Podziel się ciekawym snem !

K

kate2

Guest
Pincerka napisał:
Śniło mi się też, że przeglądałam forum, temat Ile macie ostrzeżeń. I Kate napisała tam, że ma 4 punkty :D
Czyżby sen proroczy? :huh: <_<
 
A

alfabeta11

Guest
Śniło mi się, że wyjechałem z Polszy. Byłem sobie za granicą i szedłem przez miasta. I co się stało? No spotkałem znajomego, którego nie widziałem już kilka lat. Dalej nie pamiętam :D
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
Śniło mi się, że znalazłem się w przedwojennej Polsce, 31 sierpnia 1939 roku. Było ciemno, a ja stałem z bronią gdzieś na jakimś polu i jako jedyny wiedziałem co wkrótce nastąpi. Pamiętam tyle, że nie mogłem się doczekać, aż zacznie się walka z Niemcami.....
 

Pola_polita

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2015
Posty
60
Punkty reakcji
3
Miasto
Warszawa
Mi się dziś śniło że jestem z Alem Pacino na rozdaniu Oscarów. To akurat ten ze snów kiedy człowiek się buzi i myśli "Cholera, czemu to akurat nieprawda !" ;)
 
W

wiki9969

Guest
Ja miałam sen o tym jak wpadłam pod samochód. Oczywiście przebiegałam w niedozwolonym miejscu. :przewraca:

Wyszłam dziś z domu i na dzień dobry wpakowałabym się pod... rower. :zubaw:
 

Marzena_krk

Nowicjusz
Dołączył
10 Grudzień 2015
Posty
19
Punkty reakcji
1
A mi się dziś śniło że jestem znowu z moim ex. Istny horror ;-D. Skąd takie coś się bierze ?
 
T

TomaszTomasz

Guest
Śnił mi się mój pies który wczoraj przeskoczył przez ogrodzenie i pobiegł gdzieś w siną dal...
 
K

kate2

Guest
Mnie się dziś śniło że byłam w rodzinnych stronach i stałam na przystanku na którym usłyszałam jak się moje dzieci kłócą gdzieś w pomieszczeniu.Poszłam szybko do nich z kazaniem o kulturze komunikowania się :) Byłam zażenowana ich wrzaskami...
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Dzisiaj mi się śniło, że szłam do kościoła z laptopem, słuchając z niego muzykę. Dokładniej Sex On The Fire. Gdy weszłam do kościoła podszedł do mnie ksiądz, pogroził mi palcem i wepchną do bocznej nawy. Podeszłam do moich koleżanek, które siedziały na konfesjonale.
I się zaczęła msza(po Polsku :szuka: ). Zabrzmiały organy, wyszły dzieci przed ołtarz i zaczęły tańczyć kankana. W między czasie pewna osoba z forum wysłała mi swoje fotki z prośbą o spotkanie. Chciałam się urwać szybciej, żeby spotkać się z tym kimś. Ale ksiądz mi zastawił drogę. I do spotkania nie doszło. :(



:lol:
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
mi się śniło, że brat zaprasza do domu dziewczyny w celu uprawiania miłości. i obiecuje mi, że będę też mógł sobie "ruchnąc" ale koniec końców do tego nie dochodzi. już z 3 raz mi się to śni
 
K

Kmicic_IQ130

Guest
śniło mi się, że byłem w delfinarium i w bufecie spotkałem Jenifer Lopez zacząłem z nią żartować; miałem małą pastylkę i mówię, że w tej pastylce znajduje się zabójczy wirus który ma zniszczyć Rosję. powiedziałem, że lubię rozmawiać ze znanymi osobami, że rozmawiałem z Demii Moore, spytałem się o znak zodiaku, powiedziała mi, że bliźnięta. powiedziała mi też, że dobrze znam angielski co było dziwne bo mówiłem po polsku :) i że śmiesznie wymawiam słowo "asortyment". opowiedziała mi jak kiedyś się pomyliła i powiedziała "ta kawa jest uboga" :D

piszę na świeżo, właśnie się obudziłem :D

a na końcu jacyś chłopacy patrzyli i zazdrościli, że z nią rozmawiam. ciekawy sen nie wiem co znaczy :)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Kmicic_IQ130 napisał:
śniło mi się, że byłem w delfinarium i w bufecie spotkałem Jenifer Lopez zacząłem z nią żartować; miałem małą pastylkę i mówię, że w tej pastylce znajduje się zabójczy wirus który ma zniszczyć Rosję. powiedziałem, że lubię rozmawiać ze znanymi osobami, że rozmawiałem z Demii Moore, spytałem się o znak zodiaku, powiedziała mi, że bliźnięta. powiedziała mi też, że dobrze znam angielski co było dziwne bo mówiłem po polsku :) i że śmiesznie wymawiam słowo "asortyment". opowiedziała mi jak kiedyś się pomyliła i powiedziała "ta kawa jest uboga" :D

piszę na świeżo, właśnie się obudziłem :D

a na końcu jacyś chłopacy patrzyli i zazdrościli, że z nią rozmawiam. ciekawy sen nie wiem co znaczy :)
Rozmowa ze sławną osobą zazwyczaj oznacza zdobycie zasłużonego szacunku otoczenia.
 

Klara80

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2016
Posty
24
Punkty reakcji
0
Mi się dziś śniło że sąsiad zaprasza mnie na kolację. Po czym jak wyszłam rano z domu i go zobaczyłam to jakoś tak dziwnie ;-D
 
M

MacaN

Guest
Klara80 napisał:
Mi się dziś śniło że sąsiad zaprasza mnie na kolację. Po czym jak wyszłam rano z domu i go zobaczyłam to jakoś tak dziwnie ;-D
:D Może to jakieś ukryte pragnienie?
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
Mi się śniło, że kogoś szukałam w jakimś podziemnym klubie. Ale spotkałam kolesia, który zaczął się do mnie dobierać/ Uciekłam od niego. Biegłam po schodach, okazało się, że to jest jakieś SPA. Miałam jakiś tam zabieg upiększający i żałowałam, że nie uległam temu kolesiowi. Postanowiłam, że po zabiegu go poszukam ale w trakcie się obudziłam. :lol:
 
T

TomaszTomasz

Guest
Pincerka napisał:
żałowałam, że nie uległam temu kolesiowi. Postanowiłam, że po zabiegu go poszukam ale w trakcie się obudziłam.
nadrobimy to... mi się śni od jakiegoś czasu szpital, wiem gdziem, ale to nie ten szpital co ma być. Bujam się tam z kumplem, jakaś winda, kolejki, gołe baby, stare... Budzę się i zimno mi jest...
 

Renata_876

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2016
Posty
45
Punkty reakcji
2
Mi się dziś śniło że odbieram oscara i potem okazało się że to jednak pomyłka :-/. Przy moim szczęściu w życiu byłoby to całkiem możliwe ^
 

Lewiksa

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2016
Posty
25
Punkty reakcji
0
Bardzo ciekawy sen miałem. Wstałem rano lewą nogą i wydawało się, że wszystko jest wporządku, dopuki moja noga nie osunęła się powalając mnie z nóg. Wtedy obok bardzo dokuczliwego bólu moją twarz spowił promień słoneczny i wtedy... Po raz kolejny doznałem szoku i moje oczy po popijawie walczyły o przetrwanie jak krople na patelni. Wstałem i nadepnąłem na klocek pozostawiony przez mojego młodszego brata, to instynktownie chwytam się za bolącą stopę i okazuję się.... Że nie potrafię utrzymać równowagi... Wtedy wstałem i stwierdziłem, że piernicze i już więcej nie śnię...
 
Do góry