. Ja wcale tego nie neguję.
Należy pietnować takie zjawisko i zwalczać. Dzisiejsze przepisy na to pozwalają.

Ale urodzone dziecko brzuchem już nie jest i ma DWOJE rodziców.

Dlaczego za błędy? Dziecko nie jest błędem! Dziecko jest człowiekiem, któremu należy się utrzymanie. Tym bardziej od tatusia, który wymiguje się od innych form opieki. Z jakiej racji ma to spadać tylko na matkę?
O tym właśnie pisałam, że gdzie indziej taki wydziera się i obraża takie kobiety, co nie chcą być odgórnie zmuszone do rodzenia, a z drugiej wymiguje się od odpowiedzialności za dziecko, które spłodził. Obrzydliwa hipokryzja. Na szczęście nauka pomału kładzie kres temu zwalania całej odpowiedzialności na kobietę.

Nie ma tak w naszym państwie. W Polsce kobieta musi urodzić, według prawa. Mnie to prawo nie dotyka, bo ja i tak nie brałabym aborcji pod uwagę, ale widzę tą rażącą niesprawiedliwość w traktowaniu kobiet i mężczyzn, i nie dziwię się, że są na to wściekłe Mężczyzna może decydować o urodzonym dziecku, mając prawa rodzicielskie. Jeśli się nie chce z nich wywiązywać, to jego psim obowiązkiem jest dokładać się do utrzymania dziecka.
Seks to nie jest zabawa bez konsekwencji. To może być rozrywka, ale dla ODPOWIEDZIALNYCH ludzi. Nie chcesz spłodzić dziecka, zakładaj gumkę/ poddaj się wazektomii, albo sypiaj z gumową lalką. Są już takie, co do złudzenia przypominają prawdziwą kobietę.:)

A kto Ci karze?

Ja jak byłam w ciąży to nikogo o nic nie prosiłam. Byłam zdziwiona, że młodzi chłopcy(głównie oni) sami ustępują mi miejsca. To kwestia kultury, nie prawa. Ja wcale tego nie oczekiwałam. Brałam ile byłam w stanie unieść, gdy mój chłop akurat miał zlecenie w innym mieście o nie mógł mi pomóc. Nie egzekwowałam też swojego prawa do pierwszeństwa w kolejce, jeśli widziałam przed sobą babinkę, albo dziadka o kulach. Miałam do tego prawo, ale jest też coś takiego, jak kultura i empatia.
Zawsze śmieszą mnie te pierdoły, o tym jak to ,,feminizm się kończy, gdy trzeba wnieść kanapę''😆
A po co ją wnosić, prosić się jakiegoś faceta, gdy zarabia się pieniądze i można zapłacić tragarzom?:)
W Szwecji w takich firmach potrafią pracować kobiety i wnosić rzeczy mężczyznom, bo tam jest prawdziwe równouprawnienie.
Takiemu Szwedowi nie przyjdzie do głowy, by wyręczać kobietę w jej pracy, obraźliwie sugerując, że ona sobie nie poradzi. Ale już ten sam Szwed poproszony a taką pomoc, bez problemu pomoże, bo to bardzo uprzejmy naród. I o tą właśnie uprzejmość, kulturę się to wszystko rozbija.

Mamy różne cele życiowe. Nie jesteśmy monolitem. I nie facet będzie decydował o tym za nas.

Nie można ,,wychować kogoś na geja''. Jeśli urodził się gejem, to nim będzie, a ja to zaakceptuję. Ale raczej nie zanosi się, byłabym więc zdziwiona.
A wychować, to go zamierzamy na fajnego człowieka, przede wszystkim. Kto powiedział, że fajnym człowiekiem nie może być heteroseksualny facet. Ja znam samych takich, bo szowinistyczne świnie natychmiast wyrzucam ze swoich znajomych. Na szczęście mało takich widać poza internetem i coraz mniej są akceptowalni.

Nie jest niszczona ona, za płeć, tylko atakowana jest jej książka. Każde środowisko ma swoich skrajnościowców i palantów. Środowisko ludzi lgbt nie jest tu wyjątkiem.

Już wole być chwastem dla geja( kompletna bzdura, znam kilku gejów i bardzo lubię, nigdy mnie źle nie potraktowali), niż dla męskiej szowinistycznej świni pralką, kuchenką czy bezwolną lalą do zaspokajania jego potrzeb.
Autorka książki jest atakowana
Bo odważyła się zapytać i bronić
Tradycyjnego pojęcia płci.
Dziwne dla niej był napis na
Podpaskach dla osoby, które menstruują" .
a później co jest oczywiste
Dla każdego jakim prawem facet
Który udaje kobietę może brać udział
Ich zawodach i ma przewagę fizyczną
I bierze legalnie doping przez hormony.
Skutek atakowanie i grożenie śmiercią .
Oczernianie kobiet od osób które
Mają macicze, redukowanie do osób
Które czują się kobietą lub kobiety
Wielu płci i za to
Od cudaków ma opluwanie i nie ważne że nic
Nie ma przeciwko nim i tylko broni
Sportu kobiecego i męskim nie ma
Cudaków który biorą ich zawodach
Udział a odwrotnie tak i nie mają
Wyników a robienie cyrku nagle ma wyniki.
Jest oczerniona od słowa terf tylko
Dlatego ze jest kobietą i nie zgadza
Się by postać przebierając się za
Kobietę brał udział ich wydarzeniach ,
Wchodził do szatni, pod prysznic
I machał męskimi organami i robił
Siebie cyrk że jest to kobiecy
Organ.
Nie można się urodzić homo
Bo takie czyny nie istnieją i
Genetyka ich nie zna a gdyby
Były to należało by to traktować
Jako chorobę genetyczną do usunięcia
I po badaniu wykastrować siebie i ród.
Kobiety odpowiadają że ich
Syn może się stać homo lub
Mentalnym homo.
Od 10 roku życia jest człowiekiem
A wcześniej na poziomie psa i
Jeśli przebywa nadmiarze kobiet
Może siebie uznać za nią i
Może tym pomóc jeśli ubiera
Go sukienki, maluje go lub robi
Warkocze a najbardziej jeśli
Pomoże mu zmieniać płeć a
Sporej ilości przypadków pomaga
Uleganiu chorobie by pomagać
Amputować piersi, uleganie że
Jest kobietą zamiast ignorować to
I starszym wieku znika a skrajnym
Przypadku życzenie śmierci i kara
Fizyczna by stał się normalny i naturalne
Jest że nie utrzymuje po tym kontaktu
I traktuję jak wroga i chorobę jeśli
Nie naprawi tego czynu i nie ma
Wstępu do domu i nie będzie ulegał
Fikcji i urojeniu które widać.
Społecznie zanik cech męskich przez
Kobiety Jak wikingowie dawniej wzór cnót
A dzisiaj mentalna i fizyczna kobieta.
Zbierające 50O plus odpowiadają
Że może stać się kobietą lub
Homo albo mentalnym homo.
1 rozwody powodują choroby
U dzieci i tego powodu dostanie
Choroby psychicznej.
2 samotne prowadzą jawny lub
Ukryty dom publiczny i meline
A skutek ofiarą przemocy fizycznej
I seksualnej .
3 pozwalanie by udawał fizycznie
Kobietę.
4 społecznie chuligan kocha
I porzuca a wychowany na
Mentalną kobietę bierze i robi
Za pieska do dzieci albo żyje
Niby związku po zakończeniu,
Strefie przyjaźni na żywo albo ma
Chorobę psychiczną i rozdaję
Za zdjęcia, filmy pornograficzne
Lub bez tego charakteru kasę.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
в наш час рівності жінки вже майже на 100% мають такі ж права і вигоди як і чоловіки але не завжди це добре ...
Na papierze raczej tak. W praktyce bywa różnie i dalej jest trochę do zrobienia.
Im młodsze pokolenie, tym równouprawnienie jest oczywistsze dla niego. W przyszłości więc problem powinien zniknąć, o ile nie podbije nas kultura islamska.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Na papierze raczej tak. W praktyce bywa różnie i dalej jest trochę do zrobienia.
Im młodsze pokolenie, tym równouprawnienie jest oczywistsze dla niego. W przyszłości więc problem powinien zniknąć, o ile nie podbije nas kultura islamska.
To niby równo uprawnienie oznacza
Przywileje niż równe prawa i
Wiara stare prawa bez obowiązku .
Oszukiwanie firmy że nie jest w
Ciąży i okradanie firmy i jawne
Oszustwo i kradzież legalnie
Dozwolone i brak zdolności
By je anulować .
Parytety x kobiet na listach
Wyborczych a wersji bardziej urojonej
Połowę list i patologiczne pomysły by
Firmy robiły w kierownictwie to samo .
Rozwody dla kobiet nie ważne
Czyja wina dostaje nadmiar
Kasy, swoboda testów genetycznych,
Kasa najlepsze nawet bez dzieci.
Rozwody finansowo są nagradzane
I promowane dla kobiet i są
Zachęcane do ich brania i sposób
Na życie plus nadmiar kasy od
Państwa.
Brak kary za śmierć zdrowego dziecka
Bez wiedzy faceta a odwrotnie ma
Karę i jest to szczególna patologia
By bez jego wiedzy niszczyć zdrowe
Dziecko i takie czyny są promowane
Dla kobiet i każdy ma je nagradzać.
Antykoncepcja według nich kosztuje miliony
A jak jej nie ma to nie robi
Się stosunków lub nie odbywa się
Pełnego aktu .
Nie odpowiada za wady genetyczne
I parodie życia a gdy jest zdrowe
To ma się skutki lub oddaje do domu
Dziecka albo osobą
Bez płodnym głównie rodzinie.
 
Ostatnia edycja:

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Panie k, na to jest prosta recepta zwana intercyzą.;)
Dalej mimo szczerej sympatii do Ciebie (mimo odmiennych poglądów, potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy i nie zauważyłam u Ciebie agresji, co bardzo na plus), nie brnęłam. Czas już mnie nagli...
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.:)
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Jak to nie ma? Nie słyszałeś o Chanel, Vivienne Westwood, Donatelli Versace?
Ogromna wiekszosc tych geniuszy mody , kucharzy, wynalaców to mężczyzni, taka jest prawda. A Donateli Versace wykreowała się dzieki bratu, to on był tym ważniejszym i głównym kreatorem mody. swoją drogą ta Donateli to wygląda jak Frankenstein.
Nie powinien. To nie on rodzi. A jak nie chce zapładniać, to niech uważa, gdzie pakuje to co ma między nogami i się zabezpiecza.
A może kobieta niech uważa komu rostawia nogi? Ja tylko przedstawiam hasła kobiet z marszów, wasz brzuch i nikogo więcej. A więc co my mamy do waszego brzucha?
Co innego jesli mężczyzna ojciec też mógł decydowac o tym co w czesci jego jest w tym brzuchu.
I ta natura tak stwarza człowieka, że jedna kobieta chce, druga nie. Wbrew temu co sugerujesz, spora grupa mężczyzn też chce mieć dziecko. A ci co nie chcą, niech uważają co robią i wezmą odpowiedzialność.
Ja się zgadzam z tobą, w naturze też są wybrakowane osobniki ktore nie dążą do przedłużenia gatunku, to normalne.
I to prawda że wiekszośc mężczyzn też chce dzieci, to też sprawka natury... Boga do wyboru.
Ale mężczyzni chcą miec prawo decyzji, dlaczego to kobieta o wszystkim ma decydowac bo to jej brzuch? Jej brzuch ale to co w brzuchu już wspólne? I jesli mężczyna nie ma praw do tego co w brzuchu przed narodzeniem to i po narodzeniu też go nie powinno obchodzic.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Panie k, na to jest prosta recepta zwana intercyzą.;)
Dalej mimo szczerej sympatii do Ciebie (mimo odmiennych poglądów, potrafisz wywołać uśmiech na mojej twarzy i nie zauważyłam u Ciebie agresji, co bardzo na plus), nie brnęłam. Czas już mnie nagli...
Pozdrawiam i miłego dnia życzę.:)
Zamiast tworzyć osobne dokumenty
To lepiej powrócić do realnej równości
Wobec prawa i realnego karania
Za swoje czyny i nie dawanie
Nagrody za złe czyny a sądy opanowane
Przez kobiety nie promowały nagród
Za rozwód i pomagały zwiększać
Alimenty przez prywatną szkołę, zajęcia
I niby faceci też tak robią np facet
Płaci na dzieci i nagle próba ich
Zwiększenia by dawać dziecku na wyjazdy.
Ma tylko obowiązek na podstawowe
Wydatki a nie zbędne rzeczy.
Tylko wynaturzona patologia
Mogła wymyśleć by dawać
Nagrody za rozwód i karać za brak
Winy.
Gdyby rozwody i dawanie pieniędzy
Tylko na podstawie dowodów i
Realnych czynów to ich liczba by
Spadła i próba ich brania bez
Dowodów powinna być traktowana
Jak choroba i wysyłanie na leczenie.
Nie bylo by morderstwa tego powodu
A po tym samobójstwa i taka
Julka odpowiada za niego i swoją
Śmierć.
Nie było patologii i rozwód i oczywiste
Jest że tym przypadku odpowie agresją
A po tym ukarze siebie lub na wakacjach
I nagle choroba i ma zostawić wakacje
Za które zapłacił I ten sam skutek co poprzednia sytuacja.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Po to Panie k, że czasem ludziom zwyczajnie nie wychodzi w związku i nie da się go uratować. Taka atmosfera też szkodzi dzieciom. Czasem ze względy na nie lepiej się rozstać, niż męczyć razem żyjąc w coraz większej frustracji, którą dzieci odczuwają. Dzieci są mądrzejsze, czują, widzą i rozumieją więcej, niż się dorosłym wydaje.
Rozwodząc się trzeba zabezpieczyć ich dobro. Także finansowo.
Mężczyzna, który w takiej sytuacji wykazuje się agresją nadaje się do leczenia.
Mój jest po rozwodzie. Nigdy nie zaniedbał alimentów ani kontaktów z córką. Nie słyszałam też żadnych tyrad agresji na jej matkę. Gdyby było inaczej, nie związałabym się z nim.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Ogromna wiekszosc tych geniuszy mody , kucharzy, wynalaców to mężczyzni, taka jest prawda. A Donateli Versace wykreowała się dzieki bratu, to on był tym ważniejszym i głównym kreatorem mody. swoją drogą ta Donateli to wygląda jak Frankenstein.
Ale kobiety są w gronie najważniejszych kreatorów mody. Wbrew temu, co twierdziłeś. I czemu akurat uczepiłeś się Donatelli, a pominąłeś Coco, czy Vivienne? A jest jeszcze Miuccia Prada, a na polskim podwórku chociażby Gosia Baczyńska, czy Ewa Minge.
Wyczytałam to, bo moda ciekawi mnie tak, jak Elżbietę Jaworowicz.
Jak każda kobieta lubię ładnie wyglądać, ale osiągam to kupując ubrania, które mnie samej się podobają, nie jakąś modą.
I po co ten chamski przytyk do wyglądu Donatelli? Oceniamy tu urodę czy zdolności artystyczne?
Donatella, chociaż domu mody nie stworzyła, prowadzi go z sukcesem po tragicznej śmierci brata. Potrafi to robić.
A może kobieta niech uważa komu rostawia nogi?
Żeby było wam najwygodniej? O nie! Te niesprawiedliwe czasy na szczęście dobiegły końca! Oboje powinni uważać, nie zwalać całą odpowiedzialność na jedną stronę.
Ja się zgadzam z tobą, w naturze też są wybrakowane osobniki ktore nie dążą do przedłużenia gatunku, to normalne.
I to prawda że wiekszośc mężczyzn też chce dzieci, to też sprawka natury... Boga do wyboru.
Ale mężczyzni chcą miec prawo decyzji, dlaczego to kobieta o wszystkim ma decydowac bo to jej brzuch? Jej brzuch ale to co w brzuchu już wspólne? I jesli mężczyna nie ma praw do tego co w brzuchu przed narodzeniem to i po narodzeniu też go nie powinno obchodzic.
Nikt mi nie wmówi, że mężczyzna zdolny jest czuć więź z nienarodzonym dzieckiem. Może ją nawiązać dopiero, gdy swoje dziecko zobaczy i stopniowo rozwijać. Tylko kobieta może nawiązać więź z dzieckiem, które nosi w sobie( i też nie każda to odczuje- niektóre są przerażone swoim stanem, zwłaszcza gdy nie mają wsparcia) i to ona znosi niedogodności ciąży i ból porodu. To daje jej oczywisty decydujący głos. Po porodzie oboje mają prawo do dziecka. A jeśli mężczyzna ma takie poglądy, że odgórnie brzydzi się aborcją( jak np. ja), to niech swoim działaniem robi wszystko, by partnerka tej fatalnej decyzji nie podjęła. Niech ją wspiera, pomaga, zamiast wykrzykiwać puste hasła.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 443
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Zamiast tworzyć osobne dokumenty
To lepiej powrócić do realnej równości
Wobec prawa i realnego karania
Za swoje czyny i nie dawanie
Nagrody za złe czyny a sądy opanowane
Przez kobiety nie promowały nagród
Za rozwód i pomagały zwiększać
Alimenty przez prywatną szkołę, zajęcia
I niby faceci też tak robią np facet
Płaci na dzieci i nagle próba ich
Zwiększenia by dawać dziecku na wyjazdy.
Ma tylko obowiązek na podstawowe
Wydatki a nie zbędne rzeczy.
Tylko wynaturzona patologia
Mogła wymyśleć by dawać
Nagrody za rozwód i karać za brak
Winy.
Gdyby rozwody i dawanie pieniędzy
Tylko na podstawie dowodów i
Realnych czynów to ich liczba by
Spadła i próba ich brania bez
Dowodów powinna być traktowana
Jak choroba i wysyłanie na leczenie.
Nie bylo by morderstwa tego powodu
A po tym samobójstwa i taka
Julka odpowiada za niego i swoją
Śmierć.
Nie było patologii i rozwód i oczywiste
Jest że tym przypadku odpowie agresją
A po tym ukarze siebie lub na wakacjach
I nagle choroba i ma zostawić wakacje
Za które zapłacił I ten sam skutek co poprzednia sytuacja.
Za padanie ofiarą przemoc
Przyczynia się też ubranie jak
Kurtyzana dawniej ta zasada była
Oczywista a dziś nie i swoim
Ubraniem pokazuje dbanie o
Własne bezpieczeństwo i ryzyko
Zwiększeniu go i zdolność do
Związków i zwykły facet gdy widzi
Po ubraniu stan zajęty lub skromne
Ubranie to ignoruje to i spada ryzyko
Przemocy i zachowuje się godnie.
Widać to Kulturze większość
Niby aktorek i modelek nie ma
Związków i dzieci powodu ubrania
I stylu życia a marginalnych
Przypadkach ma ale związku nie ma .
Zwykłej rzeczywistości ryzyko
Padania ofiarą przemocy a
Powodu ubrania uzna za kurtyzane
I nastąpi ryzyko przemocy powodu
Obelgi słowem i gestami i spora część
Powodu ubrania jest nie wychowana i
Nie ma prawa wymagać od innych
Zachowania i sama pokazuje co
Ma i prowokuje komentarze.
Albo uroi sobie powodu ubrania
Zdobywanie a stałym związku jesli nim
Jest uroi sobie plan odbicia, zemsty i
Zawiści, porwania, powodu ubrania
Iroi sobie że są bogaci i spisek w celu
Kradzieży i rabunku .
Powodu ubrania nie zapomni
Obelgi, obelgi udawaniem satyry
Stan zajęty a nie widać tego,
Realne lub nie obelgi podczas
Imprezy, plaża dla gołych,
Basen, sauna bez ubrań
Choroba zdobywania i sprowokowanie
Przemocy i wykorzystania powodu
Braku ubrania i oprócz ubrania
Ryzyko przemocy zwiększa też
Pijaństwo i ten sposób Sprowokuje
Go tym i połączenie swoim zachowaniem .
Spora część julek nie zdolna do
Związków powodu ubrania i ma
Prawo powodu ubrania zrezygnować
Że spotkania lub zostawić sposób jawny
Lub ukryty na stacji.
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Na papierze raczej tak. W praktyce bywa różnie i dalej jest trochę do zrobienia.
Im młodsze pokolenie, tym równouprawnienie jest oczywistsze dla niego. W przyszłości więc problem powinien zniknąć, o ile nie podbije nas kultura islamska.
Widzisz tylko ona pisze ze te rownouprawnienie nie zawsze jest dobre dla kobiet, że to też działa na niekorzysc czasem.
Czyżby kobiety z ukrainy były mądrzejsze od Polek. Oksanka dobrze kombinuje.
 

Siennna

Bywalec
Dołączył
30 Styczeń 2023
Posty
1 529
Punkty reakcji
87
Oksanka to facet.
Ja się czasem zastanawiam patrząc na niekumatość, niektórych facetów i porównując ich z kobietami, które by zrozumiały w lot. Albo poradziłyby sobie bez problemu w sytuacji, gdzie facet wymięka- ile tych rzekomo męskich odkryć dziejowych, nie zostało przywłaszczonych od żony/ kochanki, która nie miała wtedy prawa głosu?;)
Nie do udowodnienia dzisiaj. Niestety.:rolleyes:
 

Saymon

Stały bywalec
Dołączył
24 Sierpień 2007
Posty
1 464
Punkty reakcji
168
Miasto
Polska
Oksanka to facet.
Ja się czasem zastanawiam patrząc na niekumatość, niektórych facetów i porównując ich z kobietami, które by zrozumiały w lot. Albo poradziłyby sobie bez problemu w sytuacji, gdzie facet wymięka- ile tych rzekomo męskich odkryć dziejowych, nie zostało przywłaszczonych od żony/ kochanki, która nie miała wtedy prawa głosu?;)
Nie do udowodnienia dzisiaj. Niestety.:rolleyes:
To dziwny nick sobie znalazł jesli to facet, sprawdzilas organoleptycznie?
Masz rację, Kopernik to kobieta. Jak dla mnie to jestes podobna do kobiet z Seksmisji..... był taki film.
 
Do góry