Portale plotkarskie

jacoob

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
4
Punkty reakcji
0
A ja często odwiedzam portale typu gadulek pudelek Wpadki czy kozaczek. Naprawde warto czytać, warto wiedzieć co się w świecie dzieje :)
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Jak to się mówi dużo gadania o niczym, ale ludzie lubią plotki i ploteczki dlatego takie portale wzbijają popularnośc
 

kartka

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
49
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź / Warszawa
powiem szczerze, ze szkoda mi czasu na plotkarskie serwisy. wole porobic inne rzeczy, ale faktycznie czasem zdarza mi sie zajrzec, szczegolnie, ze czasem czuje sie dziwnie, kiedy wszyscy dookola rozmawiaja o czyms, a ja nie wiem o co chodzi i nie kojarze osoby, o ktorej mowa... powiem szczerze, ze wole poczytac gazety - bo tam oprocz plotek jest zawsze cos jeszcze. jakis artykul, wywiad, felieton. lubie bardzo wprost light, bo tam pisze jacykow :) i mpzna go lubic, albo i nie, ale jednak jest dowcipny ;)))
 

geheimnise

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2008
Posty
120
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Ja czasami przeglądam pudelka i selekcjonuje informacje tam zawarte- wiadomo plotki! ;)
 

Boromir

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Takich portali nie odwiedza się w konkretnym celu, raczej żeby zrobić sobie małą przerwę w pracy:)

www.plotkomania.pl
 

mariaako

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2013
Posty
8
Punkty reakcji
0
Na portalu Toster jest dużo plotkarskich zdjęć i filmów - http://toster.pl/
 

Matsu89

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pudelek najlepszy :D no i rewelacyjne pierwsze strony Faktu ;)
 
I

immanentne

Guest
jak dla mnie te portale są strasznie gupię i troche nie rozumiem moich koleżanek, które "zaczynają dzień od pudelka", mnie wieście ze świata gwiazdeczek mało co interesuje i na prawdę nie wiem czego wy sie tam doszukujecie i jaka przyjemnośc z tego płynie, ale nie wnikam i bynajmniej nie zniechęcam, wolna wola...choć ja już czuję się przez znajomych trochę wykluczona społęcznie..."nie czytasz pudelka??" szok! nie czytam...i żyję
 

Rakuzanka

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2013
Posty
64
Punkty reakcji
1
Rotek napisał:
Hmm czy nie wydaje wam się, że tego typu portale. I ogólnie plotki to wścibstwo i niepotrzebne upublicznianie niektórych faktów z życia gwiazd (jeśli coś takiego istnieje). Lansuje to wiele kiczowatych osobistości powstają "znani z tego, że są znani".
I kogo obchodzą czyjeś powiększanie piersi, nałogi, stan portfela?

"Celebrities to gwiazdy współczesnego społeczeństwa konsumpcjonistycznego, osoby znane i/lub sławne. W przekonaniu badaczy jest to kategoria ogniskująca większość dyskusji toczących się wokół problemów tożsamości kulturowej, dyskursy o etniczności, gender, cielesności, przemianie gatunków, społecznych mitach, religijnym aspekcie gwiazdorstwa oraz pośmiertnym życiu. Celebrities to także kwestia związku elit i mas. Celebrities tworzą nową sferę publiczną, wytworzoną przez medialny system ekologiczny, i często zarówno legitymizują system i jak też podkopują jego fundamenty. "

A wy jak myślicie?
cóż, wolny rynek - skoro to się sprzedaje znaczy że jest popyt, i to duuuży;)
 

wwwMwww

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2013
Posty
21
Punkty reakcji
0
ja już tylko pudelka czytam ale to dla relaksu bardziej niż żeby wiedzieć co się w wielkim świecie dzieje :p zdaje sobie sprawę że 50% z tego to ściema ale wolę to niż wiecznie dołujące wiadomości normalne ... słuchać już się nie chce człowiek w depresję wpada słysząc co się na świecie dzieje :/
 

ronia31

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2015
Posty
15
Punkty reakcji
2
przyznaję się bez bicia, że dość często zaglądam na pudelka...tak przy kawusi :)
 
Do góry