Nałóg obgryzania paznokci...

qboll

Nowicjusz
Dołączył
14 Październik 2008
Posty
143
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
wlkp
nie wiem nic o maści ale spróbuj bezbarwnego lakieru właśnie na obgryzanie paznokci...
 

moutza

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2008
Posty
229
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Łódź
Ja obgryzalem dopuki nie poznalem mojej juz bylej dziewczyny. Dzieki niej nieswiadomie oduczulem sie obgryzac paznokcie i chyba tylko za to dzisiaj jestem jej wdzieczny :)

A co do tej masci, to prubowalem tej metody i nie za bardzo mi pomogla. po jakims czasie sie przywyczailem do jej "smaku" i mi nie przeszkadzala
 

Domciaszok

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2008
Posty
13
Punkty reakcji
0
Wiek
30
gdzies czytalam ze obgryzanie paznokci wynika z nerwow. w trakcie obgryzania stres nieco sie zmniejsza. tez obgryzalam ale zaczelam zuc gume zamiast tego. albo wymyslalam cos innego np darcie karteczki na male papierki. dziala :))
 

_stokrota_

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
41
Miasto
Internet
Kurcze, ta walka z obgryzaniem paznokci czy skórek to jak walka z wiatrakami :( tym bardziej jak się chce komuś pomóc, a niestety nie można żadnym sposobem tej osoby przypilnować ani do niczego zmusić. No nic będziemy prubować :)
 

thingspyrka

Nowicjusz
Dołączył
4 Listopad 2008
Posty
70
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Miasto
Poznań
Apropo obgryzania bo to maly offtop bedzie ale czy zdarza Wam sie takze ssac palce...?
Sama obgryzam paznokcie już wszystkiego próbowałam
Ale powiem i musze pochwalić się że od kiedy zakładam tipsy moje paznokcie są długie no mówiąc że moja płytka już odrosła i jest w bardzo dobrym stanie, to nie zmienia faktu że cały czas zakładam albo żel albo nowe tipsy. Bo niestety moje paznokcie są bardzo słabe.

I nawet mnie nie kusi żeby je obgryzać. Naprawdę warto.
A propos ssania palca… Lol
To moja kuzynka :D od kiedy pamiętam ssie palucha i ma 21 lat …nieporozumienie.
Niedługo zostanie mamą.
Stanie na ślubnym kobiercu , a i tak ssie palec.
Zastanawiam się czy to nie jest czasami wina jej mamy.
 

darusia96

Nowicjusz
Dołączył
28 Styczeń 2010
Posty
84
Punkty reakcji
2
Wiek
27
Miasto
Wielkopolskie
o_O też kiedyś miałam taki problem..
straszne to było, poprostu na każdym kroku
ale kupiłam sobie taki gorzki płyn do paznokci,
to niby lakier był bezbarwny taki.. `Paluszek
i czasem się zapominałam to taki gorzki smak miał,
aż w końcu przestałam ... ;)
 

jjustajj

Nowicjusz
Dołączył
30 Marzec 2010
Posty
80
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Kraina Ciemności
Ja też mam z tym problem <_< od kiedy pamiętam lubiłam po obgryzac :mruga: ...
Ale już troche jest lepiej , zdarzy mi sie tylko raz na jakiś czas :D
 

CristianoRonaldo9

Nowicjusz
Dołączył
17 Marzec 2010
Posty
37
Punkty reakcji
1
Ja mam podobny nałóg, chociaż ciut inny. Jak się zamyślam, to zaczynam obgryzać końce palców i skórki. Strasznie mnie to irytuje;)
 

Madzia310588

Nowicjusz
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
512
Punkty reakcji
3
Wiek
35
kiedyś też obgryzałam paznokcie używałam lakieru specjalnego na nie ale to nie pomagało w kącu któregoś dnia powiedziałam sobie dość i dzięki silnej woli szuciłam ten naług nie było łatwo
 
M

marco9512

Guest
Ja cały czas obgryzam :) Nawet jak już prawie nie ma co obgryzać. Obgryzam nawet skórki :) Ale już nie obgryzam skórek bo mam całe czerwone palce na górze :) Raz mi się udało wytrzymać 2 miesiące bez obgryzania :) Ale to był tylko zakład. Podobno dżentelmena poznaje się po paznokciach. Trzeba z tym skończyć
 

aiga91

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ja obgryzam już nawet nie pamiętam od kiedy, nie raz udawało mi się przestac na kilka dni, jednak nałóg niestety znów wracał ;P
 
Do góry