Najlepszy antywirus z tych darmowych

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie będę nic testował już, ani zasyfiał sobie kompa :p
byłem mniejszy to testowałem :p teraz już nie :) Trzymam się nod'a32 i tyle :p
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Whateva, przecież to przyjemność:p Pod warunkiem, że nie musisz robić formata po 1-2 tygodniach testowania :)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Whateva, przecież to przyjemność:p Pod warunkiem, że nie musisz robić formata po 1-2 tygodniach testowania :)

Jaka tam przyjemność :)
Przyjemność to korzystanie ciągle z jednego, wiedząc, że nie zamula Ci kompa i, że jesteś bezpieczny. :)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Może źle to ująłem;) Satysfakcja ;) Z tego, że samemu sprawdziłeś, porównałeś i już wiesz, z jakiego będziesz korzystał z przyjemnością :p:):)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Hej! ;) mam małe pytanko... obecnie używam AVASTa ale nie jestem z niego zadowolona, ostatnio dostałam propozycje przetestowania antywirusa o nazwie G DATA, szczerze mówiąc pierwszy raz o nim słyszę i nie wiem co mogę się po nim spodziewać. Sądzicie, że warto będzie zmienić darmową wersję AVASTa na ten G DATA? I czy ktoś może korzysta już z G DATA? Trudny jest w obsłudze? Bo przyznam, że trochę zielona jestem w tych sprawach ;) i najbardziej zależy mi na odpowiedziach osób z dużą ilością postów bo wiem, że będą wiarygodne ;)
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Jeżeli zakupisz oryginalną wersję oczywiście, jak najbardziej, każda przeprowadzka z Avasta :)cenzura: nad gównami) będzie najlepsza :)
G DATA, hmm... czemu akurat ten antyvirus, a nie np: NOD32?
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Poprę przedmówcę, każda przeprowadzka z Avast'a jest dobra :) Niedawno szperałem trochę w poszukiwaniu info na temat G Daty i niestety, na stronce bardzo mało danych, w rankingach wypada zazwyczaj przeciętnie. Większość producentów antywirusów umożliwia ściągnięcie trial'a, najlepiej samemu wypróbować, co pasuje, a co nie. Ja mam Pandę i jestem z niej zadowolony.
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Jeżeli zakupisz oryginalną wersję oczywiście, jak najbardziej, każda przeprowadzka z Avasta :)cenzura: nad gównami) będzie najlepsza :)
G DATA, hmm... czemu akurat ten antyvirus, a nie np: NOD32?
dzięki za odp ;) czemu akurat G DATA? Brałam udział w pewnej ankiecie i wytypowano mnie jako testera tego programu antywirusowego, tylko wcześniej muszę się tak jakby więcej o nim dowiedzieć. Z jednej strony ciekawa sprawa bo nic nie zapłacę a oryginalne oprogramowanie na rok dostanę ;) i w ogóle... dlaczego tak jest z antywirusami, że mają licencję na określony czas? Czyli ja np dostaję wersję na 1 rok, czyli że po upływie tego czasu antywirus przestaje działać i nic się nie da z tym zrobić?
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
dzięki za odp ;) czemu akurat G DATA? Brałam udział w pewnej ankiecie i wytypowano mnie jako testera tego programu antywirusowego, tylko wcześniej muszę się tak jakby więcej o nim dowiedzieć. Z jednej strony ciekawa sprawa bo nic nie zapłacę a oryginalne oprogramowanie na rok dostanę ;) i w ogóle... dlaczego tak jest z antywirusami, że mają licencję na określony czas? Czyli ja np dostaję wersję na 1 rok, czyli że po upływie tego czasu antywirus przestaje działać i nic się nie da z tym zrobić?

Tak, po roku zwykle wychodzi nowsza wersja antyvirusa i zwykle mając oryginalną starszą wersję dostajesz rabat na zakup najnowszej. :)

pzdr
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
Tak, po roku zwykle wychodzi nowsza wersja antyvirusa i zwykle mając oryginalną starszą wersję dostajesz rabat na zakup najnowszej. :)

pzdr
ale ta starsza wersja przestaje działać? Czy dalej chroni nasz komputer? Bo G DATA jest dosyć droga, widziałam że ok 90 zł kosztuje wersja na rok, to dużo za antywirus? Bo jak już wspominałam jestem w tym zielona :bag:
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
Nie, po roku możesz odnowić licencję za niższą cenę.
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
miło będzie :) zawsze kolejna opinia która pomoże w określeniu "KTÓRY PROGRAM JEST NJLEPSZY".
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
o matko właśnie weszłam na stronę G DATY i okazało się, że to oprogramowanie jednak kosztuję 143 zł, to dużo? Mój szwagier stwierdził, że to tani program bo podobno Norton kosztuje koło 300 zł. Czego ja się tutaj dowiaduje... ;)
 

Luphis

Nowicjusz
Dołączył
6 Styczeń 2009
Posty
1 372
Punkty reakcji
5
Wiek
35
Miasto
Warszawa
140 zł to nie jest przerażająco wysoka cena;) Chociaż są tańsze, są droższe...Mimo wszystko płacisz za rok ochrony komputera, a to szmat czasu ;) Dlatego cena może przerażać, ale z drugiej strony taki wydatek raz na rok można znieść:)
 

KasiaKatarzyna

Nowicjusz
Dołączył
14 Wrzesień 2008
Posty
1 225
Punkty reakcji
7
Wiek
35
140 zł to nie jest przerażająco wysoka cena;) Chociaż są tańsze, są droższe...Mimo wszystko płacisz za rok ochrony komputera, a to szmat czasu ;) Dlatego cena może przerażać, ale z drugiej strony taki wydatek raz na rok można znieść:)
no wychodzi niecałe 12 zł za miesiąc, a później podobno są zniżki (kolega z forum mnie uświadomił:)) jak ma się oryginalne starsze oprogramowanie. Pierwszy raz w życiu właściwie zaczęłam się interesować bezpieczeństwem mojego komputera, powinny być częściej takie akcje jak G Data, człowiek się więcej dowiaduje ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
nie warto inwestować w darmowy program ( w tym wypadku czasu). IRONMAN może warto zainwestowac pieniądze w dobry program antywirusowy.
 
Do góry