Patentex Oval...

lavazza

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
czesc,
uzywam patentex i sa calkiem dobre.najczesciej uzywam patentex+durex lub patentex+stosunek przerwany.a;e ostanio sperma chlopaka popadla mi na dupcie i noge(przy tym uzywalam patentex) ale szybko sie sie wytarlam i za jakis czas obmylam sie naokolo.i teraz nie wiem czy jest jaki kolwiek zagrozenie czy moge byc spokojna...jak sadzicie?
 

lavazza

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
no wiesz justyna jakos czytalam ze dziewcznie sperma nie musi popasc ani na rece ani na nogi, najlepiej tego unikac , i teraz wiec ciagle mysle o tym...bo sie boje, a tym bardziej ze w forumie tu przecztalam ze nie trzeba obmywac w srodku' a ja obmylam 'ustka'...
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
ojoj to dumaj o tym calay czas i zadreczaj sie tym...ja mysle ze nie masz sie czym przejmowac najszybciej za 2 tyg mozesz zrobic test
 

lavazza

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
no chlopak tez mi tak mowi...szybciej musze miec okres to i szybciej upewnie sie...
 

kamila2330

Nowicjusz
Dołączył
20 Maj 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja znalazłam inny srodek tez grobulki secural słyszal ktos o nich???? prosze o pomoc
 

Justyśkaa

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2008
Posty
2 477
Punkty reakcji
17
dzialanie takie jak patentex oval pamietaj,ze je powinnas stosowac "do" prezerwatywy poniewaz same nie daja wysokiej skutecznosci antykoncepcyjnej
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
Nie wywołują u Was te globulki takeigo uczucia ciepła ? bo pamiętam że jak je stosowałam to mi to strasznie przeszkadzało.
 

merynosek

Zapraszam do sygnaturki:)
Dołączył
21 Styczeń 2008
Posty
2 928
Punkty reakcji
63
Wiek
38
Miasto
Podkarpacie
Ja też czułam to ciepło, odczuwałam dyskomfort i przestałam je stosować...
 

roksanna

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie są świetne ...Stosowałam je na swój pierwszy raz i okazały się dobrym wyborem ... żadnego swędzenia czy pieczenia ani wysypki nie bylo ani u mnie ani u mojego partnera...Co prawda pienia się ale nie przypomina mi to ubijania piany ;) wręcz bardzo dobrze nawilżają i jest lepszy poślizg jak to powiedział mój chłopak ;) Cena 17.70 za 6 sztuk ;)
 

mała*czarna

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2006
Posty
5 681
Punkty reakcji
6
Ja z przyczyn zdrowotnych muszę zrezygnować z tabletek antykoncepcyjnych i zastanawiamy się z partnerem nad Patentex'em Oval... Wiem,że to ponoć nie wygląda, ale skuteczne. Nasi znajomi stosują i zachwalają. A jak Nam się nie spodoba to chyba jednak gumki.
 

roksanna

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2010
Posty
12
Punkty reakcji
0
Ja z przyczyn zdrowotnych muszę zrezygnować z tabletek antykoncepcyjnych i zastanawiamy się z partnerem nad Patentex'em Oval... Wiem,że to ponoć nie wygląda, ale skuteczne. Nasi znajomi stosują i zachwalają. A jak Nam się nie spodoba to chyba jednak gumki.
Ja mysle ze sie spodobaja ale kazdy ma inne upodobania ;D ;)

Nie wywołują u Was te globulki takeigo uczucia ciepła ? bo pamiętam że jak je stosowałam to mi to strasznie przeszkadzało.


Cieplo jest ale dla mnie nawet jest przyjemne ;)
 

mżawka

Nowicjusz
Dołączył
16 Sierpień 2010
Posty
92
Punkty reakcji
0
Wiek
33
tylko czasem może piec, ale tak szczerze, to wcale nie jest tak źle, jak mówią..
 
Do góry