Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

agulia

Nowicjusz
Dołączył
17 Maj 2005
Posty
115
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Częstochowa
Anonymous napisał:
Ja mam małe pytanko mam nadzieje ze ktoś odpowie;) Czy kochając się podczas miesiączki mozna zajśc w ciąze??Czy w tym czasie ma sie dni płodne czy nie?Bardzo mnie to zastanawia!

Zasadniczo nie można, ale są wyjątki. To nie zależy od długości cyklu, bo jeśli ktoś ma długie cykle, ale regularne to owulację ma mniej więcej w połowie i wtedy ma dni płodne. Jednak zdażają się zaburzenia hormonalne, o których zainteresowana nie musi wiedzieć, które powodują dwie lub więcej owulacje i wtedy jest możliwe, że owulacja zbiegnie się z miesiączką. I w tym przypadku sex w trakcie okresu może się zakończyć ciążą.
 
A

Anonymous

Guest
Osobiście mi ten temat się podoba w sumie wszyscy mogą mieć czasami z tym wątpliwości jak i niepewność która ich dręczy . Zawsze lepiej by bylo zeby wiedzieć jak to wyglada . Mezczyzni moga duzo sie nauczyc od kobiet , a napewno jezzeli chodzi o ten temat . Wiec nie przezywajcie chlopcy spytajcie sie wlasnych dziewczyn lub wejdzcie tutaj :) :D
 

agata.0707

Nowicjusz
Dołączył
10 Maj 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
Miasto
lubuskie
Witam ponownie :) :) .
Jeszcze nie tak dawno pisalam, ze mam problemy z zajsciem w ciaze. A tu takie zmiany. NA tesciku pojawily sie dwie kreseczki :super: . Az nie moglam uwierzyc w swoje szczescie. Dla pewnosci musialam natychmiast zrobic sobie usg. I lekarz jeszcze przed badaniem powiedzial mi, ze juz po moich oczach widac, ze jestem w ciazy. To bylo cudowne. Slysszalam jak bije serduszko mojego malenstwa. Mimo, ze ma dopiero kilka milimetrow juz kochamy nasza fasolke z calego serca. Naprawde trudno wyrazic co czuje, ale juz teraz wiem jakie to wspaniale uczucie. Zycze wszystkim starajacych sie o dzidziusia wszystkiego najlepszego, nie poddawajcie sie ja jestem tego przykladem. Kreseczki pojawily sie kiedy najmniej sie tego spodziewalam. Dziewczyny trzymam za Was kciuki.
Pozdrowienia od najszczesliwszej dziewczyny pod sloncem :)
Pa :)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
agata.0707, to wieeeelkie gratulacje, trzymajcie sie cieplutko ty i fasolka, no i pisz jak u ciebie ciaza przebiega- pozdrowienia :D
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
cześć dziewczyny mam takie pytanie czy gdy kobieta jest w ciaży to wypadają jej żeby nie leczone bo ja tak miałam.podobno to prawda tak moja kooleżanka miała odp plis. podejrzewam że jestem w ciazy :hyhy: :hyhy:
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
a ja mam problem :( mam już reguralny okres i korzystam z kalendarzyka intymnego mogłam zajść w ciąże takiego i takiego dnia i na drugi dzień kochałam się chłopakiem, dziś powinnam dostać okres i jeszcze go nie mam, a także nie mam objawów typowo ciążowych po 2 tyg od niby zapłodnienie(niby bo nie wiem czy do niego doszło)

[ Dodano: 5 Lipiec 05, 12:48 ]
chyba nikt nie jest w stanie mi odpowiedziec na to pytanie :(
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
mi tez sie spoznia okres i nie wiem co jest tego powodem :D moze zostane mamusia ? nigdy moj okres nie byl super reguralny ale ostatnio sie wyregurowal i mialam co 2dni i co mam teraz gobic isc do ginekologa czy czekac? :looka:

[ Dodano: 2005-07-06, 18:37 ]
sorki co 23 dni :)
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
:( nikt nie jest w stanie mi odpowiedzieć na moje pytanie? :(
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Nataluś, moze niemasz @ z powodu jakiegos stresu, a co do zajscia w ciaze to dziwczyny juz pisaly niestety kazdy ma te dni plodne inaczej, bywaja dziewczyny co mam w te dni co miesiaczke, poczekaj z tydzien i moze zrob test, pozdrawiam
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
ja już bzikuje, ja już nie wiem co robię, już tyle rzeczy przeczytałam... żadnych objawów nie mam, jedynie to że nie mam okresu :( ja już sama nie wiem, już nie wierzę w to co czytam, co przeczytałam... odchodze od zmysłów... szkoda mi także mojego chłopaka, bo on nie zna się na tym tak jak ja nie odczuwa tego co ja czuje, martwi się strasznie, także już odchodzi od zmysłów, uwaza że mu wszystkiego nie mówię, że coś ukrywam a ja mówię prawdę, ja naprawdę nie wiem co robić... czekam na cud!
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
Ja dalej nie wiem czy jestem w ciaży. dziś zauważyłam że mam strasznie twardy brzuch. Kchałam sie w dni płodne i mój chłopak doszedł we mnie.Bylismy na to przygotowani ale nie wiem czy jestem jak myslicie??
 

Nataluś

Nowicjusz
Dołączył
3 Lipiec 2005
Posty
44
Punkty reakcji
0
a ile dni minęło od stosunku?
ja nie mam twardego brzucha... k*rwa nie mam żadnych objaw... już nie wiem co robić...
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
3 dni po stosunku.musze poczekać 14 dni by zrobić test podobno po 14 dniach po stosunku ma sie jakies objawy...
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ciezarna17, ty juz kiedys mialas takie pytanka, wiec albo uprawiasz sex nieumyslnie niepatrzac na konsekwencje albo cos bajerujesz
 

ciezarna17

Nowicjusz
Dołączył
23 Maj 2005
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wrocek
nie wmawiaj mi że kłamie wiem co robie!!!Wiem co to znaczy mieć dziecko bardzo dużo opiekuje sie dziećmi.dlaczego mam byc 17 o 19 na forum??
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
ciezarna17 napisał:
nie wmawiaj mi że kłamie wiem co robie!!!
ja ci niewmawiam ale juz mialas chyba taki problem, po co sie unosisz :dezorientacja:
a tego dnia chcemy sie jak najwieksza iloscia ludzi spotkac na forum
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
a ja dalej nie mam okresu i nie panikuje poprostu musze isc do lekarza :D pozdrawiam wszystkich buzka
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
miałam dostać 23 czerwca, ale nie dostałam tylko to jest bardziej skąplikowane, Nika masz moze gg to bym z Tobą o tym porozmawiala hmm...
 
Do góry