Piercing U Mężczyzn..

Piercing u mężczyzn..

  • Array

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja mam w uchu, i zamierzam sobie robić ile dusza zapragnie :) no ale nie na całej gębie, jak koleś co miejsca wolnego na policzku nie miał :)
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Mi się nie podobają na środku wargi ani w brodzie..fuu.. w nosie jeszcze ujdzie ale nie takie wielkie kolko tylko punkcik. W uszu zupełnie odpada a w brwi to też nie za bardzo :/ Najlepsze po lewej lub prawej stronie dolnej wargi :D
 

darkwarrior

Nowicjusz
Dołączył
10 Marzec 2008
Posty
422
Punkty reakcji
2
kolczyki u męszczyzn zdecydowanie nie, u dziewczyn mogą być chciaż ja wolę jak laski są bardziej naturalne tzn bez kolczyków :p
 

Gabi):)

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
4 684
Punkty reakcji
0
Wiek
16
mi u gości podoba się kolczyk w języku, w brodzie na dolnej wardze oraz w brwi i tyle no jeszcze może być w uchu :)
nie mogę jak gość znów ma kolczyka w nosie czy tam na napletku lub sutku to od razu odpada..
 

cynamon

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Osobiście to faceci nie powinni przesadzać z tymi kolczykami. Obracam się w środowisku bardzo zróżnicowanym, ogólnie mi osobiście podoba się kolczyk w brodzie i wardze. Z brwiami jest duży kłopot, ładnie może to wyglądać, ale po mocnym uderzeniu mamy po kolczyku i po łuku brwiowym - już widziałam taki przypadek. Niefajny widok. Szczerze powiedziawszy nie przepadam za kolczykami w uszach. Ale to moje gusta, każdy ma inne.
Ale i tak w konsekwencji liczy się człowiek, jego charakter i podejście do świata :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja jestem za piercingiem, ale bez przesady.

Sam za jakieś dwa tygodnie zamierzam przebić ucho (chrząsta, labret z kolcem) a potem może pomyślę o brodzie ;)
 

krwawa_mery

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2007
Posty
336
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warszawa
Jeśli chłopak jest zaj*** opalony lub mulat to wprost wymiękam kiedy ma lekki kolczykw uchu :przewraca:
Jednak kiedy jest taki "normalny" że tak ujmę :D to strasznie podoba mi się w karku...

Raczej to nie będzie do tematu ale i tak napiszę BB)
Moja kumpela ma chłopaka którego podnieca to jak go opuszkami palców dotyka po karku.Ostatnio namówiła go żeby sobie zrobił kolczyk w karku-no i zrobił (kobietom się nie odmawia :D ). I podobno jak go teraz nawet lekko dotknie, oczywiście opuszkami to, go tak to podnieca że ahh....hihi. Opowiadała że stwierdził że w noc poślubną wystarczyłoby mu tylko jakby tak robiła :lol:

Wiadomo że chłopak chciałby więcej no ale... BB)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
dla mnie kolczyk w uchu u faceta wyglada strasznie...zniewiesciale... tak samo kolczyk w pepku ( juz i takich gosci widzialam.)

nie podobaja mi sie kolczyki u facetow, ale znioslabym wszystkie, tylko nie ucho (zwlaszcza jedno tylko) i pepek
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
dla mnie kolczyk w uchu u faceta wyglada strasznie...zniewiesciale... tak samo kolczyk w pepku ( juz i takich gosci widzialam.)
W płatku ucha też mi się nie podoba, dlatego przebijam chrząstkę (pojutrze pewnie, kolczyk i wenflon już przyszły). Pępki są dla kobiet, tyle w tej kwestii.

Mi się podoba kolczyk w... jakby to umiejscowić... pod wargą?
Taki o:
http://republika.pl/blog_ws_4227308/6006887/tr/002dc8.jpg (no nie ważne, że emo, mi chodzi o kolczyka samego ).
A mi się właśnie nie podoba. Jeśli miałbym przebijać brodę to przebijałbym na środku i wstawił labreta z kolcem ;)
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
ja mialam przebita chrzastke...wytrzymalam okolo pol roku... strasznie mi puchlo ucho i ropialo... nie moglam go nawet dotknac...;/
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
To może zakażenie Ci się wdało, albo coś w tym stylu. Ja zamierzam codziennie dezynfekować ucho spirytusem.
 

Rzabcia

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2008
Posty
147
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Japan :)
Osobiście podoba mi się kolczyk u mężczyzn jedynie taki w brwi... Ujdą jeszcze te w uszach, ale wtedy nie może być jeden, bo to zbyt niewieściale wygląda. No, chyba, że przebita będzie chrząstka. Ostatnio przebijałam kumplowi ucho agrafką, wyglądało uchodząco :)
Ja osobiście lubię jeszcze kolczyki w brodzie (sama mam jednego i sobie z drugiej strony robię), ale nie wszystkim facetom to pasuje.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Mój kolega na lekcji z nudów przebił sobie brodę i oba uszy, po dwie dziurki z każdej strony agrafką, którą nosił przy spodniach. Dziwię się, że mu się to nie zbabrało i nie dostał zakażenia :D
 

zza

Nowicjusz
Dołączył
21 Maj 2008
Posty
344
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
cieszyn
jacobbs a co ty myslisz ze ja nie odkazalam? kurde tyle spirytusu poszlo na to moje ucho ze szok :evil:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No offence, tylko gdybałem. A z czego był kolczyk? Bo bardzo możliwe, że miałaś uczulenie na metal, z którego jest wykonany.
 
Do góry