Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Gratuluje wszystkim dziewczynom w ciąży i trzymam kciuki za te które próbują zajść. Kobiety trzymajcie sie :eek:k:
 

eistla

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja tez mam pewien problem..Okres spóźnia mi się 8 dni..Piersi mam takie ociążałe aż mi ciężko,w dodatku ich rozmiar tez się powiększył a raczej zrobiły się bardzooo pełne.W dzień w który powinnam dostać okres,czułam ból brzucha jak na miesiączke,lecz był o wiele intesywniejszy i dodatkowo doszły do tego bólu chwilami straszne sabości.Jutro chyba zrobie test...Choć nie wiem czy jeszcze nie poczekać.. :/
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Moze zrob... Co Ci szkodzi :) jesli istnieje podejrzenie ciazy, to zrob :)
Ale z tego co sie orientuje to brzuch raczej nie boli :mruga: no ale nie wiem :) W sumie 8 dni to jeszcze nie jest jakos tak tragicznie duzo :) Moze to poprostu nerwy :)
 
K

Kotecek

Guest
odczuwa sie biol przy zagniezdzaniu ajjeczka ale takze boli czasem rzez pierwszy trymestr anim macica sie przyzewyczai ja mialam bole ktore myslalam ze sa torebiela a ta moja torbiel za 30 tygodni befdie juz w doku :D
 

eistla

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
No zrobiłam dziś test...w sumie nie wykazał ciąży,no ale nadal czuję się jagby jednak coś....W sumie chyba pójdę do lekarza...tak chyba będzie najlepiej..

no to mam jeszcze dwa dni czekania do poniedziałku i wtedy sie wszystko okaże,a ja chyba zbzikuje...poza tym strasznie zaczeło mnie boleć tak jagby przy lewym jajniku..taki dziwny ból,aż muszę czaserm przykucnac...kurcze..co mi jest.... :eek:

A jednak przyszła dopiero dziś @... :( :/
 

Attachments

  • dno.gif
    dno.gif
    18,6 KB · Wyświetleń: 55

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
kotecku... w korym miesiacu jestes ciazy.. bo jeden wykresil pokazuje 12 tyg.. a drugi 27 tyg.. ??
 

Kasia1986

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2006
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Kutno
a no tak :)

ja jak mialam te paseczki ciążowe to tylko te ktore pokazuja w jakim jest sie tyg..
 

Agnieszka82

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Witam wszystkie panie :)
A co powiecie na to ... dzisiaj mija 10 dzień jak spóźnia mi się okres, test robiłam 3 dni temu czyli po dokładnym tygodniu jak mi się spóźniał i wyszedł negatywny. Jednak dzień później tak około południa dostałam takich (chyba) mdłości, miałam wrażenie ze zaraz ubarwie cały swiat wokoł siebie i tak było do wieczora. Nie wspomne juz zawrotach głowy, ogolnym osłabieniu i tym, ze było mi strasznie zimno. Dopiero wczoraj zmierzyłam sobie temperature bo czułam sie tak samo żle a wieczorem jeszcze gorzej i było 36,8 do 37. Mam zgage, ataki jedzenia ale najgorsze jest to, ze jak juz zaczynam wcinac to co sobie przygotowałam to pod koniec robi mi sie niedobrze :/ Mam 2-3 razy dziennie 30-sto sekundowe bole ktore sa takie jakbym miała zaraz dostac okres a tu nic, lipa. Chodze, ziewam non stop i najchetniej to bym przelezała cały dzien w łózku. Mam zamiar isc do ginekologa w przyszłym tygodniu ale kurde zastanawia mnie ten test. Niby negatywny a kurde czuje sie jak koń po westernie chwilami.
A najlepsze było to, ze wczoraj sie poryczałam tak w sumie bez powodu, no moze powód był bo lekko trzepnełam mojego kota w ucho zeby przestał gmerac mi w talerzu jak sie odwracam i normalnie ryk.... ze jak to ja mogłam uderzyc mojego rudzielca.
No i co Wy na to moje drogie Panie?!
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p
Ja mam ogólnie pytanko, nie wiem czy już takie padło na tym forum ale zapytam jeszcze raz: ile od zajścia w ciążę można mieć jeszcze okresów? Moja kumpela mówiła że jej mama jak była w ciży to miała do 3 czy 6 miesiąca okres... Nie pamiętam dokładnie jak to było ale jakoś tak mi mówiła i nie wiem czy pomimo okresu nie jestem w ciąży bo niby mam nudności ale nie (wymiotuję) mam też zawroty głowy i nagłe napady głodu, senność, zmęczenie, itp...
 

Kameleon89

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam. Czy objawy ciąży można zaobserwować juz niecały tydzień od zapłodnienia?? Dziewczyna ma wyciekający śluz z krwią, a do stosunku doszlo 5 dni wcześniej. Taki śluz, tyle że bez krwi ma między okresami normalnie. Ponadto stosunek wyglądał tak, że trwał 3 sekundy, Benek włożony został na 5 cm i nie było wytrysku... Jednak mamy pewne obawy. Czy takie objawy ciąży mogą istnieć?

aha zapomnialem dodac, ze ten malutki stotunek odbylismy zaraz po jej okresie. Czyli niepłodne.
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
Agnieszka- Wydaje mi się, że choć test pokazał, że nie jesteś w ciąży to jednek jesteś. Choć przeważnie testy się nie mylą, to jednak ten mógł być uszkodzony. Radzę bys kupiła drugi test i on ci wykaże, czy jesteś w ciązy. Objawy wskazują na to że jesteś. Co prawda mdłości przeważnie czuć po 8 tygodniu ciąży. Ja jestem w 6 na razie mdłości nie mam i dobrze mi z tym :p za to strasznie chce mi sie pić i nie raz boli brzuch dokładnie tak jak ty napisałaś, jakby się miało dostać okres a go nie ma. Taki objaw świedczy o tym, że macica sie powiększa. Mi się wydaje, że jesteś w ciąży i będziesz Mamuśką- gratuluję <ściska> :D Dzidzia to coś cudownego.

Fabiś, słyszalam o takich przypadkach kiedy dziewczyny dostawały nawet do 4 miesiąca okres ale o więcej to już nie.

Kameleon mi sie wydaje, że to był wasz pierwszy raz- ale nie macie sie o co martwić. Jeżeli nie było wytrysku to nie ma ciąży, oczywiście też przed wytryskiem mogą wyjść jakies plemniki- ale to tylko przed wytryskiem może się cos takiego zdażyć- musiał byś być bardzo podniecony a nie wydaje mi sie, że w ciągu 3 sekund mogło coś takiego się zdażyć. Kiedy okres sie kończy najlepiej poczekać z sexem 2 dni, też tak kiedyś miałam że kochałam się dzień po okresie i później krwawienia wróciły choć były mniejsze ale były. Po za tym zanim komórka jajowa się rozwinie i będzie gotowa do zapłodnienia, musi minąć przynajmniej tydzień od okresu. Chyba, że okres ma nie regularny to bywa różnie. Ale myślę, że nie macie się o co bać a na przyszłość radze używać prezerwatyw lub pigułek.
 

kylie

Nowicjusz
Dołączył
28 Maj 2006
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
jaworzno :)
jeszcze ja mam pytanko..
irytuje mnie to bo wszedzie jest inaczej.. :/
jak mozna obliczyć kiedy sa dni płodne...??
;) mam nadzieje ze ktoś mi odpowie;)
 

dagmarawww

Nowicjusz
Dołączył
3 Styczeń 2006
Posty
133
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Wiem ale nie powiem ;p

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Kameleon: Jest bardzo dużo powodów, dla których Twojej dziewczynie mogła lecieć krew... Sam napisałeś, że to było w dni niepłodne... a krew czasami leci w czasie owulacji... albo może jest jakieś zakażenie. Skoro Twoja dziewczyna nie ma żadnych innych objawów, to narazie nie powinniście się martwić, tym bardziej, że nie było wytrysku. Wiem, że trudno Ci się nie martwić, ale spróbuj poczekać jeszcze trochę i niech ona zrobi test.

A teraz mój problem:
A może nawet nie problem. Biore taletki, ale od półtora tygodnia ma objawy ciąży. Brzuch mnie boli jak przed @, czasami (ale żadko) mam mdłości i jestmi słabo. piersi mnie bolą i są jakieś takie napięte. Mam zaparcia. No i dziś miałam dostać @. W zeszłym tygodniu robiłam sobie test, ale nie wyszedł.
Szczerze, to boje się rozczarować, bo coraz bardziej chce tego dziecka. No a z drugiej strony jestem bardzo niecierpliwa i chce żeby to się wyjaśniło. Musze z kimś o tym pogadać, bo zwariuje, a mój chłopak po prostu mówi, że w ciąży nie jestem, a nawet jak jestem to to nie jest dla nas żadne zmartwienie i nawet tego wpadką nie można nazwać i rozmowa na ten temat się ucina...
 

Agnieszka82

Nowicjusz
Dołączył
25 Maj 2006
Posty
16
Punkty reakcji
0
Neferet : Ja takie "objawy" zawsze miałam przed okresem i do tego dochodziły napady jedzenia i rozne kombinacje (czekolada zawinięta w kawałek szynki),wiec jak teraz tak miałam przed oczekiwanym okresem wcale sie nie martwiłam tylko .... @ nie przyszedł :p Odczekaj jeszcze 2-3 dni i zrob test ... Ja jutro rano robie drugi bo okresu jak nie było tak nie ma a jutro miną 2 tygodnie i kurde mam nadzieje ze nie będzie i zobacze jutro te dwie kreski :) bo tak jak Ty, tak i ja juz sie oswoiłam z myślą, że moge byc mamą i co raz bardziej chce tego dziecka :)
daj znac co i jak z tym twoim @ :)
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Neferet wydaje mi sie ze zajscie w ciaze z tabletkami jest bardzo malo prawdopodobne, no ale jest wie mysle ze jesli masz jakiekolwiek watpliwosci to powinnas zrobic szybko test bo jesli jestes w ciazy to przeciez nie wolno brac tabletek, zeby dzidzia sie dobrze rozwijala.
 

Neferet

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2006
Posty
487
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Dziś dostałam @. Niestety
A tabletki przestałam brać pare dni temu, żeby właśnie krzywdy nie zrobić dzidzi, której niestety nie będzie... A już naprawde coraz bardzoej chciałam tego dziecka
 
Do góry