Najlepszy antywirus z tych darmowych

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
no wychodzi niecałe 12 zł za miesiąc, a później podobno są zniżki (kolega z forum mnie uświadomił:)) jak ma się oryginalne starsze oprogramowanie. Pierwszy raz w życiu właściwie zaczęłam się interesować bezpieczeństwem mojego komputera, powinny być częściej takie akcje jak G Data, człowiek się więcej dowiaduje ;)

A o jakiej akcji mówisz ;)
Jeżeli chodzi o obniżanie cen, to chyba każdy producent oferuję takie zniżki. A to, że zaczęłaś się tym interesować, to bardzo dobrze ;) Dowiadując się co nieco o zabezpieczeniu systemu tylko zyskasz :)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
A o jakiej akcji mówisz ;)
Jeżeli chodzi o obniżanie cen, to chyba każdy producent oferuję takie zniżki. A to, że zaczęłaś się tym interesować, to bardzo dobrze ;) Dowiadując się co nieco o zabezpieczeniu systemu tylko zyskasz :)
jeden z serwisów przeprowadził ankietę, jeśli odpowiedzi pokryły się z wymaganiami tej firmy to osoby do przetestowania dostały program antywirusowy G DATA, ich zadaniem jest przetestowanie owego programy i wyrażenie swojej opinii, wszystko bezpłatnie
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Aha ;) Fajnie :):) Chyba całkiem często można spotkać coś takiego wśród producentów software. Wszystkie beta testy i inne...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
kto lepiej przetestuje program niż potencjalny nabywca :) Będziesz wiedzieć wszystko o tym programie i jestem pewny że go kupisz
 

Street_man

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2008
Posty
125
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Kraków
hej:)
Co do obciążania systemu przez G DATE wyjaśniłem w innym wątku:
program jest przeznaczony do kompleksowej ochrony komputera - dlatego też zużywa więcej pamięci (RAMu) niż inne. Posiada natomiast dwa silniki skanujące oparte o bitdeffendera i avasta i to daje mu 99,8% skuteczności!
W testach nazywa się AVK 2009:
http://bezpieczenstwo.wordpress.com/2008/0...st-antywirusow/
http://www.virusbtn.com/news/2008/09_02
http://www.forum.eprogramy.net/lofiversion....php/t1171.html
http://anti-virus-software-review.toptenre...kit-review.html

mam nadzieję że pomogłem :)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a możesz nam napisać jakie masz doświadczenie z tym programem. Jak on u ciebie działa itd....
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Kompleksowa ochrona nie oznacza tego, że program będzie pożerał dużo zasobów. Bardziej chodzi o optymalizację pracy programu i silnik w nim zastosowany. G Data ma sporo false positive. Ale trzeba przyznać, że wykrywalność bardzo dobra. Chociaż z drugiej strony czekam na test, który zobrazowałby dobrze skuteczność w wykrywalności szkodliwego oprogramowania typu zero-day.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
nie przemawia do mnie ten program. przy skanowaniu zamula kompa (a to już nie dobrze)
 

mariusz0884

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
18
Punkty reakcji
0
Zajmuje się usuwaniem problemów komputerowych przez internet. Jeżeli chcesz żebym ci pomógł to pisz na gg: 1524197 (nie udzielam publicznej pomocy, bo nie lubie zgadywać co może ci pomóc, tak jak to wszyscy robią łudząc się że może się uda). Działam na zasadzie "zdalny pulpit". Oto strona z opiniami jakie mi wystawiały osoby którym pomogłem http://www.dui.cba.pl/opinie.JPG
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
i tutaj też się pojawił. Co to jest za człowiek? Kto o zdrowych zmysłach udostępni mu swój komputer
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
uwierz mi, że znajdą się:/ bo u nas jest mała świadomość o zagrożeniach płynących z netu:/ poza tym ten koleś powinien dostać bana za takie posty - ogólnie akcja dla moderatorów...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
opinie to możesz sobie sam wystawiać. Czy mógłby ktoś go wyrzucić z tego forum
 
A

Azja

Guest
ja rowniez biore udzial w tej akcji testowania gdata internet security,program wspoldziala z vista,latwy w obsludze,nie wyskakuja te durne okienka, reklamy jak przy innych programach bezplatnych,gdata nie zadaje zbednych pytan,cichy tryb pracy,minus - spowalnia dzialanie komputera - niestety,ale chociaz mam pewnosc ze ochrone mam na najwyzszym poziomie
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Azja to zaczyna być reklamą a nie wypowiedzią :) a to chyba nie jest dozwolone :)
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
w tych testach chodzi o wypisanie + i - a nie tylko jaka ta gdata jest ach i och to strasznie sztucznie to wychodzi..
 

XxXToMoXxX

Nowicjusz
Dołączył
31 Marzec 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Witajcie
Uzywam Avasta obecnie, ale mam pytanie czy jest jakiś lepszy program antywirusowy? Taki jak Avast, za którego nie musze płacić, żadnych płatnych kluczy itd, wiecie o co chodzi ;)

Dane mojego komputera, proszę się nie śmiać :] Kupywany 6 lat temu w Media Markt'cie:
Procesor: Intel Celeron 2.8
Pamięć RAM: 512 mb
Karta graficzna: GeForce MX 440 (64 mb zintegrowana) <-- bez komentarza! :D
Dysk: 80 GB


Czyli wiecie, nie może to być za bardzo wymagający program.. Bo mi RAMu za dużo będzie żżerał i bedzie się zacinał komputer...

Za wszystkie porady, sugestie i podpowiedzi, serdecznie dziękuję!

Ja używam NOD32 narazie mi wszystko gra.





A odnośnie kompa mam podobne parametry ;P więc ja się nie śmieje :O
(Kupywany 3lata temu) lol
 

Jergen

Nowicjusz
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
288
Punkty reakcji
1
Wiek
26
Miasto
z kątowni
Emil, z darmowych najlepszy jest jednak Avast. ToMoX, NOD32 jest płatny o ile mi wiadomo...
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ale darmowy program nie zabezpieczy ci komputera jak płatny. Może nie każdego stać na to żeby wsadzić w oprogramowanie kilka złotych. Ale to jednak bardziej się opłaca
 
Do góry