Piercing U Mężczyzn..

Piercing u mężczyzn..

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
A mi sie to nie podoba....
Chociaz dla niektorych pasuje. Moj brat cioteczny ma w uchu i wyglada super. Taki jeden kolega w brwii i wyglada zawaliscie. Ale tak w ogole to mi sie nie podoba.
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No to w końcu podoba Ci się czy nie??? :mruga:
Bo raz piszesz, że3 fajnie wygląda, a za chwilę, ze Ci się to nie podoba.... więc jak to jest???
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No właśnie zauważyłam.... ale żeby aż tak.... :mruga:
Też jestem jedną z nich, ale aż taka zmienna to nie jestem :p
 

malolatkazanetka

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2005
Posty
165
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Opole
Osobiście bardzo lubię kolczyki :) Sama mam ich 6 (pepek, nos i 4 w uszach) ale u chłopaka to jedynie w języku. W uszach mi sie bardzo bardzo nie podobają. A co do dbania o siebie to jestem za żelem a jak pojdzie do kosmetyczki też się nic nie stanie żyjemy w XXI wieku. Najważniejsze to to żeby nie spędzał więcej czasu przed lusterkiem niż ja :) (spędzam przed nim sporo czasu)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
sory, ale jak facet ma kolczyk w języku to trochę pedalsko wygląda :/
takie jest moje zdanie :D
 

Agnes5

Nowicjusz
Dołączył
29 Grudzień 2005
Posty
55
Punkty reakcji
0
veleda moim zdaniem masz racje nie lubie kolczykow u facetow ewentualnie w uchu ale lepiej gdyby nie moze jeszcze w brwi ale poza tym to mi sie to wcale nie podoba :p
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Jestem przeciw. Naprawdę. Ja tak naprawdę nie tolerowałam kolczyków, ale jak koleżanka mnie namówiła żebym sobie zrobiła w pępku, to normalnie mnie oczarował. W innych miejscach ciała kolczyków nie toleruję- no tylko uszy , i pępek.
A faceci? Kolczyki i faceci? Okropieństwo.
Piercing- jedna z popularnych form ozdabiania ciała. Polega na wykonywaniu przekłuć w specyficznych miejscach ciała (np. nosa) i wprowadzaniu w takie miejsca kolczyków wykonanych zwykle (w odróżnieniu od kolczyków tradycyjnie zakładanych do uszu) z tytanu lub stali chirurgicznej, do permanentnego noszenia. Ze względu na radykalny charakter takiego ozdabiania ciała, piercing jest zaliczany do jednej z praktyk tzw. modyfikacji ciała.Do najczęściej przekłuwanych części ciała należą: uszy, nos, wargi, język, brwi, okolice podbródka, sutki, pępek, a także narządy płciowe (w tym u kobiet - wargi sromowe, u mężczyzn - żołądź prącia, moszna).

Najpopularniejsze rodzaje kolczyków używanych do piercingu to kółko zapinane kulką, a także "banan" i "sztanga" (nazywane tak ze względu na kształt).

Z medycznego punktu widzenia kolczykowanie ciała jest równoznaczne jego okaleczaniu. Przekłucie, w którym umieszczono kolczyk, stanowi otwartą ranę, której gojenie jest długotrwałe. Z tego powodu w piercingu nie używa się biżuterii wykonanej ze srebra lub złota, jako metali niekorzystnie wpływających na proces gojenia. Przekłucie powinno być wykonane w warunkach sterylnych przez osobę wykwalifikowaną (nazywaną piercerem), aby zminimalizować ryzyko zakażenia np. gronkowcem lub wirusem zapalenia wątroby typu C. Istnieją - choć rzadkie - przypadki poważnych powikłań spowodowanych piercingiem, dotyczące zwłaszcza przekłuwania języka (np. porażenie obwodu nerwowego, uszkodzenie szkliwa zębów).
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
@Tomi
a ja jestem ciekawa czy zamontowałeś sobie w końcu "nipple ring"czy jednak ochota przeszła? No i czy tylko jeden sutek ucierpiał czy obydwa?? :D
Co do piercingu u mężczyzn mam jedno zdanie, może być ale z umiarem, czyli może być kolczyk w brwi, ewentualnie broda albo nos ale żeby nie przesadzić, mam kolegę który ma przekłute obydwie brwi, nos, warge, język i brode i moim zdaniem to już jest przerost formy nad treścią... a czy to wszystko u niego... aż obawiam się pomyśleć ;)
Jednej osobie pasuje kolczyk w brwi, drugiej w nosie, jeszcze innej wcale nie pasują koczyki...
Rozgraniczenie że facet z kolczykiem w nosie czy brwi czy gdzieś indziej to oznaka gejostwa to dla mnie absurd, piercing jest sprawą indywidualną i są różne gusta.. a o gustach się przecież nie dyskutuje...
Mnie nie przeskadzałoby gdyby mój mężczyzna miał kolczyk w dowolnej części ciała, zresztą sama kiedyś namawiałam swojego faceta ale wszystko spaliło na panewce i teraz już nawet o tym nie chce słyszeć... a skoda :(
 

Kaffcia

Nowicjusz
Dołączył
11 Grudzień 2005
Posty
390
Punkty reakcji
0
Mój eks, eks, eks miał kolczyk w języku.
Okropnie się z nim całowało.
 

Ewa333

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
177
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Sosnowiec
@...Poranna...Kaffcia....
czemu okropnie?? Przeszkadzał? Czy uderzał Cie po nim zębach??
Ja za to znalazłabym tysiące innych zastosowań dla mojego faceta jakby miał kolczyk w języku :rumieniec: ehhh...
 

nadia

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
212
Punkty reakcji
0
Wiek
35
jestem przeciw
szczerze mowiac to tak jak by miel niska samoocene i musieli by sie dowartościowac to samo do dziewczyn ktore maja po 20 kolczyków w kazdym uchu itd.


bleeeee.....
 
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
452
Punkty reakcji
0
Miasto
..::-Legnica-::..
sory, ale jak facet ma kolczyk w języku to trochę pedalsko wygląda :/
takie jest moje zdanie :D
To twoje zdanie, pewnie dlatego moje jest inne, poniewaz niedawno gadałam z chłopakiem, który mial kolczyka w uchu, ale nie kułeczko, tylko taki z kolcem z diamencikiem

...Poranna...Kaffcia.... w języku mi sie podoba, ale skoro mówisz że sie całuje niewygodzie. Zreszta istnieje prawdopodobieństwo że sie udławisz jak sie całować bedziesz :p
 

-=Tomi=-

tutaj o nic nie chodzi.. :| lecz ludzi prawdziwych
Dołączył
22 Lipiec 2005
Posty
1 151
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
N50°19’ E18°50’
@Tomi
a ja jestem ciekawa czy zamontowałeś sobie w końcu "nipple ring"czy jednak ochota przeszła? No i czy tylko jeden sutek ucierpiał czy obydwa?? :D
"ucierpieć" ma jeden.. lewy..
chciałem zrobić to sam.. ale za dużo o tym czytałem.. między innymi, że jak się źle przebije i do tego dojdzie zakażenie to może się skończyć zapaleniem mięśnia sercowego.. :niepewny:
dlatego zbieram kaskę by iść do salony.. (zawsze można kogoś oskarżyć.. :p ;))
a, że taki okres teraz mamy.. to pomysł zszedł na drugi plan.. w końcu wigilia i sylwester jest tylko raz w roku.. :)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
ehh.. widzę, że czytany jest tylko pierwszy post.. :p

ja czytałam cały temat, ale niestety nie pamiętam całej jego treści:p
córka_leona_zawodowca, ale ja nie mam nic do facetów, którzy mają kolczyka w uchu ;)
-=Tomi=- Ty lepiej uważaj, bo dość, że sutka stracisz to jeszcze na serce umrzesz :p
 

aNioLeCzQqQ

Nowicjusz
Dołączył
30 Lipiec 2005
Posty
244
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Kolczyki u facetow... Jasne ze tak... Nie za duzo bo to jest przesada.. Mam kumpla co ma w uszach po kilka... nosie brwi jezyku bleeee okropne... Ale uwazam ze w sutku to calkiem pociaajace - mialam okazje sie przekonac... :] w brodzie brwi uchu nosie albo jezyku... tez wyglada ok... :p
 
Do góry