Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Jak to jest u Was z tym? Słyszeliście o tej diecie? Stosowaliście? Ja stosuje dziś 4 dzień i musze przyznać, że to naprawde działa. W ciągu 3 dni schudłam 1,3kg i straciłam w cm ;) Dieta nie wymaga ćwiczeń, po prostu spaceruję, ruszam się choćby sprzątając mieszkanie itd. Polecam ją wszystkim. Można jesc naprawde wiele produktów w porównaniu do innych diet, no i nie trzeba sie głodzic a wręcz przeciwnie - ja przy diecie turbo mam jeść 6 posiłków dziennie :)
 

Mexter

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2009
Posty
730
Punkty reakcji
23
Wiek
37
Miasto
Kraków
diety cud nie istnieją. Ja ćwiczę regularnie od 2 tyg i schudłem 3 kg i straciłem w pasie 3 cm. Jeżeli chodzi o jedzenie to nie stosuje diety, po prostu je ograniczam.
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Nie napisałam, że to dieta cud tylko, że działa. Sama stosowałam już kilka diet, m.in. głodówkę ale na nic to było. Ostatnio dowiedziałam się o tej, poczytałam opinie na jej temat i postanowiłam spróbować. No i ona naprawdę działa :)
 
M

malina.

Guest
a można wiedzieć, na czym ta 'dieta turbo' polega?
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
jesz 6 posiłków dziennie, co sprawia, że jesz mniejsze ilości. Posiłki jakie się je sa "wysoko nasycające", tzn jesz mniej żeby sie najeść i na dłużej Ci wystarcza
 

mikey313

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2009
Posty
10
Punkty reakcji
0
najlepiej 5 posiłków dziennie. obiad powinien zawierac najwiekszą liczbę kalorii, a najmniej kolacja. na śniadanie należy wybierać żywność bogatą w witaminy. na śniadanie i kolacje polecam mleko 0,5 = jakies płatki musli np sante do tego dodac świeże owoce w miarę możliwości. Śniadanie pożywne i niskokaloryczne:)
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
ja tam przywykłam do tej dietki, jest ok, można tez coś innego przekąsić a waga leci w dół, w tydzien schudłam 2kg, dla mnie to i tak dużo bo miałam problemy ze zrzuceniem wagi. Teraz bardziej patrze na to co jem i wogóle odżywiam się zdrowiej :)
 

kamelia96

leń etatowy
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
1 258
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
OŚW - małopolska :)
A to odchudzanie na zawołanie? Przeczytałam dziś e booka i chcę zacząć dietę od jutra. Stosowałyście? Chcę stracić 10 kg ;/
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Ja ostatnio poczytałam trochę o dietach, ponieważ nigdy nie stosowałam jakiejś skonkretyzowanej ale swoją - taką jaką sobie akurat wymyśliłam - czyli "jem to, a tego już nie, a czasem sobie pozwolę itp" - dlatego znalazłam coś w rodzaju takiej diety turbo - dietę 5 dniową - http://mmo.pl/dieta-5cio-dniowa-p-111.html, opis jest dość długi i profesjonalny, produkt posiada już także pozytywne opinie, dlatego chyba tym razem zdecyduję się na coś takiego. Co o tym myślicie? Może ktoś już na to wpadł wcześniej:)?
 

Tunia22

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
254
Punkty reakcji
0
Wiek
36
kamelia96, ja stosowałam dietę turbo przez 10 dni, schudłam 2 kg i nie mam już takiego brzuszka no i zeszło mi też trochę w nogach z czego jestem bardzo zadowolona. Teraz planuję zwykłą (nie turbo) stosować bo przy niej ponoć więcej osób chudnie (na jednym z for na którym jestem są takie opinie)


sunrise girl, na Twoim miejscu nie kupowałabym tego, szkoda pieniędzy. Trochę zaparcia i w tydzień sama zrzucisz te 2 kg bez problemu. W sumie to ja w ciagu 4-5 dni tyle zrzuciłam przy diecie turbo a później waga mi stała w miejscu. Jakby co, to mogę ją przesłać na maila, nie musicie wtedy jej wykupywać.
 

andzia1994

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2009
Posty
678
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Wrocław
tunia ja była bym chętna na wysłanie tego na meila ;)





jak coś to mój meil andziusia24@buziaczek.pl
 

Ona'1

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
Tunia ;) również prosze o przeslanie na emila ;)

chce schudnac 10 kg bo niedlugo lato.!

Moj email to Sylwiaaaa11@o2.pl


z góry dziekuje ;* ;) ;)
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Też bym chciała schudnąć. Mam 168cm i 56kg :/ mam długie nogi i tego tak nie widać ale mimo wszystko chce tak 3kg schudnąć .. jem śniadanie,obiad i kolacji nie jem (zresztą nigdy nie jadałam) obiad tylko jednodaniowy..dużo chodzę.. chce zacząć jeździć na rolkach ,bo to podobno najlepsze jak chce sie odchudzić..
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Diety i diety. Normalne jedzenie (3 posiłki i dużo warzyw i owoców - 1/3 całego dnia) i więcej ruchu a nie tylko spacerek:) Na siłownie zapraszam:p

Wczoraj na BBC oglądałem o dietach cud. Najlepszy był trening a nie jakieś diety.
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Na siłowni nie wyrabia się mięśni tylko;) Jakieś dziwne masz przeświadczenie na temat siłowni. Ja widzę masę dziewczyn które ćwiczą;) Fajnie popatrzeć na taką jak rusza bioderkami na rowerku;)
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Rower i pływanie tez nie wskazane ,bo wyrabia sie masa mięsniowa. Nie mam dziwnego przeświadczenia tylko rozmawiałam z dietetyczką.

PS milego chodzenia na siłownie i patrzenia sie na doopy :] pff
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Rower i pływanie tez nie wskazane ,bo wyrabia sie masa mięsniowa. Nie mam dziwnego przeświadczenia tylko rozmawiałam z dietetyczką.

PS milego chodzenia na siłownie i patrzenia sie na doopy :] pff


:D hehe;) Takim sposobem, że Ci dietetyk kazał to będziesz tyła a nie chudła:) Zmień dietetyka najlepiej. A żeby schudnąć na rowerku to po 1: z brzucha usunąć tłuszczyk to kup pas specjalny, po 2: załóż 2 bluzy na siebie i jakąś kurtkę nie przepuszczającą powietrza. Na nogi jakieś grube spodenki. Dużo wody pij przy jeździe;):) Raz na tydzień na saunę:) 2 razy na tydzień na aerobic. Chcecie mieć ładne ciało? To trzeba sobie zapracować;)
 

God_Is_A_Girl

I'm not a Girl, Not yet a Woman.
Dołączył
24 Kwiecień 2009
Posty
1 286
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Górny Śląsk..Skoczów-Ligota-Mikołów :)
Nie mam czasu na takie coś. W wakacje obóz pływacki, co dwa dni rolki, spacery i woda przez posilkami :] szkoda,ze lubie gotować. Na rower mam specjalny stroj...ale juz nie jezdze,bo mam umiesnione lydki juz za bardzo :/
 

maniaaana

Nowicjusz
Dołączył
27 Lipiec 2006
Posty
539
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
Wy kobietki jesteście dziwne:) Chcecie coś nie dając nic z siebie:p Przecież magicznym ruchem dłoni nie schudniecie, a już na pewno siedzeniem na pośladkach;D ;D
 
Do góry