Na co do kina?

ance

Nowicjusz
Dołączył
6 Październik 2014
Posty
33
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Walden napisał:
O na pewno nie rozczaruje mogę się zakładać o całe złoto Smauga tak, tak. będzie zwieńczenie dzieła niczym wisienką na Hobbitowym torcie. Już nie mogę się doczkać. A w Teatrze graja jeszcze Przez Park na Bosaka - świetna komedia byłam na tym na wiosnę.
no raczej. w ogole apropos filmu, jaka akcja z tym okiem saurona nad moskwa:D słyszał ktoś?
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
A tak, coś mi się obiło o uszy. W związku z premierą Bitwy Pięciu Armii ma takie oko zapłonąć na jednym z wieżowców. U nas Gandalf na Centralnym, tam Sauron. Jakoś tak dziwnie wszystko się układa :p
Widział już ktoś z was trzecią część? :D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
lillianna napisał:
Widział już ktoś z was trzecią część? :D
Widziałam, dla mnie każdy film o Śródziemiu jest genialny, ta część też mnie nie zawiodła :) Do trylogii Hobbita będę chyba wracać równie często, co do Władcy Pierścieni.

W tym miesiącu może jeszcze wybiorę się na Siódmego syna, Carte Blanche o dziwo również wydaje się ciekawe, bo polskie filmy mają ostatnio niski poziom. W lutym za to wychodzi Jupiter Ascending, film Wachowskich :)
 
M

maalamy

Guest
Ja byłam ostatnio na wkręconych 2, przyjemna lekka komedia, fajnie się oglądało :) Opania w końcu przestanie mi się kojarzyć tylko z na dobre i na złe :D
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
maalamy napisał:
Ja byłam ostatnio na wkręconych 2, przyjemna lekka komedia, fajnie się oglądało :) Opania w końcu przestanie mi się kojarzyć tylko z na dobre i na złe :D
Ja chodze na przeglą filmów kandydujących do orólłow w iluzjonie i byłam na jedynce - zaskakująco zabawne komedia - spodizewałam sie czegoś załosnego :p

Nie wiem czy pójde na dwójkę, bo jednak w ten weekend obowiązkowo Ziarno prawdy - Lankosz + Miłoszewski + Wieckiewicz - to brzmi obiecująco, szczególnie, że Rewers Lankosza był wyjatkowy i taki styl prowadzenia kamery, akcji wydaje mi sie będize pasował do powieści Miłoszewskiego.
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
W przyszły weekend idę na "Warsaw by night", mam nadzieje, że film taki dobry jak trailer. :) Ale dla pary chyba idealny. ;)
 

gjanicki

Nowicjusz
Dołączył
14 Kwiecień 2013
Posty
39
Punkty reakcji
0
maalamy napisał:
Ja byłam ostatnio na wkręconych 2, przyjemna lekka komedia, fajnie się oglądało :) Opania w końcu przestanie mi się kojarzyć tylko z na dobre i na złe :D
właśnie wróciłem z kina. Nieźle. Nie sądziłem że jeszcze zobaczę śmieszną polską komedię. No i gra Paweł Domagała. :)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
Dobrze zapowiada się Ziarno prawdy, a z nieco lżejszych pozycji to jestem ciekaw Wkręceni 2. Jedynka była całkiem dobrą komedią.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Mrówa85 napisał:
W przyszły weekend idę na "Warsaw by night", mam nadzieje, że film taki dobry jak trailer. :) Ale dla pary chyba idealny. ;)
Chyba bardziej dla kobiet niż dla par, chociaż na walentynki wolaąłbym to od niszczęsnego greya - dobrze to durex skomentował: lepiej przezywać niz czytać, tudziez patrzeć. Warsaw nie ma nic wspólnego z kac wawą, jak przypuszcali niektórzy moi znajomi, raczej komedio-dramat psychologiczny, takie poważniejsze lejdis o posuzkiwaniu miłości, samotności, o życiu z kobiecej perspektywy uczuć ;)
 

Revenge

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2013
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn
Byłam ostatnio na Kingsman i sie uśmiałam polecam :)
 

MajaKornatowska

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
34
Punkty reakcji
0
Polećcie jakiś dobry horror, ostatnio mało teo gatunku w kinie. Z komedii podobał mi się film Wkręceni 2 - śmiechowe teksty i humor który lubię
 

monia8

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
51
Punkty reakcji
0
A to ten z Domagałą i Sochą? jedynkę oglądałam , całkiem fajna.
Z horrorów to ciężko teraz w kinach sa same komedie romantyczne na walentynki ;)
 

robson12

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2010
Posty
552
Punkty reakcji
8
amellia33 napisał:
Polećcie jakiś dobry horror, ostatnio mało teo gatunku w kinie. Z komedii podobał mi się film Wkręceni 2 - śmiechowe teksty i humor który lubię
20 lutego w Multikinie "Anioł śmierci". To trochę inna rozrywka niż polska, niezobowiązująca komedia. :lol:
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Ilusia -tak jeszcze czytam twój post i myślę, że właśnie zeszłym roku i w tym trochę już też, nawet jest w czym wybierać i te rodzimy produkcje czasami naprawdę trzymają poziom. Bardziej to co było kilka lat temu, to jakaś prawie 10 letnia wyrwa w polskim kinie. Mogę podać z 5 dobrych tytułow ostatniego roku, a z tamtego okresu, nie wiem, czy tyle by się uzbierało.
 

Bal_lerina

Nowicjusz
Dołączył
5 Grudzień 2011
Posty
183
Punkty reakcji
1
Miasto
polska
Revenge napisał:
Byłam ostatnio na Kingsman i sie uśmiałam polecam :)
Mam ochotę iść na Colina Firtha...

Mrówa85 napisał:
Ilusia -tak jeszcze czytam twój post i myślę, że właśnie zeszłym roku i w tym trochę już też, nawet jest w czym wybierać i te rodzimy produkcje czasami naprawdę trzymają poziom. Bardziej to co było kilka lat temu, to jakaś prawie 10 letnia wyrwa w polskim kinie. Mogę podać z 5 dobrych tytułow ostatniego roku, a z tamtego okresu, nie wiem, czy tyle by się uzbierało.
Otóż to! zeszły rok był w ogóle dobry tez frekwencyjnie dla polskich kin - 40 mln sprzedanych biletów! Trzy bardzo mocne tytuły nominowane do Orłów 2015 - szczerze nie wiem , który wygra, choc tak cichi licze na miasto 44 w tej kategorii, a z aktorów na Kota - rola w Bogach genialna, aż ciekawe jak z Religi przesistoczył się w guru branzy disco polo...
 

Monika Domaska

Nowicjusz
Dołączył
16 Maj 2014
Posty
18
Punkty reakcji
0
Bal_lerina napisał:
Byłam ostatnio na Kingsman i sie uśmiałam polecam :)
Mam ochotę iść na Colina Firtha...

Mrówa85 napisał:
Ilusia -tak jeszcze czytam twój post i myślę, że właśnie zeszłym roku i w tym trochę już też, nawet jest w czym wybierać i te rodzimy produkcje czasami naprawdę trzymają poziom. Bardziej to co było kilka lat temu, to jakaś prawie 10 letnia wyrwa w polskim kinie. Mogę podać z 5 dobrych tytułow ostatniego roku, a z tamtego okresu, nie wiem, czy tyle by się uzbierało.
Otóż to! zeszły rok był w ogóle dobry tez frekwencyjnie dla polskich kin - 40 mln sprzedanych biletów! Trzy bardzo mocne tytuły nominowane do Orłów 2015 - szczerze nie wiem , który wygra, choc tak cichi licze na miasto 44 w tej kategorii, a z aktorów na Kota - rola w Bogach genialna, aż ciekawe jak z Religi przesistoczył się w guru branzy disco polo...
Też jestem zdania, że polskie kino ma się ostatnio coraz lepiej. Spójrzcie na Szumowską na Berlinale, "ida" obsypana nagrodami i nominowana do Oscara, Smarzowski, którego każdy film jest lepszy od poprzedniego, kurczę, to jest naprawdę coś, mamy z czego być dumni. Owszem powstają i gorsze filmy, ale to jak wszędzie :)
Bal_erina ja też trzymam kciuki za Kota w walce o Orły (i za "bogów), uważam, że to jeden z najlepszych polskich aktorów, nie boję się o jego rolę w "disco polo" , bo jestem przekonana, że sobie świetnie da radę, ten czowiek zagra nawet kredens :) bardziej mnie ciekawi jak wypadł Ogrodnik, bo jak oglądam go na zdjęciach z planu zupełnie nie przypomina siebie :)
A jeszcze a propos kina ogólnie i nowych filmów to polecam "grę tajemnic", bardzo dobra!
 

lillianna

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2014
Posty
28
Punkty reakcji
0
Widziałam i Bogów, i Miasto, i Jacka Stronga. Ciężko wybrać, bo każdy film w innym klimacie, ale wszystkie zapadają w pamięć na długo. Podobnie aktorzy, którzy zagrali. Podczas tych seansów niejeden raz czułam się zestresowana, przygwożdżona, zszokowana... wachlarz emocji. Cieszę się, że polskie kino ma się coraz lepiej. Dla mnie "Disco Polo" będzie filmem również zapadającym w pamięć, ale w tę, co zachowuje mega pozytywne historie :)
 

kaja8

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2014
Posty
76
Punkty reakcji
2
W zeszłym tygodniu byłam na Disco Polo w Kinie Helios. Lillianna masz rację, to film, który zapada w pamięć :) Jak dla mnie całkiem fajna produkcja, niesztampowa, ciekawa ze względu na czasy o jakich opowiada. Mnie się sposobał ten film i nie żałuję, że się na niego wybrałam do kina. Polecam, warto zobaczyć
 

Mrówa85

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2011
Posty
210
Punkty reakcji
6
Miasto
wawa
Karonina - no Chappie był całkiem spoko. :) Bez szału, ale przyjemny, taki Robocop w wersji light trochę.

Po świętach wybieram się na ten/tego The Duff- ponoć to jakiś hicior na zachodzie, według mojej kuzynki u nas też tak będzie. :)
 
Do góry