Najlepszy antywirus z tych darmowych

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
w rzeczywistości programy antywirusowe nie sa drogie i bardziej sie opłaca kupic taki program niż używac wersji darmowej.
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
stosunek do możliwości w większości przypadków jest faktycznie niezły. Ale gdy masz wersję free a płatną to co weźmiesz?? szczególnie gdy u nas poziom jest na niezbyt wysokim poziomie.
 

zygielekd31

Nowicjusz
Dołączył
28 Wrzesień 2008
Posty
393
Punkty reakcji
6
Wiek
34
Miasto
Temeria
Zawsze też można bawić się z trialami i co 30/60 czasem 90 dni innego wrzucać. Na co dzień używam avasta + skanery online, niedawno miałem nortona 2009 stu dniowego jednak po formacie nie przyjął mi ponownie klucza "w podzięce za testowanie".




RegiS.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Można się bawić w triale, ale nie jest to zbyt wygodne, nawet ze względu na to, że trial wciąż nie ma wszystkich funkcji pełnych wersji. Jeżeli ktoś chce mieć dobrą ochronę, trzyma dużo danych na kompie, albo powiedzmy ma dzieci itd, to lepiej kupić coś na licencji bo jest to wygodniejsze i pewniejsze.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
i tutaj się z tobą Lupis zgodzę. taka zabawa jest fajna na krótką mete. Przetestować wszystkie programy i zdecydować się n akonkretny program
 

Juri_22

Nowicjusz
Dołączył
16 Kwiecień 2008
Posty
338
Punkty reakcji
0
a kto ma czas na testowanie wszystkich programów AV?? lepiej wybrać z kilku najpopularniejszych i wybierać:D
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
a kto ma czas na testowanie wszystkich programów AV?? lepiej wybrać z kilku najpopularniejszych i wybierać:D

Nie wiem jak Ty, ale ja podczas swojej kadencji z PC przetestowałem prawie wszystkie antyvirusy :)

ciekawość... :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja testuję, kiedy mam trochę wolnego czasu. Nie tylko antywiry, ale czasami też programy użytkowe. Ostatnio niestety nie bardzo mam kiedy, więc zadowalam się newsami na różnych serwisach i gazetkach ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jeśli czegoś nie wiesz, to wal, podpowiem co będę wiedział :)
Troszkę programów sie potestowało ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
ja mam pytanie. Jeśli przetestowałeś programy antywirusowe. mógłbyś podać kilka swoich uwag.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Panda jak i Norton, to przereklamowane zamulacze, nie powiem - są profesjonalne, ale drastycznie spowalniają pracę komputera :)
Nod32 - lekki jak piórko i doskonały pod każdym względem :) (obecnie sam korzystam, spośród wszystkich testowanych najlepszy)
BitDefender - profesjonalny, lekko spowalniający pracę komputera, polecam jak coś,
Avast, AVG i reszta freeware'ów - niewarte Twoich cennych minut :)
A najlepszy antyvirus, to... (jak to u mnie było przez 10 miesięcy :)) - jego brak :)

Ja nie miałem antyvirusa i wszystko było elegancko, trzeba także troszkę samemu myśleć i patrzyć co się ściąga, oraz na jakie strony się wchodzi... :)

pzdr.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Ja od jakiegoś czasu posiadam Pande i ona mi kompa nie zamula. Ale fakt trzeba uważać co się ściąga i na jakie strony się wchodzi.
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Panda jak i Norton, to przereklamowane zamulacze, nie powiem - są profesjonalne, ale drastycznie spowalniają pracę komputera :)

pzdr.

Hmm.. pozwole sie z Toba nei zgodzic. Wszystko tez zalezy jakie wersje testowales. W kwestii Nortona to na rynku sa trzy Norton 360 (kobyłka), Norton Antywirus i Internet Security. Ja testowalam Noerona od 2005 chyba wszystkie wersje. I rzeczywiście był zamulacz. Ale ściągnij sobie triala NIS 2009. Chodzi.. jak nie Norton.
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Whateva, napisz jeszcze jakie wersje testowałeś, to skonfrontujemy spostrzeżenia ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Jakiej by nie testował poprzedniej wersji Pandy to każda z nich zamulała kompa. teraz to dopiero poprawili.
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Wszystko tez zalezy jakie wersje testowales.

Różne, ostatnią wersją był 360 w wersji z 2008 roku :) v 2.0 :)

is 2009 nieee...

testowałem wszystkie kiedyś, kiedyś, kiedy nie miałem faworyta i byłem niedoświadczony :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Hehe ;) No ale pamiętaj, że na tym rynku co wersja, to coś nowego :) Wiem, że póki co masz spokój z tym, bo masz licencję, ale potem warto przetestować wszystko od nowa, i zorientować się, czy się nie przerzucić na coś innego ;)
 

ona4891

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
20
Punkty reakcji
0
Różne, ostatnią wersją był 360 w wersji z 2008 roku :) v 2.0 :)

is 2009 nieee...

testowałem wszystkie kiedyś, kiedyś, kiedy nie miałem faworyta i byłem niedoświadczony :p

To dlatego masz takie info.. ja testowalam tez poprzednie qwersje. Fanką 360 nie jestem, ale dla kogoś kto wogole nie ma pojecia o kompach to dobry program. Potestuj aktualne wersje - producenci duuzo zmieniaja
 
Do góry