Portale plotkarskie

zioomal

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2006
Posty
2 192
Punkty reakcji
10
Wiek
25
A idz mi z tym pudelkiem.pl
Ja mam Onet na startowej.
Nie wchodzę na takie strony pierduśnickie, bo uważam, że mam co robić z czasem a nie marnować go na czytanie jakiś bzdur o "gwiazdach".
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Ja tez czytam tego typu strony... gdy mi sie nudzi, a po co je czytam???
Po prostu, mozna sie wielu ciekawych rzeczy z nich dowiedziec...

Tyle, że większość z tych rzeczy to wydumane i wyssane z palca kłamstwa.
Oraz absurdy typu nowa sukienka, kompromitujące zdjęcia nago... to jest ciekawe?

W Polsce nie ma celebrities jest jedynie żenada. Przynajmniej moim zdaniem.
Dowód Jola "Koń" Rutowicz na co drugim kanale i prawie każdej stronie startowej dużych portali...
 

lilith6

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2008
Posty
116
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
a tam nie pamietam
Ja jak byłam młodsza to zaglądałam na tego typu stronki, ale gdy podrosłam stwierdziłam, że to co tam wypisują to zwykła żenada i to obraża moją inteligencję :p Niezmiernie mnie ciekawi dlaczego ludzie tak uwielbiają wchodzić na takie stronki i interesować się życiem innych ludzi. Co jest w tym podniecającego? Ich życie jest tak beznadziejne, że wolą zobaczyć co słychać u "gwiazd"? Ja jeszcze rozumiem te nastolatki po 10-15 lat, ale przecież na każdym kroku są dorośli ludzie, którzy czytają "Fakt". Siedzi taka babka w metrze i czyta o nowym chłopaku Dody i niemalże ślinka jej cieknie z gęby. Żal mi tych ludzi, najwidoczniej stwierdzili, że u nich nic ciekawego się już nie wydarzy więc warto zajrzeć co tam u innych albo są na tyle tępi, że czytanie Rzeczpospolitej czy innej poważnej gazety przekracza ich możliwości intelektualne. A co do argumentu czytają dla rozrywki, to są ciekawsze sposoby na rozerwanie się: pójście z kumplami na browarka, słuchanie muzyki, pójście do kina itp.
 

Ginewra_

Muchacha negri.
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
764
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Miasto
Gdzie nikt mnie nie znajdzie.
Po to są takie portale, żeby urozmaicić coniektórym życie. "Jarają się" tym, że ktoś coś tam do kogoś powiedział, coś kiedyś zrobił i robią z tego aferę, nawet, jeśli obiekt zainteresowania nie jest nawet tego wart (patrz: Jola Rutowicz, pseudogwiazda, która zaistniała dzięki Pudelkowi) .

lolita16: "Ja tez czytam tego typu strony... gdy mi sie nudzi, a po co je czytam???
Po prostu, mozna sie wielu ciekawych rzeczy z nich dowiedziec..."

Ciekawych rzeczy? Jeśli dla Ciebie to, że Edyta Górniak ma nową zmarszczkę pod okiem jest ciekawe, to współczuję.
 

nastrojony

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
21
Pudelek.pl - pierwsza strona na którą wchodzę po uruchomieniu komputera.


Wchodzę tam tylko po to żeby się pośmiać :sexy:
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Wlazłam kiedyś na pudelka bo byłam ciekawa czym się ludzie tak podniecają. Przywitał mnie artykuł "Cichopek oszczędza na kolczykach" i jej dwa zdjęcia w jednej parze kolczyków - no straszne, na prawdę... :pokrecony:
Jakoś mnie nie kręci życie "gwiazd", większości z nich nawet nie znam. To znaczy znam, ale tylko z widzenia, bo do niczego "wielkiego" nie potrafię ich przypisać.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Wlazłam kiedyś na pudelka bo byłam ciekawa czym się ludzie tak podniecają. Przywitał mnie artykuł "Cichopek oszczędza na kolczykach" i jej dwa zdjęcia w jednej parze kolczyków - no straszne, na prawdę... :pokrecony:
Jakoś mnie nie kręci życie "gwiazd", większości z nich nawet nie znam. To znaczy znam, ale tylko z widzenia, bo do niczego "wielkiego" nie potrafię ich przypisać.

Bo tak wyglądają polskie celebrities.
Pustaki, żenada, wieśniaki wygrywające castingi a później wożące dupska z kasą...
 

Bamboocha

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2008
Posty
904
Punkty reakcji
0
Bo tak wyglądają polskie celebrities.
Pustaki, żenada, wieśniaki wygrywające castingi a później wożące dupska z kasą...
a najgorsze jest to, że ta maszyna sama się napędza... Ludzie kochają te "gwiazdy" za tą ich pustakowatość, jednocześnie jadąc po nich jak tylko się da. Czepiają się najmniejszych szczegółów w postaci nieogolonej pachy czy pryszcza na brodzie - jak to się mówi "trafił swój na swego".
 

Anusia88

Nowicjusz
Dołączył
10 Listopad 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Opole
Macie rację - nie rozumiem ludzi, którzy bez Pudelka nie są w stanie przeżyć dnia ;) Dla mnie Pudelek=Fakt - jedno wielkie lanie wody i zmyślanie, opatrzone sensacyjnymi tytułami, aby przyciągnąć jak najwięcej czytelników. Najgorsze jest to, że wiele osób w to wierzy i dla nich Pudelek jest pierwszym i wiarygodnym źródłem informacji. Ja od czasu do czasu wchodzę na Kozaczka (wg mnie jest to jeszcze najlepsza z tych wszystkich stron o celebrities), ale nie po to, aby przejmować się pryszczem Kate Moss, czy nieogolonymi nogami Christiny Aguilery ;) . Tam często mogę znaleźć najnowsze sesje zdjęciowe moich ulubionych aktorów, czy piosenkarzy, zdjęcia z koncertów, nowinki o najnowszych płytach, teledyskach, piosenkach.

a najgorsze jest to, że ta maszyna sama się napędza... Ludzie kochają te "gwiazdy" za tą ich pustakowatość, jednocześnie jadąc po nich jak tylko się da. Czepiają się najmniejszych szczegółów w postaci nieogolonej pachy czy pryszcza na brodzie - jak to się mówi "trafił swój na swego".

Masz rację - myślę, że czytelnicy tych portali podnoszą własną samoocenę, gdy widzą wszystkie niedoskonałości tych na pozór idealnych gwiazdek. Tylko często przechodzą samych siebie - zapominają, że aktorzy, piosenkarze to też ludzie i mogą mieć słabszy dzień, czy wyglądać jakoś "nie za bardzo". Tak łatwo tym komentatorom jest kogoś negatywnie oceniać. Zamiast nadmiernie wpatrywać się w monitor, niech spojrzą w lustro i zastanowią się nad własnym wyglądem, a niech nie krytykują innych.
 

Heledore

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
84
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Pless
Lubię czytac Pudelka. Biorę pod uwagę tylko te fakty które wiem, że są potwierdzone. Głównie wchodzę tam po to, by czytac ich czasem bardzo trafne komentarze z nutką zdrowej ironii :D
 

Kopciuszek

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2008
Posty
221
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Death Land
Czasami lubię poczytać, bo są i ciekawe rzeczy , np. na Pudelku, ale niekiedy to oni się doszukują nie wiadomo czego, jakieś bzdury wypisują...
 

rejf85

Nowicjusz
Dołączył
30 Październik 2008
Posty
52
Punkty reakcji
0
Miasto
gdańsk
a dla mnie tego typu portale to jedna wielka głupota, co nas to powinno interesować, że ktoś tam gdzieś z kimś z kimś był, że coś zrobił, coś ubrał coś powiedział, jeśli ktoś ma głód takich informacji to powinnien go zaspokajać programami typu relity show gdzie ludzi idą po to aby ich podglądać, i nagle stają się mega gwiazdami bo pokarzą cycki czy penisa, beznadzieja
 

jaca^20^

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2007
Posty
148
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Gdańsk
Ci wszyscy paparazzi i autorzy tych wszystkich portali plotkarskich to uważam że mają nudne życie i wiec chcą podglądać innych
 
Do góry