Nałóg obgryzania paznokci...

O_S_K_I_xD

Nowicjusz
Dołączył
2 Marzec 2008
Posty
24
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
.
Musze powiedziec mamie zeby mi tez takie kupila bo tez jestem tego rodzaju nalogowcem.;]
 

sauron89

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
no ja tez obgryzam i juz próbowałem tych lakierów i nic nie pomaga to ;/ wiadomo ze dziewczyny moga sobie zrobic tipsy i to im pomaga ale facet nie zrobi sobie tipsów a inne metody nie dzialaja ;/ ehh pomożcie cos :(
 

I'mInLove

Nowicjusz
Dołączył
6 Marzec 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Warszawa
no ja tez obgryzam i juz próbowałem tych lakierów i nic nie pomaga to ;/ wiadomo ze dziewczyny moga sobie zrobic tipsy i to im pomaga ale facet nie zrobi sobie tipsów a inne metody nie dzialaja ;/ ehh pomożcie cos :(


Kup sobie specjalny,gorzki płyn którym smarujesz paznokcie i kiedy chcesz je obgryzać to czujesz taki gorzki smak i Ci się odechciewa :] .. Przezroczysty jest więc jak zaschnie to nic nie widać :] a pomaga ;]
 

Milenkaa

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
mazowsze
[quote name='I'mInLove' post='1245518' date='9.03.2008, 19:14']Kup sobie specjalny,gorzki płyn którym smarujesz paznokcie i kiedy chcesz je obgryzać to czujesz taki gorzki smak i Ci się odechciewa :] .. Przezroczysty jest więc jak zaschnie to nic nie widać :] a pomaga ;][/quote]

Próbowałam tego... Jakos nie pomogło:p:p
hehehe
 

dziubek6

Nowicjusz
Dołączył
1 Marzec 2008
Posty
212
Punkty reakcji
1
Wiek
113
Miasto
skads xD
ja nigdy ;p ale za to moja mlodsza siostra obgryza ciagle i zadne sposoby nie skutkuja ;/ plytke niszczy i te paznokcie wygladaja okropnie .... brrr
 

Shine

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Sama odkąd pamiętam obgryzałam paznokcie. A kiedy już nawet były nieco dłuższe, to zapominałam się i znowu obgryzalam :p jedynym najbardziej skutecznym sposobem rzucenia tego nałogu jest pomalowanie bezbarwnym lakierem albo jakieś ozdóbki nakleić ;)
Sama czasem maluje sobie koncówkę płytki korektorem i nie jestem w stanie ich tknąć :D
 

iwans

Nowicjusz
Dołączył
29 Marzec 2008
Posty
515
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gdańsk
Ja też mam z tym problem:/ nieraz nawet do krwi obgryzam, już nic nie mam i ciągle obgryzam je. Czuję ogromne MUSZE SE OBGRYŹĆ PAZNOKCIE i nie daje rady się temu przeciwstawić. Jak nie mam już paznokci noto zostają jeszcze nogi:p Ale tam nie lubię obgryzać tylko gdy bardzo długie i mi przeszkadzają a nie chce mi się ścinać :p Tylko, że są strasznie twarde i se troszkę chyba szkliwo uszkodziłem. I zawsze jak obgryzam to przez tydzień mnie bolą palce(u nogi) U mnie jest to nałóg i przyzwyczajenie nieraz orientuje się, że obgryzam paznokcie jak już nic prawie nie mam:/ Już mnie to wkurza;/ A żadnych płynów i innych gów.ienek nie chce mi się kupować:p
 

Bonilek

Nowicjusz
Dołączył
8 Kwiecień 2008
Posty
389
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Górny Ślask
bleeee :D to jest ochydne :p jak ktos z moim znajomych to robi to udezam mu w dlon :p
 
Dołączył
26 Październik 2006
Posty
3 149
Punkty reakcji
10
Wiek
32
Miasto
Kaer Morhen
jak byłam mała to obgryzałam, ale jakoś sama z tego wyrosłam :p
dobra motywacja działa cuda ^_^
 

Olcia-94

Nowicjusz
Dołączył
23 Sierpień 2007
Posty
269
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
.
Ja jak była malutka to obgryzałam... teraz to bardzo rzadko się zdarza<tylko gdy mi się już łamią>
ale pamiętam jak przeszłam test z tym tym lakierem :lol: :lol: mama była wściekła bo go za każdym razem zdrapałam
 

osd113

Nowicjusz
Dołączył
29 Kwiecień 2008
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z brzucha mamy :)
Ja obgryzam od małego do tej pory a mam 19 lat :) Nie wiem jak sobie z tym poradzić, bo to chyba odruch bezwarunkowy :) pOSDro
 

xbartxxx

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2008
Posty
202
Punkty reakcji
0
niestety ja dalej obgryzam,najczesciej gdy mam jakis stresujacy dzien i nie moge przestac,a bardzo chce tylko nie moge sie przelamac :(
 

sauron89

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2008
Posty
5
Punkty reakcji
0
ehhh nic nie pomaga te gorzkie płyny sa niby gorzkie ale jak tylko sie ręce umyje to juz po nich nie ma ani śladu...

najwazniejsza jest mocna wola, ktorej ja niestety nie mam :(
 

aandrysek

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie!

Ja od kilku ładnych lat obgryzam paznokcie... Sam nie wiem, jak to się zaczęło... Chyba ze stresu. Obgryzałem skórki wokół paznokci i na opuszkach palców - po pewnym czasie udało mi się tego oduczyć, ale zasmakowały mi paznokcie :) Na początku korzystałem z tych bezbarwnych płynów "śmierdzieli", ale szybko się do nich przyzwyczaiłem. Gram na skrzypcach, więc wszelkie koncerty czy coś - paznokcie wyglądały obrzydliwie. Teraz coraz bardziej walczę ze sobą i staram się poradzić sobie samą silną wolą. Zauważyłem jednak, że nie dosyć, że mam znacznie mniejszą płytkę (paznokcie zaczynają się wcześniej), to rosną tak jakby zadarte do góry. Nie wiecie, czy wrócą do poprzedniego stanu, czy dalej będą mi rosły takie zadarte? Bo jeśli będą zadarte, to już chyba lepiej obgryzać :)

Pozdrawiam Wszystkich Obgryzaczy :p
 

mala_g

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2008
Posty
36
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
stąd i stamtąd;)
Witajcie!

Ja od kilku ładnych lat obgryzam paznokcie... Sam nie wiem, jak to się zaczęło... Chyba ze stresu. Obgryzałem skórki wokół paznokci i na opuszkach palców - po pewnym czasie udało mi się tego oduczyć, ale zasmakowały mi paznokcie :) Na początku korzystałem z tych bezbarwnych płynów "śmierdzieli", ale szybko się do nich przyzwyczaiłem. Gram na skrzypcach, więc wszelkie koncerty czy coś - paznokcie wyglądały obrzydliwie. Teraz coraz bardziej walczę ze sobą i staram się poradzić sobie samą silną wolą. Zauważyłem jednak, że nie dosyć, że mam znacznie mniejszą płytkę (paznokcie zaczynają się wcześniej), to rosną tak jakby zadarte do góry. Nie wiecie, czy wrócą do poprzedniego stanu, czy dalej będą mi rosły takie zadarte? Bo jeśli będą zadarte, to już chyba lepiej obgryzać :)

Pozdrawiam Wszystkich Obgryzaczy :p


masz poprostu zniszczoną płytkę teraz... ale wróca do poprzedniego stanu...kup sobie takie bezbarwne odżywki do paznokci i odżywiaj je no i oczywiście nei wracaj do obgryzania bo to nie fajnie wygląda i paznokcie też okropności :):)

Ja kiedyś obgryzałam i ten gorzki preparat na obgryzanie pomógł:) Teraz nie mam szans obgryźc bo mam połamaną szczęke i zęby połączone ze sobą :D
 

dropsik55

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Miasto
Nowy Targ
ja obgryzałam jak byłam mała ale przestałam, ale ostatnio jak miałam egz to obgryzłam wszystkie jednego dnia - to była strata, a ile trzeba było czekać az odrosły:(
 

nobiss

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
ja obgryzałam jak byłam mała ale kiedyś sie tak strasznie zawstydziłam z tego powodu i przestałam
 
Do góry