Patentex Oval...

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
to znaczy ze Microgynon jest oki, to dobrze, bo kiedys tam chce miec dzieci :)
napisz pozniej co bedziesz brala :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
aha to chodzisz do ginekologa tez w Niemczech? spoko, to musisz swietnie znac jezyk! ja bym sie bala, ze czegos nie zrozumiem i pozniej zamiast recepty na tabletki dostane na cos innego :)
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
aha to chodzisz do ginekologa tez w Niemczech? spoko, to musisz swietnie znac jezyk! ja bym sie bala, ze czegos nie zrozumiem i pozniej zamiast recepty na tabletki dostane na cos innego :)


znam wystarczajaco dobrze jezyk zeby sie dogadac z lekarzem :D
problemow z dogadaniem sie niemam :)
(pracuje tez to mosze znac jezyk)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
z dogadaniem to tez bym nie miala, pracowlam za granica, ale w Holandii, to sie po niemiecku dogadywalam, tylko balabym sie, ze moglabym cos przekrecic :)
 

Megan

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
from my soul
Witam, ostatnio w gazecie wyczytałam że globulki (wspomniane w temacie) są dość dobrym zabezpieczeniem ale podczas stosunku pienią się i sex przypomina ubijanie piany :/ czy to faktycznie tak wygląda? ktoś ich tu używa? jakie macie wrażenia związane właśnie z nimi? z góry dzieki za odp :)
Osobiście tego paskudztwa nie stosowałam i nie mam zamiaru, ale z tego co słyszałam i czytałam to mają one cechę, że się pienią i wygląda to troszkę jak wscieklizna pochwy :lol: co sprawia, że stosunek staje się dość niekomfortowy.
Poza tym badania ginekologiczne wykazały. że ich skuteczność jest mniejsza niż stosunku przerywanego.
Nie da się ukryć, że za taki kiepski jak wg mnie farmaceutyk trzeba dość dużo zapłacić, dlatego ja wolę wydać już na moje Yasminki 29zl, niz ponad 20 na coś do czego jeszcze trzeba dopłacać (bo w końcu stosowanie samych globulek nie jest wskazane, nalezy zabezpieczyc sie jeszcze prezerwatywą).
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
Megan gdzie Ty za Yasmin dalas 29 zl, u mnie sa po 42, jedna apteke znalazlam gdzie byly za 35zl
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Czy uważacie ze znatykoncepcja: patentex + prezerwatywa sa dobrym zabezpieczeniem?? Z roznych wzgledow nie zamierzam stosowac tabletek, a to ze sie pieni nam nie przeszkadza, uzywlaismy juz talkiego polaczenia, tak doradzil ginekolog, uwazacie ze to wystarczajaco skuteczna metoda? zebysmy sie nie martwili na zapas po jej stosowaniu ze cos moze byc nie tak.. ?? ;)
 

Megan

Nowicjusz
Dołączył
19 Wrzesień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
from my soul
Katherine - jasne, wiec jak chcecie tak sie zabezpieczyc to nie macie sie o co bac.

ja osobiscie nie zastosowalabym takiego zabezpieczenia ze wzgledu na to, że jest to dla obydwóch stron niewygodne ;)

ale to juz jest kwestia indywidualna
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie martw sie jest bezpieczna, ja teraz tez tak bede musiala robic :]

Megan to sie masz dobrze :) ja do Lodzi mam daleko
 

Katherine

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2005
Posty
122
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Megan, Nika19 dzieki :) podbudowalo mnie to bo ja taki zamartwiacz sie na zapas czasem jestem :p :) pozdrowionka :papa:
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie przejmuj sie nie tylko Ty sama sie wiecznie czyms martwie :)
stosowalam ten rodzaj zabezpieczenia zanim zaczelam brac tabletki, nie narzekam tylko uwazaj na globulki bo robia takie bialozołte plamy
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Ja przez cztery miesiace stosowalam Durexy+Patentex Oval i bylo dobrze :) Jedyne, co jest srednio wygodne dla mnie, to to, ze nie mozna sie poddac chwili i od razu przystapic do akcji, ale trzeba przerwac pieszczoty na 10 minut i czekac az sie globulka rozpusci :/ Dlatego teraz mam pigulki :)
 

Margolka

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
404
Punkty reakcji
0
Miasto
nie pamietam...
:bag: Oj dziwuchy dziewuchy :D ale z was pokretla niezle, ale mile babki z was zauwazylam i to mi sie w was podoba :eek:k: jesteśta kochane poprostu B)
nom > lovemartunia< widze mamy ten sam problemik... moze ty juz masz z glowki ale ja ni :/ bo widzita ja tak ajk ona mam mojego kochanego faceta,jestesmy razem ponad rok,on nigdy na mnie z niczym nie naciskal i wiem ze moge mu ufac i ze mnie nie skrzywdzi( bo bylo juz w moim zyciu takie zdarzenie ze facetowi nie chodzilo o mnie a wiecie...) no i chce mu dac cos wiecej niz tylko namietnego calusa czy troche pieszczot, oddac siebie... rozmawialismy juz kiedys o antykoncepcji i wogole ale ja nie chce brac tabletek bo 1. mam klopociki z serdusiem a 2. i tak bym nie brala regularnie bo ja taka roztrzepana jestem a jak by sie mamausia dowiedziala to... :bag: i :grymasi: a biedna margolka :aniol: ... no i wiecie.... bo ja nie mam az tak dobrych stosunkow z mama... ale to inna historia jak ktos chce wiedizec to pisac.... a do tematu i tak sie zastanawiam nad tym patentexem i gumka... polaczenie dobre nawet bardzo ale kurka zawsze zostaje jakies ale.... no a co do plodnych i nieplodnych to tak mniej wiecej do ilu dni po okresie mozna sie tulu tulu bez gumek i stresu ze wpadka bedzie?? bo u mnie to tak zesem roznie z nim bywa pare dni sie spoznia w ta czy tamta...
wwiem wiem juz wam tak namotalam ale zdolne jestescie dacie rade:) licze na was dziewczyny :*
 
Do góry