Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

terpentynka

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Ja natomiast chciałabym schudnąć jakieś 5-6 kg, pewnie dla niektórych to niewiele, ale ja niestety mam z tym problem. Jeśli mogłabym prosić o tę dietkę to będę bardzo wdzięczna. mój e-mail: terpentynka@interia.pl
Wszystkim życzę wytrwałości w osiąganiu wymarzonej wagi :)
 

monickka1228

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódź;]
Hej;) Jeśli chodzi o diete ONZ to codziennie rano dziekuje Bogu za dzien, w którym sie o niej dowiedzialam:) Otóż dchudzałam sie z tą dietka od 29 czerwca do 10 sierpnia (wtedy wyjechałam na wakacje) no i przerwałam diete. Przez ten czas schudłam 12 kg bez efektu jo-jo . Dokładnie z 82 kg (!) do obecnie 70 kg (w porywach do 69 kg:D) Znajomi i rodzina mnie nie poznają no i ja sama tez widze ogromną roznice...Obecnie nie stosuje juz ONZ, ale po prostu zdrowo się odżywiam (regularne posiłki, RUCH, pije dużo wody mineralnej) i waga nadal schodzi w doł...Może w następne wakacje znow do niej powróce:) Także podsumowując szczerze ją polecam i życze wytrwałości:)
 

kate404

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2009
Posty
9
Punkty reakcji
0
Chciałam powrócić do tematu "diety na zawołanie" - byłam na niej przez tydzień. Tyle wytrzymałam. Myślę, że nie jest to dobra dieta. Wszystko fajnie się czytało, ale zastosować ją w życiu nie jest łatwo. Najlepiej jest po prostu zwracać uwagę na to co się je, nie pychać się, jeść wolno ok 5 posiłków dziennie (częściej a mniej), rezygnować ze słodyczy (moze nie całkowicie;) ) i z tłustych potrwa, do tego więcej ruchu i będzie dobrze. DIety są bez sensu jeśli trwają np 2 miesiace czy 2 dni!! Dieta aby dala efekty musi byc do konca zycia. Więc należy sobie ustalić taką dietę zeby było dobrze dla Ciebie, dla Twojego samopoczucia i Twojej sylwetki ;)
 

annnnnn

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja też bardzo proszę o wysłanie diet! Będę bardzo wdzięczna! ania_25792@wp.pl
 

megdeska

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czesc moglabys mi wyslac ta diete turbo na e-mail z gory dziekuje megdeska@yahoo.co.uk
 

Milldrid

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie! mam 50 lat i od 3 lat przybywa mi sadełka, no wiecie, niby w moim wieku to typowe, niestety ,wiele już diet próbowałam i wciąz dopada mnie efekt yo-yo.ale nie zamierzam się poddać, bardzo proszę o przysłanie mi diety "odchudzanie na zawołanie" na maila arriannas@gmail.com. Proszę pomóżcie, szczupła figura mnie uratuje, poczuję się młodziej i może jeszcze trochę zaszaleję...
 

gosipiet

Nowicjusz
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witajcie! mam 50 lat i od 3 lat przybywa mi sadełka, no wiecie, niby w moim wieku to typowe, niestety ,wiele już diet próbowałam i wciąz dopada mnie efekt yo-yo.ale nie zamierzam się poddać, bardzo proszę o przysłanie mi diety "odchudzanie na zawołanie" na maila arriannas@gmail.com. Proszę pomóżcie, szczupła figura mnie uratuje, poczuję się młodziej i może jeszcze trochę zaszaleję...
 

Loner

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2009
Posty
148
Punkty reakcji
0
Cześc dziewczyny nie czytałem całego wątku bo jest długi, ale podam wam link który znalazłem w sieci do ksiązek odchudzanie na zawołanie i dieta turbo.
http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/chce-schudnac/2866-odchudzanie-na-zawolanie-pomocy-96.html

linki są na piątym wpisie na tej stronie, są to pełne wersie życzę miłej lektury.

Opinie na temat tej książek są różne, i mnie te ksiązki też do końca nie przekonują, warto przeczytać recenzje tej książki która znajduje się
tutaj:

http://www.eioba.pl/a108823/odchudzanie_na_zawolanie_marketingowe_pranie_mozgu

Pozdrawiam!!
 

igaaaa

Nowicjusz
Dołączył
11 Lipiec 2009
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Małopolska
ja również poproszę o dietę turbo, albo jakąś inną jeśli by któraś z Was mogła mi przesłać na maila: sabka18@amorki.pl
z góry dziękuję ;)
 

gosiula87

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja także poproszę o tą dietę odchudzanie na zawołanie.może mi ja ktoś wysłać na maila?gosiaczeksz7@wp.pl.
z góry dziękuje;-)
 

martina1311

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej:) Chciałam napisać o diecie "Odchudzanie na zawołanie". Gdy zaczęłam ją stosować nie pomogłam mi tak bardzo jak było obiecane. Dopiero po poświęceniu większej ilości czasu i ułożeniu sensownego planu posiłków na każdy dzień oraz zmodyfikowaniu kilku podpunktów przyniosła zaskakująco dobre rezultaty:) Schudłam już ponad 9 kg po trzech turach (po każdych 10 dniach robiłam 2-3 dni przerwy) i w końcu wyglądam i czuję się o niebo lepiej:) Ułożyłam także indywidualne plany mojej siostrze i kilku znajomym - wszystkie, które trzymały się mojej rozpiski są zachwycone i stosują dalej tą dietę z moimi poprawkami. Jeśli któraś z Was chciałaby taki indywidualny plan to piszcie na adres martuska1319@wp.pl :D
 

em30

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Tunia kochana prześlij i dla mnie na em30@wp.pl


kamelia96, ja stosowałam dietę turbo przez 10 dni, schudłam 2 kg i nie mam już takiego brzuszka no i zeszło mi też trochę w nogach z czego jestem bardzo zadowolona. Teraz planuję zwykłą (nie turbo) stosować bo przy niej ponoć więcej osób chudnie (na jednym z for na którym jestem są takie opinie)


sunrise girl, na Twoim miejscu nie kupowałabym tego, szkoda pieniędzy. Trochę zaparcia i w tydzień sama zrzucisz te 2 kg bez problemu. W sumie to ja w ciagu 4-5 dni tyle zrzuciłam przy diecie turbo a później waga mi stała w miejscu. Jakby co, to mogę ją przesłać na maila, nie musicie wtedy jej wykupywać.
 

kicia135

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
jak by mi ktos tez mogl przeslac to diete turbo na e-mail. bym byla wdzieczna
moj e-mail kicia3214@interia.eu z gory dzieki
 

kamikaze00

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Popieram. diety odchudzające nie załatwią wszystkiego. trzeba się ruszać.
 

jeanette188

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
hej :) mogłabyś mi przesłać na e-meila tą dietę turbo byłabym bardzo wdzięczna. e-mail---> jeanette_18@onet.eu
 

jeanette188

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
Niech ktoś mi wyślę tą dietę na zawołanie turbo i ta normalnę ,albo chociaż jedną z tych,ale lepsza byłaby turbo.Na adres e-mail jeanette_18@onet.eu z góry dziękujeee
 

myszonek6

Nowicjusz
Dołączył
16 Czerwiec 2010
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej!jestem tu nowa i pewnie powtarzam się jak setki innych dziewczyn ale jestem desperacji:) niech mi któras wyśle tę turbo i odchudzanie na zawołanie, plisss....będę bardzo, bardzo, bardzo wdzięczna:) pozdrawiam serdecznie mój mail myszonek6@wp.pl
 
Do góry