Odbicie dziewczyny

Status
Zamknięty.
A

aqwqa

Guest
Poznałem fajną dziewczynę. Jest naprawdę super. Jednakże jest jeden problem ma chłopaka. I tu moje pytanie, co zrobić, aby ją odbić (troche to głupio zabrzmiało)??
 
K

kinga_sc

Guest
A znasz ją? Wiesz jak jest między nimi? Jest tobą chociażby zainteresowana?
 

Nuada

Malkontencki
Dołączył
8 Luty 2010
Posty
585
Punkty reakcji
25
Wiek
32
Miasto
Łódź
tylko nie stań się romantykiem, reszta jest dozwolona :].
 

lightangel

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2007
Posty
319
Punkty reakcji
1
Miasto
Białystok
Musisz ją przelecieć. W sumie podrywasz normalnie.
:mruga:
Kiedyś JB dawał podobnego typu "rady". Chłopcy, dorośnijcie.
Co do tematu, to Cię nie rozumiem. Tyle jest dziewczyn,a Ty akurat musisz koniecznie być z tą? Jeśli naprawdę Ci się podoba, to wystarczy, że teraz jedynie przy niej będziesz. Bo nie sądzę, żeby entuzjastycznie zareagowała na jakiekolwiek podrywanie, jeżeli poważnie traktuje swojego faceta. No ale wiadomo, z czasem może się pochrzanić, więc bądź czujny, że tak powiem.
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jeśli ma w annusie swojego lubego, to startujesz do niej jak do wolnej laski, tu nie ma wielkiej filozofii.
 
D

Drad

Guest
:mruga:
Kiedyś JB dawał podobnego typu "rady". Chłopcy, dorośnijcie.
Co do tematu, to Cię nie rozumiem. Tyle jest dziewczyn,a Ty akurat musisz koniecznie być z tą? Jeśli naprawdę Ci się podoba, to wystarczy, że teraz jedynie przy niej będziesz. Bo nie sądzę, żeby entuzjastycznie zareagowała na jakiekolwiek podrywanie, jeżeli poważnie traktuje swojego faceta. No ale wiadomo, z czasem może się pochrzanić, więc bądź czujny, że tak powiem.
Kolejna debilka na forum. Dziewczyn faktycznie jest dużo, ale ładnych nie ma prawie w ogóle... i wszystkie ładne "zajęte".

Ogółem gó.wno wiesz - do garów.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Sorry, ale muzę, jeżeli będziesz się starał ja odbić okażesz się wielkim frajerem!! Mam nadzieję, że ta dziewczyna szybko Cię spławi. Ciekawa jestem co by było gdyby jakiś idiota startował do Twojej dziewczyny. Człowieku trochę pomyśl, bo pewno ona jest szczęśliwa z nim skoro mimo tego, że poznała Ciebie jest z nim.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
Ale kto powiedział, że to zawiść. Mam prawo do tego żeby wyrażać swoje zdanie nawet w tak głupich tematach.

A Ty mi się kojarzysz tylko z jednym "krowa co dużo ryczy mało mleka daje"
 
D

Drad

Guest
Ale kto powiedział, że to zawiść. Mam prawo do tego żeby wyrażać swoje zdanie nawet w tak głupich tematach.
Ja powiedziałem - zazdrościsz tej lasce, że ma takie branie :]

Tak poza tym masz prawo wyrażać zdanie, ale byłoby ładnie, gdybyś to robiła na temat, a temat jest prośbą o określenie "jak?", a nie "czy warto?", bądź też - apelem o umoralniające wywody.
 

niesia87

Anioł ;)
Dołączył
26 Sierpień 2009
Posty
942
Punkty reakcji
21
Wiek
37
Miasto
Łódź
To napisze tak żebyś zrozumiał. Moja rada: Kochany Autorze tego super tematu odpuść sobie tą niewiastę gdyż nie warta jest ona Ciebie


Cya Drad :*
 
C

Crockett

Guest
Najlepiej niech autor nie słucha nikogo z nas i zrobi to na czym mu tak strasznie zależy i odbija, skoro tamta dziewczyna jest 8 cudem świata i innej nie ma... :] Potem poproszę o komentarz ile ze sobą byli...

Drad - czasem bardzo inteligentnie piszę się z tobą, ale innym razem mam wrażenie, że miałeś tak zły dzień, że wchodzisz i korzystając z takich tematów chcesz zgnoić wszystkich wypowiadających się tu, wygląda to na psychiczne zaburzenia, skoro piszesz po ludzku 50% swoich postów, a innym razem do dziewczyn zwracasz się do do świń i najgorszych pomiotów... Nie podoba mi się to i uwierz mi w realnym świecie nie każdy miałby ochotę wysłuchiwać takich tekstów w towarzystwie, a tutaj też jest towarzystwo. Tak zachowujesz się wśród kobiet, które kilka dni temu mówiłeś, że mają skłonności do umawiania się z innymi, mimo, że są zajęte, ale mimo wszystko są porządne i naprawdę spoko a Ty nie lubisz melinowych klimatów w klubie? Po tym, co już zdążyłeś napisać to dobrze nam powkręcałeś... Postaram się korzystać z opcji raport a jak wiem z wywiadu środowiskowego twoja historia jeśli chodzi o skargi to tutaj rekord w historii Forumowiska...
 
D

Drad

Guest
Najlepiej niech autor nie słucha nikogo z nas i zrobi to na czym mu tak strasznie zależy i odbija, skoro tamta dziewczyna jest 8 cudem świata i innej nie ma... :] Potem poproszę o komentarz ile ze sobą byli...

Drad - czasem bardzo inteligentnie piszę się z tobą, ale innym razem mam wrażenie, że miałeś tak zły dzień, że wchodzisz i korzystając z takich tematów chcesz zgnoić wszystkich wypowiadających się tu, wygląda to na psychiczne zaburzenia, skoro piszesz po ludzku 50% swoich postów, a innym razem do dziewczyn zwracasz się do do świń i najgorszych pomiotów... Nie podoba mi się to i uwierz mi w realnym świecie nie każdy miałby ochotę wysłuchiwać takich tekstów w towarzystwie, a tutaj też jest towarzystwo. Tak zachowujesz się wśród kobiet, które kilka dni temu mówiłeś, że mają skłonności do umawiania się z innymi, mimo, że są zajęte, ale mimo wszystko są porządne i naprawdę spoko a Ty nie lubisz melinowych klimatów w klubie? Po tym, co już zdążyłeś napisać to dobrze nam powkręcałeś... Postaram się korzystać z opcji raport a jak wiem z wywiadu środowiskowego twoja historia jeśli chodzi o skargi to tutaj rekord w historii Forumowiska...
Przemówił debil skończony :)

Poskarż się adminowi i idź z Julką wypasać bydło :D
 
C

Crockett

Guest
Jak widać po tym poście proszę Państwa z tym człowiekiem nic się nie zrobi, ale to wiedziałem od samego początku. Raz pisze z przychylnym nastawieniem i na wysokim poziomie intelektualnym i zachowuje się normalnie, innym razem jak prawdziwy degenerat, któremu facet i kobieta, którą on próbuje odbijać temu facetowi muszą przetrzepać skórę, żeby coś do niego dotarło gdzie jego miejsce, komu należy się szacunek i kto ma gdzie szukać własnej kobiety. Raport poleciał i poleci za każdym następnym razem a Twoja sygnatura ci w niczym nie pomoże. Proponuje byś tę złotą myśl umieścił jako drugi mój cytat, forum ma ubaw z Ciebie od dawna chamie.
 

Rotek

(nie)ciekawy
Dołączył
10 Kwiecień 2007
Posty
3 004
Punkty reakcji
55
Wiek
33
Miasto
Spod Mostu
Proszę o zachowanie poziomu wypowiedzi.

Jeżeli ktoś ma wątpliwości za co dostał % zapraszam na PW - jednak wątpię by było to konieczne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry