Patentex Oval...

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
nie zaliczysz, jesli jedna metoda zawiedzie, to zawsze masz jeszcze druga! zawsze teza mozesz zrezygnowac ze stosunku podczas dni plodnych, mi tak powiedziala moja lekarka i wtedy na pewno bedzie okej!
 

lovemartunia

Nowicjusz
Dołączył
6 Grudzień 2005
Posty
1 324
Punkty reakcji
0
A nawet jeśli jakoś by się tak stało ze nasienie dostało by się do mojej pochwy (pekła gumka czy coś w tym stylu) to Patentexy dobrze zadzialają ?:p jejku nie moge jakoś się do tego przekonać...a może by plasterki ?:p
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
jezeli sie cos takiego przydarzy to zawsze mozesz isc do ginekologa po tabletki po stosunku, bedziesz miala 72 godziny
ale trzeba byc dobrej mysli, jesli kupicie porzadne gumki to takie ryzyko pekniecia jest bardzo male, a jezeli nawet peknie, a beda dni nieplodne to powinno sie nic nie stac
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
ja teraz uzywam patentex i wcale nie jest tak zle, ta piana ktora sie wytwarza likwiduje jakies niepotrzebne otarcia (lub problemy wejscia czlonka do pochwy). Wiadono ze po stosunku wszystko sie leje ale przaciez mozna tez wziasc prysznic.. :D . Ja osobiscie nie lubie prezerwatyw , kiedys mialam wpadke- prezerwatywa sie jakos zslizgla i zostala w mojej pochwie (oczywiscie chlopak pomogl mi ja wyciagnac ;-) ) ale o tej pory zadko urzywamy prezerwatyw...
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wiadono ze po stosunku wszystko sie leje ale przaciez mozna tez wziasc prysznic.. :D

Tego wlasnie nie wolno! Do zaplodnienia dochodzi na dwie godziny po stosunku i przynajmniej do tego czasu nie wolno Patentexu wyplukiwac! To, co sie samo wyleje, moze sie wylac, ale celowo wyplukiwac nie wolno.
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
a ja tez sie zawsze mylam, bo mnie to denerwowalo :]
Teresa ja juz biore tabletki 9 miesiecy mam totalnie dosc, czyli stosujesz cos do tych globulek dodatkowo czy nie?
 

Mała1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2005
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Patentex są o wiele lepsze niz gumki z którymi jest straszny kłopot przynajmniej u mnie :bag: Patentex+ dni niepłodne i wszystko będzie w porządku. Za pierwszym razem faktycznie chłopak moze czuc pieczenie ale za któryms z kolei juz potem powinno byc ok. Przynajmniej u mnie tak było. Ogólnie nie narzekam i polecam :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
dzieki mala, ale jak moj o nich slyszy to juz ma dosc :) ja nie chce mu nic na sile kazac robic, aj na razie czekam bo zaczne brac inne tabletki i zobaczymy.....
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
a ja tez sie zawsze mylam, bo mnie to denerwowalo :]
Teresa ja juz biore tabletki 9 miesiecy mam totalnie dosc, czyli stosujesz cos do tych globulek dodatkowo czy nie?

ja teraz biore tylko patentex po co mam brac tabletki i jeszcze cos do tego, a od lutego znowu zaczne brac tabletki i wtedy skoncze z globulkami (na 4-5 miesiecy)

ps.
nika19 tabletek nie wolno brac przez tak dlugi czas trzeba robic sobie przerwy nie powiadomil cie lekarz??
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
ps.
nika19 tabletek nie wolno brac przez tak dlugi czas trzeba robic sobie przerwy nie powiadomil cie lekarz??

Jak dlugi czas? 9 miesiecy? :mruga: Przeciez mnostwo kobiet bierze przez kilka lat non stop... :mruga:
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
mi lekarz powiedzial ze conajmniej po 5 miesiacach mosze zrobic przerwe przynajmniej na 1 miesiac
bo jest potem moglabym miec problemy z zajsciem w ciaze, a mamusia chce zostac w przyszlosci :)
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
o kurcze a ja juz od polowy kwietnia lykam, ale teraz odstawiam z powodu moich popekanych naczynek, ktore sa w strasznym stanie :(
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
mi lekarz powiedzial ze conajmniej po 5 miesiacach mosze zrobic przerwe przynajmniej na 1 miesiac
bo jest potem moglabym miec problemy z zajsciem w ciaze, a mamusia chce zostac w przyszlosci :)

No w sumie tak co pol roku krotka przerwa to nie zaszkodzi ;) Ja tez chce byc mamusia, ale za 15 lat :p :D No, w ostatecznosci za 10 :)
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
wiec jesli chcecie zajsc w przyszlosci w ciaze to lepiej uwazajcie z tabletkami (i trzeba tez o tym lekarza poinformowac ze bedziesz chciala miec dziecko) bo sa tez tabletki antykancepcyjne ktore moga powoli likwidwac plodnosc, przez glupiego lekarza bralam takie jakies 2 miesiace... :/
 

jelonek

how can I ever change things that I feel?
Dołączył
12 Październik 2005
Posty
1 501
Punkty reakcji
2
Wiek
34
Miasto
Kraków
wiec jesli chcecie zajsc w przyszlosci w ciaze to lepiej uwazajcie z tabletkami (i trzeba tez o tym lekarza poinformowac ze bedziesz chciala miec dziecko) bo sa tez tabletki antykancepcyjne ktore moga powoli likwidwac plodnosc, przez glupiego lekarza bralam takie jakies 2 miesiace... :/

A jak sie te tabletki nazywaly? Ja bede brala Novynette, one sa, mam nadzieje, w porzadku...
 

teresa_20

Nowicjusz
Dołączył
1 Grudzień 2005
Posty
111
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
debica/ aktualnie niemcy- Fehmarn
to byly Stediril30... Lekarz mi po 2 miesiacach powiedzial ze te tabletki moga brac tylko kobiety ktore maja juz dzieci. Niewiem dlaczego mi je przepisal, ale u niego juz nigdy wiecej sie nie zjawilam- zmienilam lekarza!!!
 

Dominika D.

........
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
13 032
Punkty reakcji
4
Wiek
38
Miasto
Śląsk
o kurcze Teraesa j amialam je brac, lekarka mi polecala, bo sa refundowane, ale braalm Microgynon tez refundowany, a teraz Yasmin, ale te juz fajnie kosztuja
znasz moze nazwy jeszcze jakis tabletek oprocz Steridilu?
 
Do góry