Odchudzanie na zawołanie i dieta turbo

violetta_te

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
kaja1973
kaja moglabys i mi ta dietke "odchudzanie na zawołanie" albo kto kolwiek kto posiada ta diete.za miesiac ide na wesele i chcialabym troch schudnac. Bede dardzo wdzieczna. moj adres: w.melinska@interia.pl z gory dziekuje i pozdrawiam:)
 

violetta_te

Nowicjusz
Dołączył
4 Sierpień 2009
Posty
2
Punkty reakcji
0
http://www.dieta.pl/grupy_wsparcia/chce-sc...pomocy-110.html
na tej stronie jest opisana dieta turbo
Co do diety odchudzanie na zawolanie to jestem na niej 2 dzien i powiem wam ze jest mi strasznie trudno wytrzymac bez jedzenia wazylam 54 kg.przy wzroscie 156cm. zawsze warzyłam 47 kg. ale zucilam palenie i w zwiazku z tym zaczelam nadrabiac jedzeniem. Czuje sie strasznie ciezka mam ataki glodu ze trace nad sobo nieraz kontrole i wtedy z checia poszlabym i to zwymiotowala. na drugi dzien diety warzyłam 53.5kg. to chyba nie jest tak zle.
piszcie czy wam tez tez tak ciezko oprzec sie pokusie i wogole jak wam idzie
 

kajaa90

Nowicjusz
Dołączył
11 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
czy Ktos moglby przeslac mi diete "odchudzanie na zawolanie" i "diete turbo" na maila? Bede wdzieczna za pomoc:) moj mail to zgy@vp.pl. pozdrawiam wszystkich:)
 

agatha224

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Drogie koleżanki!!

juz od wielu miesiecy bezskutecznie probuje schudnac baaaaardzo prosze o wysłanie diety !!

Pozdrawiam !!

moj mail : agathak224@interia.pl :) ;)
 

amb85

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam!
chcę się z Wami podzielić moją opinią o diecie turbo, na której jestem już 5 dzień. przed kupieniem diety miałam pewne obawy, ponieważ na stronie tak naprawdę nie ma żadnych informacji na czym ta dieta będzie polegała i w ciemno nie chciałam się w to bawić... poszukałam więc recenzję tej diety: http://dietaiodchudzanie.pl/odchudzanie-na...lanie-recenzja/ i to mnie przekonało. Kupiłam... wcześniej przed dietą jadłam wszystko - ponieważ kocham jeść, a z racji tego że skończyłam AWF, katowałam się później ćwiczeniami ;) żeby spalić nadmiar... dieta jest fajna, bo je się 6 posiłków, co doskonale rozkłada ilość dostarczanych kalorii - organizm nie musi sie męczyć z "przerobieniem" dużej ilość na raz, tylko stopniowo sobie je spala... co do braku ćwiczeń, to muszę powiedzieć, że jestem uzależniona od ćwiczenia - więc ja nie stosuję spacerów tylko biegam, lub jeżdżę na rowerze, ale jeśli ktoś wcześniej był "kanapowcem" to tak jak piszą w diecie - spacer wystarczy - tylko należy pamiętać o tym, że nie może to być spacer ślimaka - ale intensywny marsz - najlepiej się tu sprawdza Nordic Walking ;) w diecie zaznaczone jest również, żeby nie ważyć się codziennie - z czym całkowicie się zgadzam. ja wogóle się nie ważę, ponieważ interesuje mnie tylko utrata na obwodach, po 4 dniach mogę się pochwalić, że ubyło mi 4 cm oponki (bo z tym miałam problem od zawsze, a po brzuszkach znikało mi wcięcie w talii - jak u facetów :D), oraz po 2 cm w udach. dietę pilecam, gdyż na pewno nie zaszkodzi - bo oparta jest na węglowodanach (owoce i warzywa) i białkach - więc żaden brak witamin czy składników odżywczych nie grozi ;) zachęcam do jej wypróbowania - nie należy również oczywiście obiecywać sobie po tej diecie nie wiadomo czego, gdyż każdy organizm jest inny i jeden spali w 10 dni więcej tłuszczyku, drugi mniej... ale jeśli sumiennie będziecie się stosować do diety, to na pewno zaobserwujecie mniejsze lub większe efekty, w końcu to tylko 10 dni. i jeszcze jedna sprawa - ja w drugim dniu diety, mimo że jadłam spore ilości, czułam głód - jeśli macie podobne uczucie, jest na to tylko jedno rowiązanie, zaraz po posiłku wychodziłam sobie z domu do koleżanki, na spacer, lub do sklepu, albo sięgałąm po książkę, która mnie całkowicie pochłaniała, żeby tylko nie myśleć o jedzeniu. powoli to uczucie głodu znika i teraz po zjedzeni np. jednego jajka na twardo i 20 pistacji jestem już pewłna. wybaczcie, że tak się rozpisałam, ale naczytałam się troche komentarzy i osoby, które negatywnie się o tym wypowiadają, nawet nie wiedząc na czym ta dieta polega, wprowadzają w błąd. i jeszcze mam takie spostrzeżenie: jak na ten temat czytałam wypowiedzi mężczyzn (nie dyskryminując ich oczywiście) to mnie się nóż w kieszeni otwierał - organizm faceta jest tak skonstruowany, że faceci o wiele szybciej poradzą sobie z oponką na brzuchu (bo nie rodzą dzieci i nadmiar tłuszczu w tych miejscach nie został im genetycznie zaprogramowany) i im siłownia i ćwiczenia fizyczne w znacznej mierze przynoszą szybkie efekty - ale oni nie pamiętają o tym, że my nie chcemy mieć kaloryfera tylko ładny jędrny brzuszek z wcięciem w talii. już kończę ;) życze wytrwałości :) i trzymam kciuki!!!
 

monika3630

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam dziewczyny:) Czy mogłabym prosić o przesłanie mi tej diety? Podaj e-meila: monikagmyrek@buziaczek.pl Z góry dziękuję za pomoc:)
 

100jagoda

Nowicjusz
Dołączył
2 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam:) Bardzo bym prosiła o pomoc i wysłanie mi na maila tych diet...byłabym bardzo wdzięczna:) 100jagoda@wp.pl
 

Manta

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
ja też bym prosił na maila tą diete ;p warto spróbowac mój mail
bonio.knw@gmail.com
 

maadzia_12

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
ja również prosiłabym jakąś dobrą duszyczke o przesłanie dietki
duskabest@interia.pl
 

Anulec31

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Ja to aż się boje zapeszyć, bo po 2. dniu OZN-Turbo + 3-MO poleciało mi 2 kg :-D Mam nadzieję że będzie spadać tak dalej, bo cierpliwość to cnota, której niestety nie posiadam ;)
Pozdrawiam i gorąco polecam tą dietę, bo jest RACJONALNA. Nie ma głodzenia się, je się normalne porcje (ale tak żeby się nie obeżreć) i normalne jedzenie, to co się jadło normalnie, tylko trochę zmodyfikowane zestawy i kolejność, bardzo proste. Poza tym dla takiego roztrzepańca jak ja, takie usystematyzowanie jest naprawdę suuuper.

Nie zaśmiecajcie wątku prośbami o przesłanie diety, zawsze można napisać e-mail, prawda??!!

Pozdrawiam
 

duskaa

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2008
Posty
16
Punkty reakcji
4
Wiek
29
Mam 160 cm wzrostu i ważę obecnie 50 kg. Udało mi się w ciągu 1 miesiąca zrzucić ok. 4.5 kg. Teraz waga stanęła i nie chce drgnąć. Dlatego chciałabym się dołączyć do prośby, aby ktoś wysłał mi tą dietę turbo i odchudzanie na zawołanie na adres adi_gach@buziaczek.pl .Z góry dziękuję
 

jonsi

Nowicjusz
Dołączył
23 Lipiec 2009
Posty
48
Punkty reakcji
0
Lepiej zrzucać powoli a skutecznie i przy okazji sobie organizm oczyścić a nie zrzucać i tracić wiele kg na raz a potem jojo i koniec efektu. Żeby detoksykacja była skuteczna trzeba pamiętać o wodzie i błonniku. No ale myślę że z suplementacją ludzie osiągali najbardziej trwałe efekty. Dlatego poza trzymaniem dobrych przyzwyczajeń w swej diecie polecam np coś z suplementymbm.pl jeśli efekt ma być trwały i organizm oczyszczony.
 

denka

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2009
Posty
27
Punkty reakcji
0
Ja ostatnio gotuję w parowarze i czuję się wiele lepiej. W sklepie 1komp.pl jest duży wybór i tanio można kupić. Poza tym, że jedzenie nie ma tłuszczu to zawiera więcej witamin :)
 

aska111

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
A czy mogłabys mi wysłac ta dieta Tuncia/ i kaja1973 ? bylabym bardzo wdzieczna za szybka odpowiedz.;)

To moj mail aska_@vp.pl
 

Agatka87

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2009
Posty
65
Punkty reakcji
0
Może dieta cud, ale pojawia się pytanie co z efektem jojo?? Aby utrzymać daną wagę musisz też ćwiczyć. Jeżeli nie masz czasu na chodzenie na siłownie czy basen może zainwestuj w sprzęt do ćwiczeń?
 

joko40

Nowicjusz
Dołączył
18 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
kamelia96, ja stosowałam dietę turbo przez 10 dni, schudłam 2 kg i nie mam już takiego brzuszka no i zeszło mi też trochę w nogach z czego jestem bardzo zadowolona. Teraz planuję zwykłą (nie turbo) stosować bo przy niej ponoć więcej osób chudnie (na jednym z for na którym jestem są takie opinie)


sunrise girl, na Twoim miejscu nie kupowałabym tego, szkoda pieniędzy. Trochę zaparcia i w tydzień sama zrzucisz te 2 kg bez problemu. W sumie to ja w ciagu 4-5 dni tyle zrzuciłam przy diecie turbo a później waga mi stała w miejscu. Jakby co, to mogę ją przesłać na maila, nie musicie wtedy jej wykupywać.

kamelia96, ja stosowałam dietę turbo przez 10 dni, schudłam 2 kg i nie mam już takiego brzuszka no i zeszło mi też trochę w nogach z czego jestem bardzo zadowolona. Teraz planuję zwykłą (nie turbo) stosować bo przy niej ponoć więcej osób chudnie (na jednym z for na którym jestem są takie opinie)


sunrise girl, na Twoim miejscu nie kupowałabym tego, szkoda pieniędzy. Trochę zaparcia i w tydzień sama zrzucisz te 2 kg bez problemu. W sumie to ja w ciagu 4-5 dni tyle zrzuciłam przy diecie turbo a później waga mi stała w miejscu. Jakby co, to mogę ją przesłać na maila, nie musicie wtedy jej wykupywać.

Witaj, jeśli mogłabyś mi przesłać to cudo to byłabym Ci wdzięczna. ewafrychel@gmail.com dzięki wielkie
 

ewa102

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
tez prosiłabym o wysłanie tej zwykłej :) na ewcia1022@poczta.onet.pl
zawsze mialam idealną wage (56kg przy 170cm) płaski i jędrny brzuch,niestety miesiac temu zaczelam brac tabletki antykoncepcyjne na trądzik i przybyło mi ponad 4kg i nie moge juz patrzec na brzuch ;/ przyznam ze tyle słodyczy co wtedy to dawno nie jadłam choć mnie ginekolog ostrzegala,ale ze nigdy nie mialam problemow z wagą to sie tym nie przejałam i teraz zbieram tego konsekwencje :) jutro zaczynam drugie opakowanie,wiecej juz przytyć nie chce.
 

mala..18

Nowicjusz
Dołączył
1 Wrzesień 2009
Posty
7
Punkty reakcji
0
Witam:) potrzebuje zrzucic 20 kg ... straszne ..eh ... 70 kg przy wzroscie 159 kg .. dziewczyny naprawde prosze Was wyslijcie mi ta diete ... i tą podstawowa na 9 dni oraz ta turbo .. byłabym wdzieczna naprawde ... na e-mail : sspp18@o2.pl

Licze na Wasze maile ..
 

nessa_

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Witam:D
To jeśli można to ja też poproszę te dwie diety. Powiem szczerze ze 43 zł zapłacić za jedna to duzo. Mój mail asieczekk@interia.pl z góry dziękuje i będę pisać o efektach:D
 
Do góry