Odbicie dziewczyny

Status
Zamknięty.
D

Drad

Guest
Crockett napisał:
nie przepadam za dużym tyłkiem ani za dużymi piersiami
Ja też nie. Nie wiem po co to piszesz.

Crockett napisał:
A gdzie podziała się reszta? Potrzeby wyższego rzędu? Z pewnością seks do nic nie należy bo jest niżej w hierarchii niż potrzeby ducha.
Kiedy tu nie chodzi wyłącznie o seks. Ocena wizualna partnera należy do potrzeb wyższego rzędu i właśnie potrzeb ducha. W innym razie laski gustowałyby w największych i najsilniejszych facetach typu Pudzian np., czy inny koks z siłowni.

Crockett napisał:
Ale z dużymi dziurami to opisałeś zapominając o tym, że gdyby ludzie działali wyłącznie wg. powyższego schematu nie było by ani jednej trwałej rodziny
Trwałość związków bierze się zwykle stąd, że oboje nie mają lepszych opcji. W sumie to atrakcyjnych facetów, którzy przy okazji mają na tyle tupetu, żeby bez żadnych hamulców startować do ładnych i zajętych lasek, jest bardzo niewielu.

Crockett napisał:
a kobieta miała by dzieci z 55 facetami i to raczej z przypadku, nie z powodu tego, że wybrała go jako najlepszego mężczyznę
Jest coś takiego jak antykoncepcja, a najlepszych mężczyzn wybierają tylko najlepsze laski. Reszta nie wybiera najlepszych, tylko bierze to, co jest w ich zasięgu.
 

marta..

(...)
Dołączył
9 Listopad 2009
Posty
843
Punkty reakcji
71
Miasto
Home is where the heart is.
Niestety świat jest taki prosty, ale nie ja go stworzyłem - nie wiem również skąd pomysł, że obecny stan rzeczy mnie cieszy. Prymitywizm, prostota? Wolne żarty. To nie ma z tym nic wspólnego. Równie dobrze mogłabyś powiedzieć np. - "nie wszyscy ludzie są tacy prymitywni i prości i muszą załatwiać swoje fizjologiczne potrzeby". Bzdura. Pewne potrzeby i zachowania wpisane są w psychikę na stałe - tak to stworzyła natura i tego nie można przeskoczyć.
No tak nie cieszy Cie.. kazali Ci biednemu żyć w tym świecie, który się opiera na zasadach fizjologicznych i się dostosowałeś. Rozumiem, że między innymi odbijanie komuś dziewczyny to Twoja potrzeba fizjologiczna? To współczuje.. Nie zwalaj na świat, jesteś taki bo chcesz, chyba, że nie masz mózgu, samoświadomości i własnej woli i w ogole bliżej Ci do zwierzątka niż człowieka.
Też mieszkam w wawie i akurat codziennie śliczne dziewczyny widzę, ale taa wszyscy są ślepi, tylko Ty wielki znawca kobiet.. wstyd mi za takiego sąsiada..

powodzenia w dalszym leczeniu kompleksów na forum :)
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Ja tam nie wiem jak to jest w tej Waszej zapyziałej warszawce. Ale w Poznaniu jest mnóstwo zayebistych lasek i większość ma równie zayebistych kolesi. Oczywiście są wyjątki, trafiają się ładne wolne lub ładne z przeciętnymi facetami. Ale to tylko potwierdza regułę :)

J.B
 
M

marco9512

Guest
Chyba pierwszy raz się z tobą zgodzę Cajun

W Poznaniu są łądne dziewczyny :p
 
C

Crockett

Guest
Ja też nie. Nie wiem po co to piszesz.


Kiedy tu nie chodzi wyłącznie o seks. Ocena wizualna partnera należy do potrzeb wyższego rzędu i właśnie potrzeb ducha. W innym razie laski gustowałyby w największych i najsilniejszych facetach typu Pudzian np., czy inny koks z siłowni.


Trwałość związków bierze się zwykle stąd, że oboje nie mają lepszych opcji. W sumie to atrakcyjnych facetów, którzy przy okazji mają na tyle tupetu, żeby bez żadnych hamulców startować do ładnych i zajętych lasek, jest bardzo niewielu.


Jest coś takiego jak antykoncepcja, a najlepszych mężczyzn wybierają tylko najlepsze laski. Reszta nie wybiera najlepszych, tylko bierze to, co jest w ich zasięgu.

Z zaobserwowanych tu gustów zauważyłem w temacie Co kręci chłopaków w dziewczynach, że powszechne uznanie budziły "wysuczałe" kobiety, jakby piersi i tyłek o ponadprzeciętnych rozmiarach był czymś najfajniejszym. Napisałem to bo ładność może być dla mężczyzn różna a ja preferuję delikatność, drobność w połączeniu z wyróżniającą się buzią. Jeśli taki typ nie mieści się w Twoim 1% te kobiety określisz zapewne jako pasztety, więc każdy woli te 1% rozszerzać i przy wyborze kobiety brać pod uwagę więcej cech a nie tylko 100% ideał. Poco się ograniczać? Wygląda to jakby każdy szukał księcia z bajki i ciągle żył marzeniami kiedy takich książąt i księżniczek nie ma. Napewno charakter będzie tym co zadecyduje o "zwycięstwie" jednej nad drugą nawet jeśli byłaby brzydsza od innej. Każdy typ kobiet ma swoich "wyznawców" i dla każdego ten 1% będzie większy lub mniejszy.

Taka uwaga, żebym nie zapomniał: jak się jest z kimś udając szczęśliwych, z braku możliwości jak mówisz lub dlatego, żeby być z kimkolwiek, lub, żeby dla dziecka było dobrze, to chyba nie ma co się zastanawiać, że jest to "kurewskie" zachowanie i niedojrzałość w wykonaniu kobiety, bo tu na nich się w tym temacie skupiamy. Inna opcja tych sytuacji, gorsza, również "kurewska" ze strony pań to wtedy, kiedy one są z kimś a mimo to szukają lepszego posługując się do czasu tym obecnym partnerem jako zabezpieczeniem. Tutaj nie ma logiki i można to tak wulgarnie określać. No ale wracając do poprzednich słów to byśmy za daleko poszli w ocenie wszystkich, gdyby wszyscy grali nie czysto i na nieracjonalnych zasadach, jakie opisuję. Księcia i księżniczek, ideałów nie ma. Wybiera się dostępne najlepsze osoby. Zdrad, nieudanych małżeństw, rozwodów mamy jakąś część, z tego co mi wiadomo mniejszą niż 50% ogółu a niestety nikt nie ma możliwości sprawdzenia czyjegoś umysłu, co w nim siedzi i na czym opierają się pojedyncze związki, więc z góry nie możemy zakładać takiego obrazu świata przez brak danych i brak technicznej możliwości ich zebrania.

Jeśli chodzi o antykoncepcję to spoko, jednakże sam napisałeś o płodzeniu dzieci, co brzmi jak opowieść o godach nie o zwykłej zdradzie, romansie ani tym bardziej o zmianie partnera na "lepszy model".

Potrzebami ducha, tymi z najwyższej półki, najwyższego rzędu są uczucia, posiadanie znajomych, najbliższej osoby w życiu, ta sfera emocjonalna. Wygląd pomaga w doborze partnera życiowego, nikogo więcej i jest impulsem do tworzenia się między ludźmi tych potrzeb duchowych.
 

Cajun

Stały bywalec
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
453
Punkty reakcji
167
Z zaobserwowanych tu gustów zauważyłem w temacie Co kręci chłopaków w dziewczynach, że powszechne uznanie budziły "wysuczałe" kobiety, jakby piersi i tyłek o ponadprzeciętnych rozmiarach był czymś najfajniejszym.

Coś kiepsko obserwowałeś. Ogólnie dobrze jak laska ma dvpe i cycki. Ale żeby miały być ponadprzeciętnych rozmiarów to już przesada. "Idealne wymiary" też nie są w cale jakoś szczególnie "imponujące": 90-60-90 i praktycznie mało która ma takie.

J.B
 

przemyslawus2

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
72
Punkty reakcji
0
Miasto
Tu
siema a moze tu mi pomozzecie. mam problem otoz znam dziewczyne 6 lat chodzilismy razem do klasy do gim i zawodowej,zblizylismy sie ostatnio. jednak ona ma za soba zwiazek 5 lat i non stop pamieta o bylym . jak mam zrobic zeby przestala myslec o nim. bylem u niej dwa razy ostatnio . za pierwszym razem nic nie bylo ale za drugim juz namietnie sie calowalismy przytulalismy, powiem ze bylo super. na drugi dzien nie miala weny do pisania i napisala ze powinnismy zostac przyjaciolmi, ja nie dalem za wygrana i piszemy znow. co mam zrobic aby tak zostalo?? pomoze ktos??pozdro
 

melodia

Stały bywalec
Dołączył
27 Wrzesień 2008
Posty
2 064
Punkty reakcji
172
może ten 'były' nie jest wcale taki były jakbys Ty chciał.
 

JB2

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2013
Posty
3
Punkty reakcji
0
przemyslawus2 napisał:
siema a moze tu mi pomozzecie. mam problem otoz znam dziewczyne 6 lat chodzilismy razem do klasy do gim i zawodowej,zblizylismy sie ostatnio. jednak ona ma za soba zwiazek 5 lat i non stop pamieta o bylym . jak mam zrobic zeby przestala myslec o nim. bylem u niej dwa razy ostatnio . za pierwszym razem nic nie bylo ale za drugim juz namietnie sie calowalismy przytulalismy, powiem ze bylo super. na drugi dzien nie miala weny do pisania i napisala ze powinnismy zostac przyjaciolmi, ja nie dalem za wygrana i piszemy znow. co mam zrobic aby tak zostalo?? pomoze ktos??pozdro
Wytłuściłem, trzeba było ją wtedy zaliczyć, nie zrobiłeś tego, chociaż dała CI okazję. Następnego dnia, zacząłeś pisać esemesy i w ten sposób dostałeś ljbf - laska zakwalifikowała Ciebie jako frajera, przyjaciela.

Tu już nic nie da się zrobić ;)

J.B
 
Status
Zamknięty.
Do góry