Pierwsze (i nie tylko) objawy ciąży

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
katka, tak mam zaraz ci na priv podam bo musialam z tad usunac

[ Dodano: 2005-07-10, 13:07 ]
albo sama sie do ciebie za chwile zglosze
 

katka

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
64
Punkty reakcji
0
Miasto
katkolandia
ok to jak bedziesz na gg to sie odezwij a ja zapisze sobie Twoje gg z góry Ci za wszysto dziekuje
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
cieżarna17 moim zdanie powinnaś jak najszybciej udać się do lekarza, aby on wykluczył, albo i nie :/ Twoje podejrzenia. Trzymaj się. Pozdrowionka.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
Też jestem tego bardzo ciekawa i mam wielką nadzieję, że ta która będzie miała go pierwsza wyśle nam tu parę fotek :] :)
 

Arina

...aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz!
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
3 093
Punkty reakcji
1
Wiek
39
Miasto
z TYCH najlepszych
ja słyszałam, że do 3 miesięcy, można dostać jeszcze okres- nawet kiedy jest się w ciąży.
pytałam nawet o to ginekologa, i potwierdził, że takie przypadki sę zdażają, ale naprawdę bardzo żadko.
 

BlackCat

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
64
Punkty reakcji
1
Miasto
Wrocław
paredziesiąt dni nie ma okresiku. Ale nie mam żadnych objawów. Czekam do 17 i ide do lekarza. Miałam w tamtym miesiacu bardzo dużo stresu związanego ze studiami na które mnie nie porzyjeli :( . Co dziwne ostatnio to to że strasznie mnie suszy
 

gosik

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2005
Posty
10
Punkty reakcji
0
witam wszystkich :) :) Jestem tutaj po raz pierwszy. Musze przyznac, ze bardzo podoba mi sie ta stronka, szczegolnie ta o ciazy. Probuje zajsc w ciaze juz od prawie roku czasu. Niestety bezskutecznie :( :( :( . Bylam juz w szpitalu na badaniach i mam za malo hormonow odpowiedzialnych za utrzymanie ciazy. Lekarka powiedziala mi, ze jesli chce miec dzieci nie powinnam zwlekac. A ja naprawde chce miec dzidziusia. Mam okropne problemy z miesiaczka i przeraza mnie to, ze nigdy nie bede mama :( :( . To jest naprawde okropne uczucie. Gratuluje wszystkim szczesliwym mamusia (i w duchu mam nadzieje, ze sama niedlugo nia zostane). Prosze trzymajcie za mnie kciuki.
Pozdrawiam wszystkie mlode i nie tylko mamusie, te ktore staraja sie o dzisziusia, ale jak rowniez te ktore nie mysla jeszcze o dzieciach :) :) :) :)
słonko głowa do gory ja miesiaczki nie mam i niemiałam nio chyba ze pigóly brałam i tak bez miesiaczki zaszłam i mam dzidzie!!!! a widzisz wszystko jest mozliwe, moze jeszcze dodam ze o dziecko sie niestarałam

dziewczyny a ja nie miałam zadnych objawowa ale wiezcie miTO sie czuje
 
K

Kotecek

Guest
paredziesiąt dni nie ma okresiku. Ale nie mam żadnych objawów. Czekam do 17 i ide do lekarza. Miałam w tamtym miesiacu bardzo dużo stresu związanego ze studiami na które mnie nie porzyjeli :( . Co dziwne ostatnio to to że strasznie mnie suszy



Black Cat jesli moge cos radzic to test ale najlepiej w labolatoium z krwi a nie zwykly domowy a jak chcesz pogadac to zapraszam na gg i glowa do gory nie martw sie przyczyn braku okresu moze byc duzo :)
 

anja

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
witam!ja mam taka sprawe.moja ostatnia miesaczka byla normalna,jednak juz pare dni po zaczelam plamic.plamienia byly coemnobrazowe,czasem intesywne a czasem delikatniejsze,przy tym delikatne niebolsne skurcze w dole brzucha,te plamienia i skurcze mialam je codziennie az do kolejnej miesiaczki ktora dostalam teraz w niedziele,dzisiaj jest tzreci dzien@,i jest zupelnie inaczej,w ogole nie czuje sie jakbym miala okres,zawsez strasznie sie mecze,mam okrpne bole brzcuhca,czasem nawet wymioty i okrpnie mnie "zalewa",a teraz nie,miesiaczka jest baaardzo skapa,ledwo co... bylam u lekarza,2 razy,pierwszy raz 3 tyg temu,stwierdzil ze to moze byc ciaza ale to za wczesnie na wykrycie,drugi raz bylam w ostatnia srode,lekarka zrobila mi test ciazowy i wyszedl negatywnie,nie wiem co ma robic,myslec.jesli to nie ciaza to co?jestem w anglii tutaj trzeba cudu zeby7 ginekolog zbadal,tamta mnie tez nie zbadala ani razu.pomozcie!! M.napisz...
pozdrawiam!
 
K

Kotecek

Guest
Moge poradzic tylko tyle zrob prywatnie usg, idz prywatnie do ginekologa iz rob prywatnie w odstwpie dwoch dni dw3a razy test ciazowy z krwi hcg lub beta hcg i chyba tylko tyle moge ci pomoc bo to moze byc cos powaznego i lepiej zadbac o potencjalna dzidzie jzu teraz
 

anja

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2005
Posty
2
Punkty reakcji
0
anja

dziekuje za odpowiedz.ale uwierz mi,to bedzie trudne.w anglii pod tym wzgledem wszystko jest bardziej skomplikowane i mniej dostepne.martwie sie,nie wiem co to moze byc,ale napewno zrobie cos w tym kierunku.pozdraiwma goraco!!!!!!!!!!!
 
K

Kotecek

Guest
Bylam w anglii przez pol roku iw iem jak tam jest ciezko z dostepem ale badania mzoesz wykonac tam prywatnie bez obaw wiec smigaj jak najszybciej na badania i zapraszam na gg jak cos :)
 
Do góry