Podziel się ciekawym snem !

E

Elen

Guest
Pincerka napisał:
Dziś mi się śniło, że ktoś mocno pukał do drzwi i bałam się otworzyć.
Swiadczy to o wewnetrznym napieciu i niepokoju. Wiecej relaksu. ;)
Irgman_80 napisał:
Mi się dziś śniło że podchodzę w hipermarkecie do kasy a tam ... Macierewicz. Nie wiem może coś ze mną nie tak ;D
Nie dziwne. politycy sa stale obecni w naszym zyciu, wlaczasz Tv a tam ble ble... Niedlugo z lodowki ktorys wyskoczy. :D
Pincerka napisał:
Śniło mi się dzisiaj, że byłam u wróżki. Wywróżyła mi, że chłopak o imieniu Mateusz będzie tym jedynym :blink:
Byc moze sen okaze sie proroczy.. ktoz to wie. Ogolnie rozmawiac z wrozka to dobry sen na przyszlosc.
Kmicic_IQ130 napisał:
mi się śniło, że jestem wampirem i chcę latać a nie mogę - kilka razy ten sen się powtórzył
Cos jest na rzeczy, bo tak mocno najwyrazniej potrzebujesz akceptacji i milosci, ze zaczynasz wampirzyc emocjonalnie. Wrzuc na luz. A co do latania- cos Cie ogranicza w zyciu, byc moze Ty sam. Sprobuj pokonac pewne swoje kompleksy i narzucone schematy. Moze wyjedz gdzies na troche, zmiana dobrze Ci zrobi.
 
K

kate2

Guest
Elen napisał:
Pincerka, dnia 11 Sty 2016 - 11:00, napisał: Dziś mi się śniło, że ktoś mocno pukał do drzwi i bałam się otworzyć. Swiadczy to o wewnetrznym napieciu i niepokoju. Wiecej relaksu. ;) Irgman_80, dnia 08 Sty 2016 - 22:00, napisał: Mi się dziś śniło że podchodzę w hipermarkecie do kasy a tam ... Macierewicz. Nie wiem może coś ze mną nie tak ;D Nie dziwne. politycy sa stale obecni w naszym zyciu, wlaczasz Tv a tam ble ble... Niedlugo z lodowki ktorys wyskoczy. :D Pincerka, dnia 15 Sty 2016 - 12:25, napisał: Śniło mi się dzisiaj, że byłam u wróżki. Wywróżyła mi, że chłopak o imieniu Mateusz będzie tym jedynym :blink: Byc moze sen okaze sie proroczy.. ktoz to wie. Ogolnie rozmawiac z wrozka to dobry sen na przyszlosc. Kmicic_IQ130, dnia 12 Sty 2016 - 11:13, napisał: mi się śniło, że jestem wampirem i chcę latać a nie mogę - kilka razy ten sen się powtórzył Cos jest na rzeczy, bo tak mocno najwyrazniej potrzebujesz akceptacji i milosci, ze zaczynasz wampirzyc emocjonalnie. Wrzuc na luz. A co do latania- cos Cie ogranicza w zyciu, byc moze Ty sam. Sprobuj pokonac pewne swoje kompleksy i narzucone schematy. Moze wyjedz gdzies na troche, zmiana dobrze Ci zrobi.
Phi....tyle, to i ja bym powiedziała.....nie będąc wróżką... BB)
 

Isen1822

Ten najgorszy.
Dołączył
3 Maj 2012
Posty
1 115
Punkty reakcji
106
Wiek
30
Miasto
Polska ;)
A mi któryś raz się śni, że jest wojna, a ja bronię jakiegoś skrawku lasu wraz z innymi. Jednak nigdy nie widzimy wroga, zawsze jest to oczekiwanie przed bitwą. Czekamy, umacniamy się itp.
 
A

alfabeta11

Guest
Niedawno śniło mi się, że gotowałem obiad ze znajomą (po studencku, zawsze taniej :> ), w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic ona wzięła garnet i rzuciła nim wraz z zawartością o ścianę, bo tak.
I w sumie tyle. Jeden z takich bardziej bezsensownych snów...
 
M

MacaN

Guest
alfabeta11 napisał:
w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic ona wzięła garnet i rzuciła nim wraz z zawartością o ścianę, bo tak.
W sumie... Cholera wie, czy to nie jest mocno realistyczny sen :D
 
A

alfabeta11

Guest
MacaN napisał:
W sumie... Cholera wie, czy to nie jest mocno realistyczny sen :D
Może i coś w tym jest patrząc z tej perspektywy ;P

Dzisiaj miałem jeszcze lepszy.
Siedziałem sobie w domu kulturnie, po ciężkim powrocie ze studiowania i nagle słyszę pukanie do drzwi. Otwieram, a tam ludzie z roku, z którymi się w ogóle nie zadaję. Pytam o co chodzi, a oni mówią, że muszą programować. Weszli bez zaproszenia, usiedli na podłodze i zaczęli pisać programy Oo
 
M

MacaN

Guest
Haha :D Nieźle.

Ja mialem dzis kilka snów, rano stwierdziłem, że je zapamiętam i opiszę.

Teraz pamiętam tylko, że chodziłem po sztolniach, ale nie tak sam.

Oprowadzałem po jakiejś tajemniczej sztolni, zalanej od połowy forumowiczów :D. No i jeden się uparł i wlazł za tamę bez gumy, w normalnym ubraniu do zalanej części :D

I po drodze jeszcze byla jakaś akcja z wypadkiem samochodowym...
 
E

Elen

Guest
Isen1822 napisał:
A mi któryś raz się śni, że jest wojna, a ja bronię jakiegoś skrawku lasu wraz z innymi. Jednak nigdy nie widzimy wroga, zawsze jest to oczekiwanie przed bitwą. Czekamy, umacniamy się itp.
Wewnetrzna walka samego ze soba, las to ograniczenia. Masz nature podejrzliwa i szukasz sobie wrogow, nawet tam gdzie ich nie ma. Zyjesz w napieciu wyczekujac ze cos sie wydarzy, a to Cie wypala wewnetrznie. Zdecydowanie lepiej jest przyjmowac zycie jak leci, bo co ma sie stac i tak sie stanie, reki nie pdlozysz.
alfabeta11 napisał:
Niedawno śniło mi się, że gotowałem obiad ze znajomą (po studencku, zawsze taniej :> ), w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic ona wzięła garnet i rzuciła nim wraz z zawartością o ścianę, bo tak.
I w sumie tyle. Jeden z takich bardziej bezsensownych snów...
Jesc obiad to podejmowanie jakiejs wspolnej inicjatywy/dzialan. Jednak nie wypala one, bo dziewczyna sie wycofa z hukiem.
alfabeta11 napisał:
Siedziałem sobie w domu kulturnie, po ciężkim powrocie ze studiowania i nagle słyszę pukanie do drzwi. Otwieram, a tam ludzie z roku, z którymi się w ogóle nie zadaję. Pytam o co chodzi, a oni mówią, że muszą programować. Weszli bez zaproszenia, usiedli na podłodze i zaczęli pisać programy Oo
Impreza sie szykuje grupowa jak nic. ;)
MacaN napisał:
Teraz pamiętam tylko, że chodziłem po sztolniach, ale nie tak sam.

Oprowadzałem po jakiejś tajemniczej sztolni, zalanej od połowy forumowiczów :D. No i jeden się uparł i wlazł za tamę bez gumy, w normalnym ubraniu do zalanej części :D

I po drodze jeszcze byla jakaś akcja z wypadkiem samochodowym...
Sen proroczy bo chodzisz po sztolniach i opisujesz na forum, wiec "oprowadzasz". A na wypadki autem... radze uwazac i nie szarzowac zbytnio.
Pincerka napisał:
Dzięki Elen za interpretację :)
Prosze bardzo Slonce. :) <lubie to, lata praktyki>
 
A

alfabeta11

Guest
Elen napisał:
Niedawno śniło mi się, że gotowałem obiad ze znajomą (po studencku, zawsze taniej :> ), w pewnym momencie jak gdyby nigdy nic ona wzięła garnet i rzuciła nim wraz z zawartością o ścianę, bo tak.
I w sumie tyle. Jeden z takich bardziej bezsensownych snów...
Jesc obiad to podejmowanie jakiejs wspolnej inicjatywy/dzialan. Jednak nie wypala one, bo dziewczyna sie wycofa z hukiem.

alfabeta11 napisał:
Siedziałem sobie w domu kulturnie, po ciężkim powrocie ze studiowania i nagle słyszę pukanie do drzwi. Otwieram, a tam ludzie z roku, z którymi się w ogóle nie zadaję. Pytam o co chodzi, a oni mówią, że muszą programować. Weszli bez zaproszenia, usiedli na podłodze i zaczęli pisać programy Oo
Impreza sie szykuje grupowa jak nic. ;)
Wspólne programowanie to impreza roku normalnie ;P Dzięki za interpretację.
 
M

MacaN

Guest
Yyy... 19.01.2016 podano informacje o śmierci Macierewicza. Jednak w moim śnie w podobnym okresie zmarła Emma Watson, Clint Eastwood i jakiś muzyk. Więc mogło chodzić o innego polityka. We snie wydedukowałem, ze zabił go rząd.
 
S

Spamerski

Guest
[offtop]Uważaj, żebym Cię nie pozwał za molestowanie w tych snach[/offtop]

A wracając do tematu, mnie się śniło, że dostałem bana :crazy: A później się okazało, że jednak to nie był sen :crazy:
 
W

wiki9969

Guest
Pincerka napisał:
Mi się dzisiaj śniło coś takiego, że gdy się obudziłam to stwierdziłam że zdecydowanie za dużo na forumowisku siedzę :blink:

[offtop]Uważaj, żebym Cię nie pozwał za molestowanie w tych snach[/offtop]
Pozwać to ja Ciebie powinnam, to już podchodzi pod nękanie :Szuka:
Napisz coś więcej :niepewny:
 
K

kate2

Guest
wiki9969 napisał:
Tutaj wszyscy są dorośli. Pisz. :szuka:
No własnie....Pisz :D
Albo załóż nowy temat: Sny dla dorosłych . Wstęp 18 + ;)

Mnie tradycyjnie pajaki na suficie. Dziś czarne. I miałam wrażenie, że wcale nie śpię tylko leżę i patrzę w sufit....
 
K

kate2

Guest
MacaN napisał:
A zwykle widzisz tęczowe? :D
Nie, zazwyczaj widzę takie pokojowe, cienkie......albo pojedyńczo albo chmarami. Widzę je z bliska. Te dzisiaj to były czarne punkty na suficie, jedne mniejsze drugie większe....brrrr

Nie wiem jak mi się to śniło bo leżałam i czekałam aż zegarek zadzowni.....widocznie balansowąłam na granicy jawy i snu.....i od razu te cholery przyszły ;)
 
W

wiki9969

Guest
Pincerka, Ty rzeczywiście za dużo przebywasz na forum. :lol:
 
Do góry