Piercing U Mężczyzn..

Piercing u mężczyzn..

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

assia444

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2006
Posty
305
Punkty reakcji
0
Wiek
41
a misie tam podobaja.tylko wszystko 3eba z gustem.mui to facetowi pasowac:D chlopaki do dziela:D
 

Geffer

Nowicjusz
Dołączył
9 Wrzesień 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
No ja kocham kolczyki dlatego robie sobie dwa :D

Jeden w jezyku :p a drugi w wardze :]

Zapłace za te dwa przebicia 50 zł z ich kolczykami :sexy: to niech mi ktos powie czy się nie opłaca ??
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
aa ja zmieniłam pdejście do kolczyków w uchu u chłopaka jakieś 7-8 miesięcy temu,jak poznałam mojego obecnego chłopaka. Wyglada z nim świetnie i nie wyobrazam sobie Krzysia bez kolczyka. Nawet sie nauczyłam go sciągac zębami, aaaale to juz tak nawiasem.
Krzys oprucz tego ma jeszcze kolczyka pod jezykiem.
Oboje mamy świra na punkcie kolcyków, ja go namawiam na jeszcze jednego, powiedzmy w wardze.
Ja mam w języku i krzyśkowi sie on baaaardzo podoba :D a ja tak strasznie chce zobaczyć jak sie całuje z kims z kolczykiem :p
 

karolcia lol

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
117
Punkty reakcji
0
Miasto
Śląsk
Ja i moj chłopak mamy kolczyki w jezykach. Na poczatku sie obawiałam jak to bedzie a jak się urazimy nawzajem itd... ale teaz to nawet nie zauwazamy ze mamy kolczyki są one praktycznie niewyczuwalne. mój miś ma jeszcze jednego kolczyka w uchu i to mu narazie wystarczy !!! ;)



Pozdrawiam
Karolcia lol :papa: :eek:k:
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Najlepiej wygląda w łuku brwiowym, wardze i w uchu, ale tylko jeden. :}
Nigdzie indziej. (;
 

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
a ja mam 2 w lewym uchu i chce jeszcze raz przebic sobie ucho i zastanawiam sie nad brwia a kolczyki u mnie to nie jakies dowartosciowanie sie tylko zawsze chcialem go miec a pierwszy kolczyk sprawilem sobie majac 17 lat kiedy to buntowalem sie przed rodzicami mialem dlugie wlosy itp rodzice nie zgadazali sie na przbicie wiec sam bez nicziej wiedzy poszedlem do salonu i zrobilem sobie tata zaparty przeciwnik kolczykow po fakcje kiedy wszystko wyszlo na jaw (pol roku po przebicju :p) uznal ze to jednak fajnie wyglada 2 kolczyk zawiesilem majac juz 19 lat po egzaminach maturalny teraz chce jeszcze !!!
 

Attachments

  • 103901.jpg
    103901.jpg
    42,2 KB · Wyświetleń: 123

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Nie do wszystkich facetow to pasuje, ale u Ciebie akurat fajnie to wygląda :)Moj brat tez ma i jemu rowniez pasuje :) A jesli chodzi o kolczyk we brwi to tak samo, nie wiadomo czy bedzie Ci w nim dobrze. Znam dwoch chlopakow z kolczykiem we brwii i jeden wyglada super, a drugo delikatnie mówiąc dość idiotycznie :)
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
Popieram przedmówce, zalatuje odmiennością może też sie malujecie?
 

jarson721

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2006
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
37
nie wiem co tu ma dorzeczy malowanie czy odmiennosc inni chca sie wyroznic w ten sposob z tlumu i nie byc zwyklym szarym czlowiekiem zaloze sie ze polowa dziewczyn jak i nie wiecej przpada za chlopakiem z tokio hotel albo z green day a oni sie maluja i jakos nikomu to nie przeszkadza zaluje ze Polska jest jeszcze 100 lat za murzynami w pewnych kwestjach
 

fluxbar

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Mi się podobają strasznie kolczyki w brwi, na brodzie, no i w ostateczności na języku, ale już gorzej :p W uchu mi się nie podobają :-D
Ale jeszcze co do kolczyków, to nie każdy by mógł je mieć, trzeba jeszcze ładnie w nich wyglądać, wtedy jest dopiero efekt :)
Mi by pasował na brwi :p I sobie w przyszłości zrobię :-D

Ale na sutkach itd. Blee... Ohyda...
 
Do góry