Na co do kina?

Dołączył
4 Kwiecień 2015
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja osobiście mogę polecić Oculus, wszedł niedawno do kin. Dobra pozycja zarówno dla fanów horrorów jak i tych, którzy ich nie trawią, gdyż jest to bardzo nietypowy film. Nie dość, że straszy, to jeszcze wciąga jak niejeden kryminał, do tego stopnia, że można poczuć się uczestnikiem wydarzeń :)
 

Isola

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
6
Punkty reakcji
0
Niesłyszałem o tym filmie. Zaraz spojrzę na trailer. Chappi świetny :) A The Duff to będzie komedia, pokazująca jak świat nastolatek jest podzielony na różne grupy, grupki i że każdy ma tam swoją rolę. Duff czyli osoba, na tle której pozostałe wyglądają znacznie lepiej, mądrzej itp. Na stronie theduff.pl można zrobić sobie test. Taka zabawa z przymrużeniem oka
 

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
Właśnie kilka osób już polecało Oculusa, ale tak się wybieram, że pewnie zniknie z kin zanim dotrę :)
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Revenge napisał:
Byłam ostatnio na Kingsman i sie uśmiałam polecam :)
Mam na to ochotę, ale nie wiem czy zdążę, bo mam jeszcze dwa inne na oku...

Mrówa85 napisał:
Karonina - no Chappie był całkiem spoko. :) Bez szału, ale przyjemny, taki Robocop w wersji light trochę.

Po świętach wybieram się na ten/tego The Duff- ponoć to jakiś hicior na zachodzie, według mojej kuzynki u nas też tak będzie. :)
Ten tego - podobno świetne jako terapia antydepresyjna, szczególnie dla gimnazjum/liceum, bo wtedy najbardzije zalezy nam na opinii innych i wtedy funkcjonuje się w róznych grupach ;)
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Ballerina - zależy. Mam nadzieję, że będzie śmiesznie, ale jakoś ciekawiej niz w "Zakochanej złośnicy". :D Patrząc po reckach książki, to fajnie się to właśnie zapowiada.
ps.
Ludzie się porównują cały czas - całe życie i wszędzie. :)
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Czytałam, że ta bohaterka The Duff przechodzi przez niezłe piekiełko w szkole. Wrzucają do sieci jakieś kompromitujące ją filmiki, coś takiego dla ludzi w gimnazjum to może być koniec świata. Też jestem ciekawa filmu, niby to komedia ale temat już nie jest do końca lekki.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
kimbra napisał:
Czytałam, że ta bohaterka The Duff przechodzi przez niezłe piekiełko w szkole. Wrzucają do sieci jakieś kompromitujące ją filmiki, coś takiego dla ludzi w gimnazjum to może być koniec świata. Też jestem ciekawa filmu, niby to komedia ale temat już nie jest do końca lekki.
Właśnie dla takich nie-lekkich tematów komedia jest idealną formą przekazu. Pozwala spojrzeć z przymrużneiem oka, bez nadęcia. Pogoda ma być słaba w weekend można sie przejść na duffa.
 

kimbra

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2013
Posty
54
Punkty reakcji
1
Tez się właśnie wybieram, chociaż wolałabym jednak w weekend ładną pogodę :). Racja a patrząc na zwiastun będzie sporo humoru i to takiego w miarę na poziomie, nie w stylu American Pie.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 458
Punkty reakcji
109
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Obejrzę film Smoleńsk i warto czekać na niego . Powinien powstać wcześniej. Niestety Antypolonizm dostaje pieniądze . Szczególnie dostanie je jeśli pokazuje że Polacy mordują Żydów i cenzuruje fakt Niemieckiej okupacji np Pokłosie. Ludzie rozumieją że powinien powstać film upamiętniający ofiary i dają pieniądze na niego. Satyryczne jest to że dostają pieniądze filmy oczerniające własny kraj a film upamiętniający zmarłego Prezydenta i inne ofiary nie może dostać pieniędzy.
 

Herbatniczek

dziadek dynamit (wnuk mnie tak nazwał)
Dołączył
5 Sierpień 2011
Posty
10 511
Punkty reakcji
172
a jak nie dostanie Oscara to orzekniesz że antypolonizm jest i w USA
 
D

Dorka123

Guest
Jak ktoś lubi komedie i filmy muzyczne to niedługo "Pitch perfect 2" wchodzi do kin.
 

tutti frutti

Nowicjusz
Dołączył
28 Kwiecień 2014
Posty
128
Punkty reakcji
0
Słyszałam o Pitch perfect 2, wchodzi do kin jakoś 15 maja. Bardzo przyjemna i lekka komedia. Plus jak to w musicalu przyjemna oprawa muzyczna.
 
N

nianiaSweet

Guest
znalazłam kilka urywków z Pitch Perfect 2 na YT i film zapowiada się naprawdę dobrze, z resztą sami zobaczcie https://www.youtube.com/watch?v=hUmL_p7msog
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Uwielbiam aktorki z tego filmu. Nie wiem jak Wy, ale ja uważam że jesli one sa w filmie to będzie mega dobra komedia :D idealny film na wypad z psiapsiółami do kina :)
 
N

nianiaSweet

Guest
to fakt, po samej obsadzie filmu można stwierdzić czy będzie dobry, ja zawsze jak wybieram film to sprawdzam kto gra.
 

szwiergotka

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2015
Posty
50
Punkty reakcji
2
Dorka123 napisał:
Jak ktoś lubi komedie i filmy muzyczne to niedługo "Pitch perfect 2" wchodzi do kin.
o widzę, że miłośniczek kina babskiego jest tu więcej - dziewczyny a może tak jakąś paczkę byśmy zorganizowały na tą premięrę albo chociażby jedna przedstawicielkę żeby nam relację zdała - oczywiście w ramach rozsądku. Czy warto czy nie warto - bo jak mi któraś streści cały film to :pokrecony:
 
N

nianiaSweet

Guest
premiara już w 15 maja czyli w piątek ,może do tego czasu ktoś zgłości się na przedstawieicela, ja na pewno planuję udać się na ten film, widziałąm pierwszą część, wieć liczę na to, że Pitch Perfect 2 będzie jeszcze lepszy.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Ja dzisiaj na pewno melduję się w kinie na ten film wieczorem :D A oceny, faktycznie ma rewelacyjne. Ale nie jestem zdziwiona, serio.
 
Do góry